www.sudzibas.lv Fielmann nekvalitatīvas briļļu lēcas pluss sabojāts jauns briļļu rāmis

FIELMANN optika Brīvības 226. - nekvalitatīvas briļļu lēcas pluss sabojāts jauns briļļu rāmis

Savā Jaunā briļļu rāmī vēlējos ielikt jaunas briļļu lēcas. Pēc redzētajām Tv reklāmām izvēlējos optikas salonu Fielman, Brīvības ielā 226., Rīgā..tur man no 3 variantiem piedāvāja ielikt visdārgāko variantu pa 87.50€ par abām lēcām, kuras neskrāpēsies, būs ar vairākām lakas kārtām,atgrūdīs ūdeni utt. Savas acis un veselība ir dārga, tāpēc piekritu šim variantam. Brilles saņēmu nedēļas laikā, taču liels bija pārsteigums, ka vēršot stiklus pret gaismu redzēju ka tie ir švīkās. Turklāt acis ātri nogura, zuda koncentrēšanās spējas un reiba galva. Nebiju apmierināta ar šādu rezultātu un vērsos atkārtoti optikas salonā. Tur man brilles paņēma atpakaļ uz garantijas remontu lēcu maiņai. Pagāja nedēļa un brilles bija gatavas, tikai bez izmaiņām, stiklos joprojām bija manāmas švīkas. Atgriezu tās jau atkārtoti, kur paņēma jau atkal uz garantijas remontu solot nedēļas laikā gatavas. Diemžēl pagāja nedēļa un brilles nav, zvanu un jautāju..atbild ka nezinot kur un kad es tās dabūšot. Nu mans pacietības mērs bija galā, pieprasīju lai atgriež man manu briļļu rāmi un naudu, ja nespēj man nodrošināt kvalitatīvu rezultātu uz ko man atbildēja gaidiet ziņu, neko nevarot man pateikt. Prasu kur brilles vispār atrodas..atbildēja ekspertīzē. Tad lūk, bez manas piekrišanas un manis maldināšanu par atkārtotu lēcu maiņu viņi rīkojas kā grib.. trīs nedēļas netiku pie savām brillēm. Līdz man paziņoja ka atgriezīšot man naudu, jo paši nesaprotot kāpēc tā sanāk. Labi, priecājos ka dabūšu vismaz naudu atpakaļ par lēcām...tikai ir viens bet...mans rāmis šo 3 nedēļu laikā ir vizuāli bojāts. Noskrāpēta krāsa no rāmja un briļļu kājas švīkās....Esmu šokā...par ko fielman atbildību neuzņēmās...turklāt aizejot pakaļ naudai un savam rāmim, brutāli no rāmja tiek izlausti stikli. Garantijas nekādas..ka mans briļļu rāmis tagad nav ar mikro plaisām, jo šādu iznākumu nebiju gaidījusi...ka pēc šādas pacietīgas gaidīšanas un pretimnākšanas mans rezultāts būs šāds. Sabojāts briļļu rāmis 100€ vērtībā, turklāt ar izlauztiem stikliem!!!!!!
LŪDZU, Tauta, AR LĪKUMU NO šī kantora. Neiesaku šo optikas salonu, jo nespēj nodrošināt ar kvalitatīvu rezultātu. Turklāt neuzņemas nekādu atbildību par Jūsu briļļu rāmi, kuru neesat pirkuši pie viņiem.