www.sudzibas.lv Arendator Nemaksā īri

Arendator - Nemaksā īri

Sovetuju ne imet s etoj zhenshinoj i eje semjjoj nikakoe delo, ona reguljarno opazdivaet platezhi, teper imeet uzhe ogromnuju zadolzhnost (paru tisjach evro!) po oplate arendi i komunalnix platezhej i eshe ne xochet sxodit s kvartiri!

G Gunārs Z. 28.08.2014

Pilnīgi piekrītu. Man šī persona nesamaksāja par deratizācijas līgumu.

A Ansis Mazais 27.09.2014

Šī sieviete ir parādā pusei Rīgas. Neiesaku ar šo cilvēku saistīties NEKĀDOS DARĪJUMUS, kur nu vēl par pēcapmaksu.
ja brīnumainā kārtā lasi šo - sāc kārtot savus parādus!

A Alex Gurvich 29.01.2016

Sveiki!

Arī mums palika parādā ap 3 000 LVL (4268 EUR) + vēl noteikti tiesa piedzīs nokavējuma naudas un tiesāšanās izdevumus.

Iesniedzām tiesā prasību un vinnējām, tagad tiesu izpildītājs rīkosies jau.

Bija daudz sarunu ar šo dāmu, varu teikt, ka nav nekādas izpratnes par godprātīgu maksāšanu, jo uzskata, ka viņai ir bērni un tāpēc var nemaksāt. Varu teikt, ka ar šo cilvēku tikai ĻOTI skarbi tiesas ceļā un slēgt nost komunālos vai kaut kā savādāk, jo izņemot melus neko citu šis cilvēks neteiks.

Ir zināmi vismaz 3 gadījumi, kad padzīvo kādu laiku, tad nesamaksā.
Mūsu gadījumā viņa pa nakti savāca mantas.