www.sudzibas.lv EU Transport.lv Slikti pilda pārvadātāja pienākumus

EU Transport.lv - Slikti pilda pārvadātāja pienākumus

Valdis Bušmanis mūsuprāt nepilda savus kurjēra pakalpojumus godam.
Bij tāda lieta kad no Lv pasutijam atvest paciņu uz Iriju. Viss jau butu labi, savāca Lv - nosvēra rādija 18kg, izraxtija kvīti par 18kg un jāmaksa 36€, Irijā gaidijam ar precizu naudinju bet šis atbraucis jau saka ka tur nevis 18kg bet 32kg un jamaksa 64€ .

Kad ievietojam interneta diskusiju par šo gadijumu sākās draudi man un maniem tuviniekiem Latvijā.
Iesaku stipri apdomāt vai ir vērts sūtit ar šādu cilveku kuram cilvēciskās attiecības sveša lieta.

T ToAnna 12.06.2011

Vajadzēja būt otrādi, sūtīt paciņas no īrijas uz Latviju. Lupatlaši un ubagi.

A Anonims 12.09.2011

EUtransport.lv pēc mājaslapā norādītās informācijas piedāvā ātrus un salīdzinoši lētus kurjerpasta pakalpojumus, cildinot savu uzticamību un piegādes ātrumu, taču mana pieredze ar šo kompāniju pagājušo nedēļā bija pavisam citāda.
Pirmdien, 5. Septembrī sazinājos ar EUtransport.lv, lai noorganizētu paciņas sūtīšanu uz Dāniju, un 7. Septembra vakarā satikos ar kurjeru un nodevu viņam paciņu, par kuru samaksāju un saņēmu pretī darījuma kvīti. Tikšanās laikā kurjers apgalvoja, ka rīt (ceturtdien, 8. Septembrī) izbrauks. Sazinoties ar uzņēmumu nākošajā dienā, uzzināju, ka apgalvojums nav bijis patiess un nu jau plānots izbraukt ir tikai Piektdien, 9. Septembrī. Atkal sazinājos ar kurjeru piektdienā un nu jau man tika solīts, ka tūlīt dosies ceļā. Bija dzirdēts iepriekš par šādu firmu darbības principu, pareizāk sakot to trūkumu, bet nedomāju, ka neorganizētības pakāpe būs tik augsta.
Šajā mirklī jutos atvieglota, jo domāju, ka kurjeram esot ceļā, visam vajadzētu būt kārtībā. Savukārt nemiera mākta tomēr mēģināju ar kurjeru sazināties sestdienas pēcpusdienā, bet telefons pacelts netika. Tas pats arī svētdien. Pirmdien jutos pavisam satraukta un atvēru mājaslapu, lai meklētu citus kontaktinformācijas veidus, bet mājaslapā EUtransport.lv rakstīts, ka kurjers Normunds Meikšān (kurjers, kuram vajadzēja sniegt pakalpojumu) no septembra veselības problēmu dēļ uz nenoteiktu pārtrauc pakalpojumus. Panikā uzreiz zvanīju kompānijas EUtransport.lv īpašniekam Valdim Bušmanim, kurš man mierīgā balsī pavēstīja, ka nezinot, kur kurjers ir pazudis, ka nevarot sazvanīt un sūdzējās, ka viņam tik daudz cilvēku zvanot un ka viņš neko nevarot pateikt.
Pieņemu, ka sevis sūtīto, kura vērtība pārsniedz vairākus simtus latu, esmu pazaudējusi, bet vēlos, lai gan tautieši uzzina par šādu „pakalpojumu” sniedzēju uzticamību, kā aŗī vēlos jautāt, kur efektīvāk ir vērties – vienkārši policijā jeb arī pastāv kāda cita valstiska/nevalstiska institūcija, kura kontrolē šo uzņēmumu darbību?

I ingus 18.10.2012

Valdis normāls un viņa šoferīši ir normāli... un ja ir kādam aizdomas ka paciņā ir cigaretes vaikas cits ... Protams ka to paciņu labāk pārbauda šoferis nekā vēlāk Anglijas muitnieki ...

W www.etransport.lv 27.07.2014

Nekādā gadījumā nedrīkst pārbaudīt. Kurjeriem ir jāuzticas klienta godprātībai. Un, ja tomēr klients būs ielicis cigaretes, narkotikas, tad, kas tur liels, šoferic pasēdēs 5-10 gadi cietumā. Vai tad tā ir problēma? :)

U User9597 31.08.2017

Pat nav ko teikt, tie nav transporta pakalpojumi, tas saucas - veiksmiga diena, soferis brauc garam un Jums sodien pavecies. Serviss loti zems, par to ka kkas nebija savakts Anglija nezino, tika pasutits panemsanai 23.08, 31.08 konstates ka pasutita krava netika savakta, viss. Kapec? jautajums, kurs pat nenemas vera, kko izdarit lietas laba un izvest cita diena pastaviga darba virziena, protams nee, pazinot ka nav izdevies savakt, kada runasa, protams ne. Atbilde: mes neesam reisa autobuss, salidzinat transporta pakalpojumu ar reisa autobusu bija gudri! Nav jautajums ka tie ved, tas paliks labak nezinams, bet pati atbildiba, vinas nav, neko tiem nedodat vest, neiesaku.

S skye 20.12.2017

Jā, pirms vairākiem gadiem bija uzticama kompānija, bet tagad jau par traku. Sākās ar to, ka aizved paciņu uz LV un zvana, jūsu norādītajā adresē neviens never durvis...Jautāju , vai iepriekš zvanījāt , vai rakstījāt? Atbilde-Kāpēc? Un ja pēc 5 min nevienu nesazvanīsiet, es braucu prom...Opā! Nu sazvanīju , nu atskrēja.. Bet , dārgā kompānija, iepriekš ir kaut kādā veidā jāpaziņio, tak cilvēks nevar uzminēt kurā dienā jūs konkrēti būsiet, kur nu vēl stundā...Nedēļu uz darbu neiet , jo Bušmaņa kompānija paciņu piegādās? Par to , ka nepaņem paciņu jau vairs nebrīnos, kaut kādas 2 reizes bija un tagad saku atāa šai kompānijai...

V Valdis Rudzitis 04.02.2018

No rokas rokā ! Sūtījuma izsekošana !

Norēķinies ar maksājumu karti, kā veikalā ! Tikai pie mums !

Zvani vai sūti SMS ! Vienmēr atzvanīsim, sarunāsim !
+ 371 26 37 26 27 http://www.etransport.lv

18.02. - 20.02. pieņemu sūtijumus visā Latvijā
20.02. izbraucu uz Īriju
23.02. - 26.02. atdodu/pieņemu sūtījumus visā Īrijā/Ziemeļīrijā
27.02. izbraucu uz Latviju

SŪTĪJUMI NETIEK PĀRKRAUTI, vai NODOTI CITĀM PERSONĀM !

Datumi bez izmaiņām. Tavs Etransport !
Jau 11. gadu visiem Latvijā un ārpus tās dzīvojošiem esam zināmi kā drošākie, regulārākie, ekonomiskākie un uzticamākie pastnieki.
Bez starpniekiem ! Bez datumu izmaiņām ! Ar līgumu un apdrošināšanu !
Bezprocentu līzinga pakalpojumi(lielapjoma sūtījumiem)

Vari samaksāt ar karti !