Erante Finance - kredits

VAi kads ari ir meginajis no sis firmas aiznemties naudu.solija ka divu darbadienu laika sanemsu bet neka.prasija par vekseli 3,50 euro.

D

C Cilvēks16 25.04.2015

Es pieteicos šim aizdevumam, bet neesmu vel parakstījis vekseli, man vekseļa maksu uzrāda 9.90 eiro, kad Jums lika samaksāt par vekseli, tad kad nosūtījāt vekseli, bet pēc tam lika samaksāt?

D dacuks85 25.04.2015

Es gribeju 300 euro prasija 3, 50 par vekseli es parskaitiju bet nauda ta ari neatnaca.nu vienigi ja vel pirmdien.

C Cilvēks16 25.04.2015

Skaidrs. Ja pirmdien nesaņemat tad norādat šeit info, starp citu šī firma no 2013 gada vairs nav pvn maksātāja un šai firmai nekur netiek piedāvāts tālruņa nr.

P pele84 27.04.2015

sveiki!vai kreditu dabujat?

D dacuks85 27.04.2015

Ne ta ari nav ieskaitits

P pele84 27.04.2015

jus viniem rakstijat uz epastu?

D dacuks85 27.04.2015

Rakstiju atvainojas par sagadatajam neertibam solija sis dienas laika parskaitit

Vai saņemāt naudu?

D dacuks85 28.04.2015

Ne neesmu sanemusi

P pele84 28.04.2015

Nu skaidrs, ta ir krapsana.ari man viss tas pats!

N natalijaT 28.04.2015

Vai kādam ir viņu telefona numurs?

V VladIat 28.04.2015

Ja, ir

R ri4y 28.04.2015

Informēju visus ka Jūs apkrāpa vienīgā iespēja griezties Policijā ar iesniegumu.
Lasot komentārus daudzi saka ka esot maksājuši uzņēmumam pa taisno par vekseli vai sūtījuši maksājuma uzdevumu.
Likums nosaka: 10) atzīmei par valsts nodevas samaksu (valsts nodevas apmērs, bankas dienas spiedogs, bankas darbinieka paraksts). - tas nozīmē, ka apmaksājot Vekseli, obligāti jāiet uz banku un jāpaņem no bankas darbinieka maksājuma uzdevumu ar bankas zīmogu un darbinieka parakstu, tikai tad tas ir oficiāls apmaksas dokuments.
Nevar būt tā ka nauda tiek ieskaitīta 2-3 dienu laikā no nodevas apmaksas, bet gan jābūt konkrētam datumam, kurā nauda tiek iedota, jo % par izdoto naudu sāk skaitīt nevis no izdošanas datuma, bet no Vekseļa parakstīšanas datuma.
Noteikumi par valsts nodevu par operācijām ar vekseļiem nosaka:
2. Valsts nodevu maksā triju centu apmērā par katriem pilniem vai nepilniem 15 euro no summas, par kuru izraksta vekseli (tratu, vienkāršo vekseli vai elektronisko vekseli).
Jeb kā augstāk minētās personas noteica summas: par 300 eiro summa 0.60 centi
vert45 minēja ka par vekseli samaksāja 9.90 eiro, tad tavai aizdevuma summai jābūt no 4935.01 līdz 4950 eiro.
Nodeva maksājam tikai un vienīgi uz LV13TREL1060000991000 Valsts Kasi ar pamatojumu vekseļa numurs, summa, kādu jāsaņem no vekseļa veidotāja un datums, kurā jāsaņem šī summa, jo ja vekseļa devējs ir piekritis iedod noteiktu summu un ir izrakstījis uz šo summu vekseli, bet naudu beigās nav iedevis ir iespējams griezties Tiesā par saistību neizpildi. Nekādā gadījumā nedrīkst skaitīt vekseļa devējam ne centa par vekseļa nodevu, lai viņš to apmaksā no Jums, Jums jāmaksā to pašam, vai kāds var atsūtīt šo vekseli man? Jo ir aizdomas, ka nevis viņi Jums aizdod naudu, bet gan Jūs viņiem, ja noteiktajā termiņā neieskaitīsiet viņiem naudu tad tuvākajā laikā gaidiet vēstuli par sasitību neizpildi.

C Cilvēks16 28.04.2015

Labdien! Es vel neesmu aizsūtījis vekseļa nodevas maksu 9.90 Eiro, jā es pieteicos 4000 Eiro aizdevumam, lai segtu citas parādsaistības un maksātu vienam. Vekseļa paraugu varu nosūtīt uz Jūsu e-pastu, tikai norādiet e-pastu. Es uz vienas personas uzķēros kas uzdevās, kā Juris Lipins un piedāvāja aizdot 4000 Eiro uz 4 gadiem, lūdza pārskaitīt 1 Eiro, pēc tam aizdevumu nesagaidīju, tas aizbildinājās, kad neatrodas Latvijā. Vel viena privātpersona arī piedāvā aizdot, kurai vajag pārskaitīt 10 Eiro, lai izskatītu maksātspēju, tikai jautājums, kā tā to izvērtē? Parasti, cik saprotu, aizdevums no privātpersonas ir jāapstiprina pie notāra vai kaut kā tā, man pirmo reizi ir šāda situācija, kad vēlos aizņemties no viena, lai maksātu vienu maksājumu, nevis kā tagad 7 maksājumus.

D dacuks85 28.04.2015

Ja es varu nosutit jums vekseli

R ri4y 28.04.2015

Es Jums privāti nosūtīju savu e-pastu

V VladIat 28.04.2015

man ari epastu ATRIII!!! blehgj

N natalijaT 28.04.2015

Es arī varu nosūtīt vekseli. Bet kas būs tālāk?

K Kristaps jegers---- 28.02.2017

uzmanieties no jura lipinan vins ir krapnieks un zaglis kurs zog pat bernunaudas mamminam