www.sudzibas.lv Ergo Apzināta lietas novilcināšana, datu bāzu problēmas, attieksme

Ergo - Apzināta lietas novilcināšana, datu bāzu problēmas, attieksme

Saistība ar atteikumu izmaksāt apdrošināšanas atlīdzību CTA, iesniedzu pretenziju marta otrajā pusē (2 mēnešus tiek skatīta pretenzija!!!). Atnāca vēstule, ka pretenzija pieņemta, lieta tiks pārskatīta. Nu jau ir maija otrā puse, un atbildes NAV! Zvanīju speciālistei, kas parakstījusi vēstuli - nosaucot lietas numuru, saņēmu atbildi, ka šobrīd problēma ar datubāzēm, lūdza nosaukt kontakt telefonu - nosaucu,solīja atzvanīt, un tā neviens arī neatzvanīja...Tātad - datubāzes problēma netika atrisinātas.
Secinājums - šī kompānija ir pamatīga "šaraškina kontora", ir nojukušas viņu informācijas sistēmas ar visām datubāzēm, un nebrīnieties, ka Jūsu (un arī mani, diemžēl...) dati jau būs nopludināti un nonākuši citu personu rīcībā!

N