www.sudzibas.lv Estrella čipsi! MELI un KRĀPŠANĀS! Estrella čipsi MELI un KRĀPŠANĀS! estrella lv

Estrella čipsi! MELI un KRĀPŠANĀS! - Estrella čipsi MELI un KRĀPŠANĀS! estrella lv

Estrella rīko loteriju “Kino par BRĪVU!” Daudzi atrod zili-sarkanos kuponus, bet aizejot uz kinoteātri izrādās, ka tie ir nederīgi, ka der tikai kaut kādi kuponi ar dzeltenu krāsu! Uzrakstīju šiem epasta vēstuli, bet neatbild. Sanāk, ka Estrella melo, ka katrs kupons ir bezmaksas biļete uz kino! Tāpēc ēdiet Ādažu čipsus! Sakiet NĒ zviedru mēsliem! Nepērciet Estrella, jo viņi melo par savām akcijām un loterijām!

ilmaars 22.08.2014

Ja gribi nebojāt nervus un saglabāt veselu kuņģi, neēd vispār nekādus čipsus. Pats sev pēc gadiem paldies teiksi.