Pēdējie jautājumi

(Pirms 5 minūtēm)
Tele2
(Pirms 16 minūtēm)
www.pulkstenis.lv
(Pirms 1 stundas 23 minūtēm)
Einhell
(Pirms 1 stundas 38 minūtēm)
Provento
(Pirms 2 stundām 17 minūtēm)
SIA ProVento
(Pirms 2 stundām 31 minūtēm)
Pro Vento
(Pirms 2 stundām 54 minūtēm)
Pro Vento
(Pirms 3 stundām 11 minūtēm)
Pro Vento
(Pirms 3 stundām 14 minūtēm)
PROVENTO

Lido (1)
LMT (1)
ELVI (1)

Sūdzība par Face beauty fitness

Lasīt visas sūdzības par Face beauty fitness

Face beauty fitness

Publicēja:
 Jasmina Jan 19, 2012
frizētava
Informācija par kompāniju:
Face beauty fitness
www.facebrautyfitness.lv
Iegādājos Pērkam kopā kuponu matu griezumam+veidošanai+matu atveseļošanai ar keratīnu no kā mati kļustot 80% spīdīgāki veselīgāki. Cena 9.50 īstā 25 Pierakstījos savu kārtu nācās gaidīt 2 mēn. Aizgāju, frizētava tāda, ka diez vai kāds tur savu kāju kāds bija iespēris, nevienas dzīvas dvēlseles. Friziere sāk mazgāt matus, es jautāju-"kad tad būs tā matu atveseļošanas procedūra' Atbild ši jau ir tas tāds šampūns un balzāms. Man jau acis lielas', nu labi iespējams tiešām super zinātniskais izstrādājums, sarunājam matus griežam plecu garumā, bet ar norunu lai varu sasiet astē. Rezultāts-mati 5cm virs pleciem, astē satiet nav iespējams. Mati nogriezti, man ņem nost peņuāru prasu, un veidošana????, kas bija solīta-friziere saka ka jau ieveidoti. Bija 2vienā uzreiz griež un veido-tā man vēl nebija gadījies redzēt.'Es pat nepamanīju, ka man veidoja matus.Pat visparastāko laku neiepūta, vismaz kaut simboliski. šaubos vai par šādu manipulāciju kāds maksātu 25ls pilno cenu. Rezultātā matu griezums 50 gadīgas kundzes, no frizētavas izgāju ar pilnīg pielaizītiem matiem pie galvas. Brīnumlīdzeklis šampūns manus matus par 80% nav atveseļojis. Garastāvoklis 0, jau 2 ned.Tagad atla daudzu gadu garumā jaaudzē mati, normālā izskatā.
Novēlu tuvākajā laikā šim kantorim izputēt un nebojāt cilvēkiem izskatu un neveikt klaju laupīšanu.
Pirmais kompliments ko saņēmu izejot npo frizētavas-fu kādi briesmīgi mati, nevar neko izdarīt. Nepērciet neko ar kuponiem tas nav tā vērts,gaidīsiet rindā un beigā būs tiki vilšanās. Tā ir cilvēku šmaukšana nav tur nekādas reālas atlaides. Tā vienkārša masu psihoze,ķeršana uz muļķi. Un es ar uzķēros.

Lasīt komentārus Atpūta / Izklaide

Komentāri

Tak cik reizes jau ir teikts, ka "pērkam mēslus kopā" ir sūda kantoris, kura pamatprincips ir nosmelt naudu, bet par pakalpojuma kvalitāti piedomā pats ! Es vēlreiz saku, nepērciet neko šinī mēslainē !
Komentēja: Jan 19, 2012
Dailis Bezvārdis

Es šajā paša vietā izmantoju matu laminēšanu ( tieši šajā pašā vietā)

nu jā -
1)nevienai neiesaku laminēšanu - galīgi garām. Nekāda efekta. Ja gribat laminēšanu, tad labāk vienkārši labāk uzdāviniet to naudu man, būs vairāk jēgas

2) Griešana - nu- man nolīdzināja galiņus. nu... jā. To man izdarīja.

3) Veidošana - es gribēju čirkas - izveidoja ar difūzeri. Briesmīgi, nekad vairs to agregātu saviem matiem klāt nelaidīšu.

4) Gaidīju arī rindā kādu 1 mēnesi un bik vairāk.

Tā kā seciniet pašas cik labs ir šis pasākums

P.s. Bet tur strādājošā friziere kā cilvēks bija ok un arī telpas bija jaukas ( kaut arī kā iepriekš minēja - tik tiešām tāda sajūta, ka tur neviens savu kāju nekad nesper) Viņiem vajadzētu arī padomāt par kādām norādēm.
Komentēja: Jan 20, 2012
Kristinez

Es arī veicu šajā pašā frizētavā matu laminēšanu..., varu teikt, ka pēc pirmās mazgāšanas biju sabijusies, jo mati bija tādi spuraini, taču vēlāk ar katru nākamo matu mazgāšanu es sapratu, ka mats ir palicis krietni vien stingrāks, elastīgāks un stiprāks, un esmu tiešām ļoti apmierināta, tādēļ vēlos šo procedūru atkārt!!!
Komentēja: Jan 23, 2012
fantera

Nu visi tie, kas nebaidās nodedzināt matus- uz priekšu! Es jau pamēģināju..biju spiesta nogriezt pēc Vārda dienas frizūras saveidošanas un šķirties no pilnībā sadedzinātiem matiem, kurus man saveidoja lokās ar pannu un nepareizi lietotu fiksatoru, taču friziere savu vainu atteicās atzīt, nemaz nerunājot par kādu kompensāciju un naudas atmaksu.. tagad eju ārstēt matus, tos, kas palikuši uz galvas! Nenovēlu nevienam šo sajūtu, tāpēc cilvēcīgi brīdinu, ka var gadīties arī šādi!
Komentēja: Apr 18, 2012
Zaale

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu