T Teks 01.04.2009

Vispār jau mēs dzīvojam Latvijā un krievu valodas zināšanas šeit nav obligātas un nav ko brīnīties. Lai gan biznesā parasti valodu barjeras tiek pārvarētas ļoti ātri.

R Robots 01.04.2009

Ja tu Austrālijā zvanītu uz veikalu un tevi neapkalpotu krieviski, arī sūdzētos? Labrīt, šeit ir Latvija! Varbūt vēl čigānu valodā paprasīsi lai apkalpo?

: :) 01.04.2009

"Principiāli" pareizi arī dara tie, kas neapkalpo. Beidzot vajadzētu izskaust šo LV valodas noliegšanu mūsu valstī.

K karina 01.04.2009

Nu bet ĻOTI pareizi dara, ka neapkalpo krievu val. TE IR LATVIJA!!! Paklau, piezvani uz Vāciju, uz Angliju..un pajautā tur krieviski.

M Murka 02.04.2009

Un ja klients ir no Krievijas?? Laikam jau viņiem klienti vispar nav vajadzīgi. Labā, zolīda firmā tev meģinās pat angliski apkalpot.
Tapēc Latvijā ir tada nabadzība, ar tadu atteiksmi talu neaizbrauks.

R Robots 02.04.2009

Mura Čurka, iemācies vismirms pareizi rakstīt vārdu SOLĪDS. No Krievijas zvanot, labām manierēm apveltīts cilvēks, arī stādītos priekšā kā Krievijas pilsonis. Bet pret tiem ākstiem, kuri šeit kopš dzimšanas dzīvo un valodu nejēdz iemācīties, nekādas cieņas nav pat pašiem Krievijas pilsoņiem ;)

M Murka 02.04.2009

Nu, tavas manieres, Robots, uzreiz acīs metas...:)

O Olga 02.04.2009

Latvieši no sevim tādus iedomājas, ka pasai kauns, kaut arī esmu latviete!!

E ezis123 02.04.2009

Super! Malachi! ar taadu attieksmi jaadziivo. Krievam jaruna Latvski!

J Jurijs 04.04.2009

Tur ir tā lieta, ka angļu valodā apkālpotu. Starp citu, 8 mēnešus dzīvoju Oxfordā, tur LLoyds TSB banka apkalpo arī poļu valodā. Bet tur, tomēr ir konkurence gan biznesā, gan politikā.

J Jurijs 04.04.2009

P.S. Šodien zvanīju uz Prāgu (Čehija) pasūtīt vietu viesnīcā. Booked it using english language =) Bet eksperimenta dēļ uzzināju, ka viesnīcā apkalpo arī krievu un vācu valodā. Tomēr...