Alfor SIA - Krapnieki

Shie cilveki apkrapj klientus un savus darbiniekus! Nonem algu par ko vien velas un nevar pat to pieradit!
Puse darbinieku strada neoficiali, apsardze ka tada vispar puse zalju skaitas tikai naktis, kaut gan strada 24h.

No vinnestiem netiek maksats nodoklis valstij, bet gan saruna ar klientu un sadala to uz pusem.

X

B bijusiidarbiniece 22.04.2011

не ну вы меня удивляете!!! Феникс ОДИН ИЗ крупнейших работадателей в Латвии... !!! и так на самом деле и есть!!! у Алфора 122 зала-в 1 зале минимум 10-13 рабочих мест (не считая офис Алфора и техников, которых тоже не мало)... т.е Алфор может нашу и без того нищую Латвию обеспечить возможностью трудоустройства как минимум 1500 человек!!! а это не мало!!! единственное что эти рабочие места не освобождаются-т.к условия работы очень хорошые! зарплата всегда вовремя (никогда не задерживают), и зарплата, для нашего времини, оооочень хорошая... да тяжело 24 часа отработать-но каждый из работников знает изначально на что он идёт ( т.к проходит проверку на прочность ввиде суток стажировки!)... да и может кто приведёт пример "НЕЗАПЯТНАНОЙ ФИРМЫ", НА 100% ЧЕСТНЫХ РАБОТНИКОВ??? бред! все крутятся по своиму!!! так что заканчивайте логти кусать, и покрыватся зелёной завистью к сотрудникам этой фирмы!! уж поверьте- они то не жалуются! )) никого насильно никто туда не гонит проигрывать бабки и сливать семейный бюджет!!! всё добровольно! на таких идиотах и держытся фирма! да и не просто держится-а процветает!!! ))))

сама в этой конторе работала-и знаю что это такое! ))

I Ieva 22.04.2011

Atkal urla.

K kaspars 28.07.2011

Pirms 4. gadiem izejot uzpīpēt ārā fenikss apsargi mani piekāva es viņiem nepretojos bet viņi mani spārdija uz zemes ar kājām salauza degunu un uztaisija smadzeņu satricinājumu no tā brīža patstāvīgs troksnis galvā kas dzen mani ārprātā un galvas reiboņi.Kaut viss bija ierakstīts kamerās policija lietu slēdza, taisnība bija tiem apsargiem kas sarunājās ka ''problēmu nebūs tas tak celtnieks''.Tas celtnieks 20.gadus vergo šīm persōnām, arī tagag vergo liekot ciest tuviem cilvēkiem es nevaru tur neiet jo eju kopš 16 gadu vecuma tur mani un līdzatkarīgo sviedri atstāti. Kaut sen zināma statistika lai vinētu 150 ls jānospēlē 1000 ls . Tas ir ārprāts bezcerība un bezizeja .