www.sudzibas.lv Fitstore.lv Pārdod preci ar beigušos derīguma termiņu un nevēlas mainīt uz jaunu.

Fitstore.lv - Pārdod preci ar beigušos derīguma termiņu un nevēlas mainīt uz jaunu.

Iegādājos divus produktus, viens no viņiem bija zivju eļļas kapsulas. Pēc dienas lietošanas ievēroju, ka šīm kapsulām beidzies derīguma termiņš, uzrakstīju un nosūtīju bildes uz viņu epastu, atbilde - mēs jums varam dot 25% atlaidi nākošajam pirkumam, uz ko uzstāju, ka man vajag jaunu produktu, kas ir pašsaprotami, bet viņi negribēja piekrist, tikai piedāvāja savu atlaidi nākošajam pirkumam. Kad pateicu, ka šo visu ielikšu citur, lai cilvēki izvairās un ziņošu pvd, viņi atsūtīja šadu atbildi:

labdien!
Saprotam jūsu nostāju un atzīstam savu vainu un šads atgadījums tiešām nebija apzināts un tādu praksē mums nav.
"sazinoties ar pārtikas un veterināro dienestu viņi atzina, ka šājā gadījumā likums un normatīvie akti nav pārkāpti atbilstoši eiropas parlamenta un padomes regulai (es) nr. 1169/2011, jo prece pārdota datumā kad termiņš nebija beidzies. Tā kā mēs saprotam jūsu neapmierinātību, tad piedāvājam jau iepriekš izteikto - 25% atlaidi nākamajā pirkumā vienai precei. "
- smieklīgi, preci saņēmu dienā, kad tai bija beidzies derīguma termiņš, un izmantot viņu var tikai mēneša laikā.

Beigās atsūtija šādu atbildi:

"ja, produkta iepakojums ir netavērts, tad varam to samainīt pret applied tri-omega 3-6-9, jo iepriekš nosūtītais produkts šobrīd nav pieejams.
Iepriekš nosūtīto produktu jums jāatsūta mums atpakaļ uz omnivas pakomātu, sūtīšanu izdevumus apmaksāsim mēs, nosūtot elektroniski sūtījuma karti. "

protams, ka kapsulas jau sen kā biju izmetis, un vienu reizi lietojis pirms pamanīju termiņu, tā kā loģiski, ka iepakojums bija atvērts. Tāpēc aicinu visus neizmantot šo kapeiku pisēju internetveikalu, kas pārdod preces ar beigušos derīguma termiņu, un izmantot citus. Jauku dienu

E

Работяга 12.12.2017

Latvija vispar parastais stradnieks nav neaizsargats.. var no darba izmests pa telefonu bez ierasanas.. var apsmaukts pirkuma... latvija viens lielais bizness uz cilvekiem... uz to var parus milionus nopelnit pat uz ceburiekiem nosist un pardot ka jera gala :((

Par to, kurš no jums ir lielāks kapeikpisējs vēl pamatīgi jāpadomā.

E Edgars 12.12.2017

Pamatojums?

Tavs vārds, ka kapsulas ar beigušos termiņu biji izsviedis, nevis aprijis neiztur nekādu kritiku. Turklāt veikals kapsulas izsūtīja, kad termiņš tām vēl nebija beidzies. Tā ka Tava sūdzība vairāk atgādina gaudošanu par neizdevušos krāpšanas mēģinājumu.

E Edgars 16.12.2017

Veikals izsūtīja 2dienas pirms bija beidzies termiņš, atnāca ar beigušos termiņu, plus tam visam viņas var izlietot tikai mēneša laikā. Pat ja nebūtu izsviedis, viņas apmainīt nevarētu, jo biju attaisījis, tas neko nemaina visā situācija. Normāla veikala attieksme būtu atsūtīt jaunu iepakojumu, tēma slēgta. Bet pretī pat tāds sākumā netika piedāvāts. Mana sūdzība ir ar mērķi, lai cilvēki tur neiepērkas, nevis gaudošana. Necentīšos spriest par Tavām pelēkajām šūnām, jo acīmredzami Tev viņu ļoti trūkst.

Normāla attieksme pret mēsliem, vienmēr un visur būs kā pret mēsliem, rij viņi tās kapsulas, vai met miskastē.

V Valdnieks 15.12.2017

Autors visticamāk gribēja izspiest vēl vienu produktu par brīvu no minētās bodes :D
Un to arī apēda, Sviests!

E Edgars 15.12.2017

Nevienu produktu no turienes par brīvu neesmu saņēmis, iegādājos divus no kuriem viens bija nederīgs un nauda izmesta vējā. Sviests ir Tavs komentārs, vai nu Tu esi minētās iestādes darbinieks vai vienkārši interneta trollis.

V Valdnieks 15.12.2017

Trollis tev ir biksēs, bet man ir viedoklis!

E Edgars 15.12.2017

Tu to savu viedokli nevari pat pamatot, viss kas Tev izskatās, ka ir, ir tīņu pumpas uz sejas un dzīves trūkums. Pirms 20 minūtēm reģistrējies un jau visur smirdi ar saviem "gudrajiem" komentāriem. Parasti cilvēki te iereģistrējas, lai izteiktu sūdzību, ko citi redz meklējot atsauksmes par attiecīgo iestādi. Tādi kā Tu reģistrējas šeit, tāpēc, ka Tev nav dzīves ārpus ekrāna, samierinies trolli.