www.sudzibas.lv Everything10Euro.com Loti nekvalitativas jakas. Pilnigs mēsls!!!

Everything10Euro.com - Loti nekvalitativas jakas. Pilnigs mēsls!!!

Nopirku so jaku. http: / www.everything10euro.com / lv / metelisJau otrā dienā atīrušas vīles, un 4 caurumi. Nezinu no kuras dirsas viņi rauj šos mēslus. Tā pat nav vairs Ķīna! Atpakaļ neņem. Pateica, "ko gribat to darāt".Nepērciet tos sūdus.E - pasts: [slēpt]@everything10euro.comTālrunis: +371 20421473

M madara1989 15.01.2015

nu bet ko tad tu gribeji par 10 euro
ka saka skopais maksa divreiz
jau pec foto var pateikt ka nekadas kvalitaates
sitas ir gridas lupatas ko izmazga vienu reizi un var drosi slaucit podus, sienas u.c. virsmas :)
vienreiz nopirku tadu iegrabos. tagad perku tikai kvalitativu apgerbu

Z zuzitemuzite 15.01.2015

es vispārībā nesaprotu, kurš normāls cilvēks ko tādu pērk, kur nu velk mugurā.

M missX 15.01.2015

urlām un urlenēm domāts??? vieta kur atrodas ir urlu rajončiks

N NEKVALITATIVA_PRECE2 15.01.2015

pilns ar sludinājumiem. NEEIEGRĀBIETIES

P peterisY 15.01.2015

izskatās jau atbaidoši

K Kaa taa var 09.10.2015

Atsutija košu, jauku un lētu mētelīti mod.No:ML-192.Labi piegul augumam, atbilst izmēram.Attēlā nebija skatāma mugurpuse, bet, izrādās, arī tur visas griezuma līnijas ir tieši vajadzīgajās vietās, tā-ka"ne ko pielikt, ne atņemt"!Esmu apmierināta ar pasūtijumu un iesaku ari citiem.