www.sudzibas.lv Flysiesta.lv Briesmīgs uzņēmums!

FlySiesta - Briesmīgs uzņēmums!

Acīmredzot esmu viens no daudziem, kam ar šo kaktu kantori ir bijušas problēmas. Es nopirku biļetes diviem cilvēkiem ar savu kredītkarti kā dāvanu viena cilvēka dzimšanas dienā. Pienāca apstiprinājums, ka viss ir apmaksāts. Aizgāja cilvēki uz lidostu, tur viņiem pateica sorry, darījums ir atcelts. Viņi zvanīja man, es zvanīju uz Flysiesta, un tur man pateica, ja vārds uz kredītkartes atšķiras no vārda uz biļetes, tad iestājoties kaut kāda "drošības sistēma." Nu, paldies, bet tā kā pirkšanas laikā es ievadīju i telefona numuru i e-pasta adresi, kāda velna pēc viņi tā kaut ko izdarīja un NEATRADA PAR VAJADZĪGU MAN TO PATEIKT???!!! Meitene pie telefona teica, ka draugam vajadzēja biļeti paskatīties, no kā laikam varam secināt, ka Flysiesta bieži nenodrošina nopirkto pakalpojumu, ja jau pirms doties uz lidostu ir skrupulozi jāskatās, kas ir rakstīts uz biļetes. Ļoti stingri iesaku ar šo kompāniju nesaistīties.

U

V Vīlieslietotājs 22.10.2011

Atvainojos, runa ir par Flysiesta.lv, nevis .com, bet sūdzība tā pati.

S Sauliite 22.10.2011

Noteikumi ir radīti tāpēc, lai tos izlasītu, nevis "tupa" atķeksētu un pēc tam skraidītu pa pasauli žēlojoties, ka visi ir slikti!