www.sudzibas.lv Foron veikali Apmēlo klientu

Foron - Apmēlo klientu

Godātāji patērētāji , lūdzu nekādā gadījumā nenopirka prece SIA"Forons" Firmas vadītājs ir nepieklājīgs cilvēks , kuram pilnīgi vienalga uz klientu sūdzībām. Es iegādāju veļas mazgāšanas mašinu Indesit HOTPOINT ECOT 7D 149 .Summa par pirkumu bija 319.00euro.Par pirkumu bija izsists kases čeks un servisa klienta karte. Nekādās instrūkcijas un lietošanas grāmatas – instrukcijas pielikumā nebija.No pirkšānas datuma vēļas mazg.mašinai mazgāju velu jau 4-5 reizi.Nebija nekādas sūdzības bet tikai loti slīkti izskaloja velu , neatkarīgi ja es arī taisīju atkārtoto izskalojumu , bet grēkoju uz pulveri.26.05.2015 - ieliku bērnu apģērbu : 1 bērnu žaketiņš. 1 bernu krēklu un 2 bērnu polo.Uztaisīju mix. Programmu 30grad. 800. Pēc māzgašanas procesa pabeigšanu vēl uztaisīju funkciju stipr otzim Un samazināju oboroti uz 1000.Pēc KAUT KĀDĀM 10 MIN.uz visu maju tur bija spēcīgs trieciens. Es apskatīju vēļas mašinu uz ekrāna bija ka programma vēl turpinās 6 minutes. . un vēļas mašina turpina stradat.Pēc kaut kada bridi atkal piegājua pie vēļas mazg. un uz , monitora bija noradīts laiks 1 minute.Kad programma bija pabeigta un pēc brīdi uz ekrana pazuda zimols atslēgs , atvēru veļas mašinu un ieraudziju , ka iekša ir salauzti kaut kādas plastmāsas , salauzta kaut kada atspere līdz ar to saboja gumiju iekša un ka ir sadalīts viens no durvīm un vēma pretējā virzienā uz cilindra ka arī ieraudziju ka aizmugurējā siena nokrita baltas piestiprināšanasPēc parunas 27.05.2015 ar darbinieku no Serviss forons un ar pārdevēju arī bija konstatēts , ka darbinieks kurs apkalpo man - pirkumā diena viss par iedeva man nepareizo garantijas grāmatu kura tieši vajadzet būt – Indesit produkcijai . Kā arī ir jautājums – vai visi darbinieki mak pildīt darbas noteikumi kārtības un vai vini viss par ir šaja veikala.?Ņemot vērā velas mazgasanas īso ekspluatācijas periodu (~1 mēnesi) un apstākli, ka par velas maz.masinu atbilstoši rūpējos, tad uzskatu, ka minētais defekts nav radies manas vainas dēļ un prece ir līguma noteikumiem neatbilstoša.Indesit servisa - Sia General serviss darbinieki Buļļu iela 70c arī nav kompetenti un neziņa ka pareizi rīkoties ir tāda sajūta kā viņi sarunājas starp sevi un iedēva - aktu par defektu - kura ir noradīts , ka vāka atvēršana iemesls- nav zināms !!Tagad priekšnieks izdomāja , ka tā ir mana vaina un jā es pasūtīju neatkarīgu ekspertīžu man labāk padomāt , jo man nekā nesanāk. Bet tagad caur PTAC - pasitīšu neatkarīgu ekspertīžu un sāku tiesa procesu.

B Beisbolzzz 16.06.2015

Tev nav naudas par ko nopirkt jaunu un nelietotu veļeni, bet ir nauda priekš tiesām? :D

M mimo 16.06.2015

acibalt222, не стоит тратить нервы и спорить с работниками магазина, сервиса. действуйте по схеме птаса. напишите прасиюма пиетейкумс в 2 экземплярах(опишите проблему), (копию чека приложить к документу) с числом, подписью и печатью магазина. один экземпляр оставляете себе. ответ обязаны дать в течении 10 дней. при отрицательном ответе заказывайте свою независимую экспертизу с сайта рtac.опять в двух экземплярах заявление в магазин, что экспертизу заказываете вы.как минимум, стоит проконсультироваться с экспертом с выездом на место и осмотром товара. у вас гарантийный товар.
экспертиза в вашу пользу, деньги за неё вернёт магазин.и произведёт гарантийный ремонт товара. если этого не будет сделано, вот тогда уже можно подключать птас и юристов. но полагаю, до этого не дойдёт. удачи.

A Alexa 17.06.2015

ФОРОН- это большая лотерея, кому-то повезет, а кому-то нет. В этот раз не повезло Вам, acibalt222, действительно если посчитать расходы на доставку, плату за этаж, установку - то сумма набежит чуть ли не пятая часть стоимости стиралки. А уж если в машинке что-то сломалось и через месяц использования, то очень большая вероятность заводского дефекта. Я никогда не покупала в упомянутом магазине, и никогда не куплю там ничего, потому что знаю в лотерее мне тоже не везет. Я всегда выбираю надежный магазин, где предоставляют страховку, где приедут сертифицированные специалисты в случае поломки во время гарантийного ремонта, и уж точно на месте не напишут :" iemesls- nav zināms !"Возможно я немного переплачу в стоимости товара, но я не куплю подешевле проблемы на свою голову. Ведь стиралка- это святое!! Думайте сами -поищите другой сервис, есть на Тадайкю 4, не знаю обслуживает ли он Indezit, позвоните и узнаете. Но лучше через магазин Prasijuma Pieteikumu написать:что во время отжима (число, дата, программа, кол-во оборотов) в машине что-то грохотало, а когда цикл закончился, то в барабане были сломанные пластмассовые детали и поврежден уплотнитель, в результате чего дальнейшее использование стиральной машины невозможно.В строчке требую-попросить либо деньги, либо обмен.Я бы попросила деньги назад, хотя это гораздо труднее выбить чем обмен. PTAC вряд ли вам поможет, это контора для Европейских глаз, а не для нашего блага.

M Mierinsh 17.06.2015

lai veicās