www.sudzibas.lv Fancy Neatsūta nopirkto preci

Fancy - Neatsūta nopirkto preci

Gribēju pastāstīt, ka SIA "Fancy" netikai neatsūta laikā noprikto preci, par kru jau ir samaksāts 10 nedēļas atpakaļ, bet arī reāli to neatsūta. Sazvaīt nevar - numurs vai nu neatbild, vai arī ir izslēgts. Uz e-pastiem vienreiz atbildēja, ka prece kavējas vēl. Un nu jau 2 nedēļas nekādu ziņu arī vairāk nav. Viņiem mājaslkapā minēts, ka atmaksā naudu, ja neatgādā preci laikā, nu jau 2 nedēļas ir pāri maksimālajam laikam un nav ne ziņu, ne miņu.

Silti iesaku neiegādāties te preces, ja negribiet pazaudēt naudu.

V viņa777 07.07.2014

Jā, es arī jau 12.03.2014. pasūtīju apakšveļu, bet vēl joprojām neesmu saņēmusi. Uz zvaniem arī neatbild, rakstīju e-pastu vairākas reizes, bet uz vienu e-pastu atbildēja to pašu-aizkavējusies piegāde no ražotāja un ka prece būs burtiski dažu dienu laikā. Bet nekā! Tā ka preces viņu mājas lapa neiesaku iegādāties.