www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Slikta attieksme pret klientu.

Fēnikss Laimētava - Slikta attieksme pret klientu.

Labdien. Vēlējos padalīties pieredzē ar ļoti sliktu apkalpošanu smiltenes spēļu zālē. Kā jau pensionārs kam īsti nav kur aizpildīt brīvos brīžus, eju pasēdēt smiltenes spēļu zālē, iedzert kafiju un uzspēlēt automātus. Ieejot zālē, kā vienmēr sasveicinājos, bet atbildes nebija, piegāju pie letes, palūgt kafiju, bet man bārmene laila atbildēja, ka šodien brīvdiena, otra bārmene inese smējās. Nesapratu vai tas ir joks, vai nē, bet aizgāju uz zāli un sāku spēlēt spēles. Kad biju jau 50€ nospēlējis, aizgāju apvaicāties par kafiju, domāju ka varbūt aizmirsa, bet nē, kafija auksta stāvēja uz letes malas, vaicāju kāpēc neatnesa, an tika atbildēts, ka netaisās visiem visu pienest, pēc šā atgādinājuma, izdomāju, ka vairāk pie šīm bārmenēm neiešu, lidz brīdim kad viņas sāka strādāt katra savā dienā, iegāju pie bārmenes ineses un viņa tur sēdēja ar savu dzīvesbiedru, pajautāju kafiju, bet ta arī nedabūju, jo redz svarīgākais bija padzirdīt un izklaidēt savu dzīvesbiedru, kurš ir piedzēries un spēlē aparātus. Nezinu, kā cilvēki, kas strādā apkalpojošā sfērā vispār drīkst tā uzvesties. Man kauns viņu vietā.

P

Kolta 17.09.2018