Fēnikss Laimētava - Attieksme

Neprofesionāla attieksme pret klientiem administrātores Antras maiņās Smiltenes spēļu zālē "Fenikss". Nepiedāvā, kā arī atsakās uztaisīt kafiju. Pat pēc tā, kad esmu jau ielicis vairākus eiro. Es personīgi nesaprotu, cik tad īsti man ir jāzaudē, lai tiktu pie kafijas? Lai gan tanī pat laikā klienti, kas viņai simpatizē saņem kafiju pat nesākot spēli, izdzer un aiziet. Pats personīgi vairāk neapmeklēju "Fenikss" spēļu zāli maiņās, kad tur strādā Antra, kā arī draugu pulks kurā ejam tur atpūsties arī labprāt dodās otrā pusē ceļam uz "Joker" spēļu zāli.

Arvis

BondsBonds 22.10.2016

Slima sūdzība.

O Oskars DC 29.12.2016

Tu atnāci kafiju padzert vai mēģināt vinnēt, atbildi uz šo jautājumu? Īstiem spelmaņiem arī iedos kafiju utt, bet to ka redz ka tīnsi ar savu draudzeni atvedis uz lētu restorānu kur kafiju pa 1 eiriku var dabūt. protams, ka nedos, es arī tev vel pa purnu iegāztu lai pisies ārā tāda bezkaunības kalngals.

AMB 10.05.2017

Вся суть нашего народа.

"Ведь я уже несколько евро проиграл,а мне не предложили!"

Подойти и спроси, не дают - жалуйся. А не жди пока тебе мана небесная с неба свалится.