www.sudzibas.lv Express Pizza Slikta kvalitāte

Express Pizza - Slikta kvalitāte

Tika pasūtītas divas lielās 40cm picas. Viena no tām bija cepta tajā pašā rītā, bet par otru biju šokā. Trīs gabali no otras picas bija cieti, izkaltuši, ar sažuvuši desu un siers vairs nebija redzams. Sakaltušas šķēles ar asu mērci un sakaltušu desu. Uz pārējās picas, kura bija svaigi cepta šie gabali ļoti izcēlās gan gāršā, gan izskatā, un bija acīm redzams, kā vienkārši pielikti klāt svaigo gabalu vietā. "Paldies" par jauko attieksmi pret regulārajiem klientiem.

20.11.2018

C critical thinker 20.11.2018

kā Tu vispār iedomājies šo procesu? viņi speciāli vakarā nolika trīs šķēles sakaltēt, lai izgrieztu tad no Tev ceptās svaigas šķēles un ieliktu sakaltētas? viņi netirgo šķēles, viņiem nepaliek pāri šķēles.
reizēm gadās, ka kāda picas daļa ir vairāk apcepusi.

S Santa 20.11.2018

Es regulāri sūtu no viņiem. Tur bija acīm redzama atšķirība starp pārējo it visā. Man nav ne jausmas kādēļ tā bija. No sākuma arī padomāju, ka varbūt cepot, bet tik milzīga atšķirība vienkārši ir neiespējama. Žēl, ka nenofotogrāfēju, lai varētu parādīt arī Jums, kurš netic.

C critical thinker 20.11.2018

nu jā, vajadzēja gan nofotografēt. teikt jau var jebko.
es nesaku, ka neticu, bet izklausās neiespējami. vienīgais variants - džeki izcepa sev picu, paēda, trīs gabali palika, apkalta, tad no rīta izgrieza sev svaigus un ielika vecos. vai kāds tur tā riskētu darīt? nezinu, gadās jau visādi darbinieki. pieļauju gan, ka tur ir arī videonov.

S Santa 20.11.2018

Nav ne jausmas kā tas varēja gadīties, un ko viņi tur virtuvē ir darījuši. Tas bija uzreiz nākamajā rītā pēc svētkiem līdz ko atvērās iestāde, bet tas nenozīmē, ka tādēļ neko vairs nepasūtīšu, jo vienmēr viss ir bijis labi. Labi, vienkārši pieņemšu, ka šis bija kāds nelāgs pārpratums un viss.