Europark - Krāpšana

EuroPark, kuri par spīti PTAC lēmumam nepiemērot patērētājiem neatbilstošus sodus, turpina to darīt un vēl atklāti ņirgāties pat PTAC (atbilde PTAC EuroPark mājas lapā). EuroPark lietošanas noteikumi neparedz, ka klientam ir iespēja samainīt naudu vai 1 min. automašīnu novietot bez kvīts auto stāvvietā, ko it kā viņi apsaimnieko. Savukārt, Rīgas Satiksmes autostāvvietās šāds laiks ir dots.
Situācija, automašīnu novietoju stāvvietā, kura pirmā stunda ir bez maksas. Pēc 7 minūtēm uz manas automašīnas bija 25eur liels sods. Uzskatu, ka bezmaksas autostāvvietā sods ir nesamērīgi augsts, kā arī laiks, lai dotos pēc biļetes vai ieslēgtu Mobilly pārāk īss. PTAC pieņem lēmumus un aizliedz viņiem tādus sodus uzlikt, bet viņiem vienalga un turpina klientus sodīt. Vai man valstī ir kāda institūcija, kura šo uzņēmumu var apturēt un sodīt par nelikumīgi iegūtu peļņu?

U

R Rintintins 17.06.2016

Šie sodi nav saistiiti ar csdd.. apskati var iziet. Nekad neesmu viņus maksājis un nemaksāšu. Pirmais sods bij 7 gadi atpakaļ. Vienīgi ieliks melnajaa sarakstā un nevarēsi paņemt aatro kredītu nekur. Naaks vel visaadas veestules no kreditpiedzinejiem kuras jāignorē :)

K Krishinjsh 17.06.2016

PTAC var sodīt ar naudas sodiem, viņiem ir tādas tiesības, pats uz savas ādas esmu par to pārliecinājies. Pēc kārtīga soda, iespējams, Europark pārstās cilvēku apkrāpšanu, bet citu risinājumu jau grūti atrast..