www.sudzibas.lv FitBody Neadekvāta trenere.

Fit Body Studio - Neadekvāta trenere.

Fit body studio ļoti neadekvāta trenere. Ar nesaprotamām garstāvokļa maiņām. Savas klientes dažkārt publiski pazemo citu meiteņu priekšā un padzen bez jebkādiem iemesliem. Pin intrigas un aprunā savas klientes ar citām klientēm. Klientus izvēlās pēc patīk / nepatīk stratēģijas. Ja tu apmeklē cītīgi treniņus un pēc tam neaizej pāris reizes, viņa neko nepaskaidrojot pasaka, ka grupā vairs vietu nav. Kaut arī treniņos nav noteiktu cilvēku skaits, it sevišķi vasarā kad treniņi notiek ārā.
Treniņus aizvada sēžot telefonā un liekot instagramā bildes, īpaši nesekojot līdzi cik ilgi meitenes izpilda vingrinājumus.
Ir absolūti neieinteresēta tajā kā viņas klientes izpilda vingrinājumus un neseko tam vispār līdzi.
Tagad ir sākusi veidot uztura izaicnājumus kuri piedāvā meitenēm notievēt, tas ir viņas galvenais ienākumu avots, tapēc kas attiecas uz treniņiem tur viņa ir maksimāli pavirša un ipaši neiespringst.

E

L Lietotāja 123 25.06.2018

Pilnībā piekrītu,man ir bijusi līdzīga pieredze ar šo personu. Tapēc aizgāju projām pati no viņas treniņiem. Par pazemošanu piekrītu,viņa daudzas pazemo tā neizturās profesionāls treneris.
Pret saviem klientiem ir ļoti rupja, neko labu nevaru pateikt par viņu noteikti.

K Kristine 26.07.2018

Absolūti nepiekrītu šim nomelnojošam komentāram! Par viņu varu teikt tikai to labāko! Izcila trenere un ļoti pedantiski izturas pret savu darbu! Skaidrs, ka tās, kuras nāk un negrib trenēties, bet pašas treniņa laikā sēž telefonā, arī ir tās, kuras te ir ierakstījušas sūdzības. Zinu n-tās meitenes, kuras par viņu pateiks tikai to labāko un tā tas arī ir! Vairāk tādu treneru!

S Santa Z 05.08.2018

Ļoti nepatīkama sieviete.
Biju uz vienu treniņu pie viņas un sapratu ka tādu naudu maksāt par tādu attieksmi noteikti nevēlos.
Neprofesionāla.
Neiesaku.

K Kikimons 17.08.2018

Pilnīgi piekrītu rakstītajām par attieksmi treniņos. Pavērojot Instagram kontu, jau vien var redzēt, ka cilvēks ir apmāts ar selfiju taisīšanu treniņu laikā... Galvenais taču ir uztaisīt smuku bildīti, nevis sekot kā meitenes izpilda vingrojumu. Sāku iet uz grupu treniņiem, bet jau pašā pirmajā nodarbībā pēc 10 min. jau vēlējos iet prom...
Pirms nodarbības teicu, ka nesen ir bijušas veselības problēmas, līdz ar to nevarēšu izpildīti noteiktus treniņa veidus. teicu, ka tas nekas un parādīja, ko lai es daru, ja nespēšu vingrojumu... Nebiju domājusi, ka viņai ir tik īsa atmiņa. Ka pienāca tas brīdis, kad nevarēju izpildīt vingrojumu, viņa sāka bļaut, kāpēc es daru kaut ko pilnīgi citu. kad atgādināju, ka mēs taču tā sarunājām, vel uzbļāva, ka tad nevajag nāk un traucēt citiem nodarbību, ja pati nevar izpildīt vingrojumu. Nu nezinu kā Jums, bet man tā liekas, ka tas nav normāli...
- pilnīgi neadekvāts cilvēks, samīlējusies sevī, bet aizmirsusi, ka drīz jau būs 40 gadi - nav ne vīra, nedz bērnu... ir tikai mīļākās statusā. Laikam ar dzīvi nav apmierināta, līdz ar to izgāž dusmas uz citiem. Drausmīga sieviete!

N NepatikNemaz 16.06.2019

Arī man ir ļoti nepatīkama pieredze ar šo sievieti. Pilnībā parakstos zem pirmās sūdzības - šķiro pēc “patīk/nepatīk”, pieņem grupā, pēc pāris dienām bez pamatojuma izmet, ja neieraksties “dup** līd***”. Neadekvāta reakcija komunikācijā.

R Roonya 09.12.2021

Nesen skatījos foto, kurus ievietojusi soctīklos. Rodas iespaids, ka sieviete ļoti tīksminās par sevi. Un vēl, atsevišķos foto viņai ir ļoti savāds, pat mazliet biedējošs skatiens. Tāds stiklains un tukšs.