www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava apsardzes darbinieka uzvediba

Fēnikss Laimētava - apsardzes darbinieka uzvediba

shodien,08.07.2013 gadaa,spelju zalee "fenikss laimetava" Briibas iela 234 apsardzes darbinieks,kursh atteicas nosaukt savu vaardu,uzvedas nepieklajiigi. ap 18.30,un tas ir redzams kameras ierakstos,bez redzama iemesla apsargs piedraudeeja mums ar apsardzes ekipazhas atbraukshanu,lietoja necenzuru leksiku un t.t. liels luugums atbrivot sho cilveko no ienjemama amata,ja tas nenotiks,reklameesim juusu speelju zaales internetaa.paldies. p.s. luugums skatiities kameras ierakstus,tur viss ir redzams.

E

Smiltenee feniksaa biezi vien pa nakti aiztaisa durvis unn mierigi lidz ritam gulj ieksaa barmenes un apsargs

smiltene feniksa viens apsargs nopeeta kura aparata visvairaak cilveki salika naudu, un velaak pa nakti zvana delam un tas naak un tukso aparatus

J Janeks Kants 29.09.2016

es stradaju feniksa admiralis liepaja pie antonova sergeja kur vadija maco-mani izsvieda ara jo kreditala saka draudet tomsons izdomaja abzvanit pat kaiminus atnema darbu vini piedzina jo nebiju maksajis sms kreditu 29 dienas,mani atlaida antonovs kur biju nostradajis 3 gadus vins vienojas ar piedzinejiem izputinat antonova feniksa cilveki uzbruka bralim vinu nogalinaja iemeta upe ar kranu udeni noslicinaja izpieda nomas liguma parakstus kur kads kokalis itka iznomajiss censas izpiest no mantiniekiem 60.000evro ir aizdomas gariks ar klicku kas to organizeja,vini pirms paradiem bera man psihotrop vielas ar barmenem sergejs laij pirktu psihotrop vielas nonema no algas 20evro,vini kamer stradaju nogalinaja zemnieka saimnieciba manas kazinas iznicinaja firmu vini ir sekta man adzinas kada barmene sekta iet lidz pavilostas macitajiem es nesmu mesija nedz satans esmu upuru dievs manis del uz zemes izlietas asins pile spej dziedinat un dod muzigo dzivibu