www.sudzibas.lv FLORAS MAGIJA Apkalpošanas kvalitāte

FLORAS MAGIJA - Apkalpošanas kvalitāte

Es nolēmu iegādāties ziedus t/c Alfa veikalā "Floras Maģija", bet, kad ierados veikalā, pārdevēja man paziņoja, ka ziedus vairs netirgo. Plkst. bija 21.45. Alfa starp citu, strāda līdz plkst. 22.00 un pārdevēja paziņo, ka jau ir novākusi ziedus un tos vairs netirgo, kaut gan vēl 15 min. viņai ir jāstrādā. Pati strādāju tirdzniecība un zinu, ka ta nevienā veikalā netiek darīts. Jā, Tu vari lēnām taisīties un izdarīt visus veikala pirmsslēgšanas darbus, bet, ja vēl 15 min. jāstrādā paziņot - Viss puķes vairs netirgojam, jo mums slinkums ieiet blakus telpā un izvilkt no vāzes piecas mārtiņrozes  Par ko tad tām pārdevējām maksā? Viena lieta, ja vēl veikals būtu tāds pats par sevi, bet tirdzniecības centrā tā nenotiek, ka Tu neapkalpo klientus, ja vel 15 min. jāstrādā! Nu, tad jau varbūt jābeidz klientiem pārdot ziedus jau 21.30 - nu, kas tur - vēl 15 min. uz vienu vai otru pusi?

D

N Nastja! 27.11.2011

Tam toljko rimi do 22:00 rabotaet! A Alfa do 21:00!

L Līga 28.11.2011

to Nastja..
vispār nē.. līdz 21.00 strādā tikai bankas. Alfa strādā līdz plkst.22.00, Rimi, Gan Bei un Čili pica strādā līdz 23.00 ;)