www.sudzibas.lv Enri Pakalpojums sniegšanas laikā, tika sabojāts automašīnas atpakaļskata spogulis

ENRI SIA - Pakalpojums sniegšanas laikā, tika sabojāts automašīnas atpakaļskata spogulis

2017.gada 11.februārī aizvedu savu automašīnu uz Sia ENRI (reģ. Nr.40003514581) automazgātuvi Brīvības ielā 402b. Saņemot automašīnu pēc pakalpojuma sniegšanas (automašīnas virsbūves mazgāšana un vaskošana), konstatēju, ka tai ir bojāts atpakaļskata spogulis, t.i., bija pilnībā bojāts spoguļa stikliņš, kā rezultātā pa atpakaļskata spoguli vairs nekas nav redzams. Taču uzņēmuma dabinieki neatzina, ka tā ir viņu vaina, jo es neesot paziņojis viņiem par automašīnas bojājumiem pirms pakalpojuma saņemšanas. Lieki piebilst, ka nekādu spoguļa vai stikliņa bojājumu pirms pakalpojuma sniegšanas automašīnai nebija.
Attiecīgi uzņēmuma darbinieki atteicās sastādīt defekta aktu vai kādu citu dokumentu, ar kuru fiksēt nodarītos bojājumus...

C Cinis 13.02.2017

Vai Jūs lūdzu varētu augšupielādēt kvalitatīvākas fotogrāfijas, jo šajās neko nevar saskatīt?

A Andrejs Liepiņš 13.02.2017

Kvalitatīvāki foto nav pieejami, jo fotogrāfēts ar mob. tel. Šodien biju pie apdrošinātāja, tas uzņēma bildes. Kad tās saņemšu, tad varētu arī augšupielādēt. Lai gan tur nav nekā daudz ko rādīt. Stikliņš ir aizlidojis un palicis tikai karkass...