www.sudzibas.lv Enri Cūciska attieksme pret darbiniekiem

ENRI SIA - Cūciska attieksme pret darbiniekiem

Neiesaku nevienam iet stradat SIA Enri kas atrodas Gustava Zemgala gatvē. Brigadieris Jevgenijs psihiski nelidzsvarota persona, slaists. Parsvarā visus darbiniekus pazemo, bļauj ta ka uz suņiem. Izņemot 2 personas kas viņu lokā. Kā arī šī trijotne aprunā un apsmej citus darbiniekus. Vardsakot sataisijuši savu anarhiju. Uzskata sevi par karaļiem bet pārējie kalpi. Ja jūs sevi necienat un nav žēl savus nervus tad WELCOME ellē. Alga arī maza. Kuru dalīsiet ar tiem 3 slaistiem. Neterējiet velti savu laiku.

V vienaldziba 28.03.2017

Tiesi bija interese par so uzņēmumu labi ka uzrakstijat tiesi bija aizdomas par so uzņēmumu

W Wowaha 07.04.2017

Pati sev komentāru uzrakstīji? ???????? Losbergs. Forša vieta, foršs darbs, normāla samaksa. Kas vainas? Ej, čīksti citur, nacist!