Elvis Vasiļevskis - Krāpšana

Piedāvāja iekātot darbam Dānijā, savāca ap 20 cilvēku.Tad sāka vilkt laiku ar jocīgām atrunām, ka problēmas ar transportu utt.Atklājās ka paralēli arī iekārto sievietes darbam vācijā, kuras protams arī nekur neaizbrauc.Paprasija no visiem 60 Ls un tā viss stāv.Ir arī LĪGUMS, un savu pases kopiju iedod.Tik visu laiku izbraukšanas datums atceļās.Bet nu tur jau ir darbs attiecīgajām instancēm lai izvērtē.Pelna uz cilvēku bezizejas rēķina, jo smuki māk runāt un solīt.Protams tas viss ir neoficiāli, un Dānijā, Vācijā neviens negaida.Esiet uzmanīgi.

B

O Oskars 29.01.2009

tas nav vieniigais ar ko vinjsh kraapjaas.
vinjsh veel arii piedaavaa nokaartot bankaa krediitus.
samaksaa tik vinjam naudu un vinjsh dabuus krediita liigumu bankaa.
tikai pats trakaakais, ka man nav liiguma ar vinju°.
un veel shaadi pat kraapjaas Ieva Obolevica no Talsiem.

V visuredzu!!! 29.01.2009

šādi cilvēki ir ļoti daudzi. Viņi izdomājuši dažādus veidus kā izkrāpt naudu no cilvēkiem-darbs ārzemēs, kredītu izkāsrtošana, laimests loterija un vēl nezin kas...
Ir jābūt ļoti uzmanīgam. Kredītus tagad izkārtot nevar!! Visi tik raksta-kredītvēsture nav svarīga utt.Muļķības!!!
Un ja gribas doties strādāt uz ārzemēm-labāk doties uz Valsts Nodarbinātības aģentūru. ArĪ NVA mājas lapā atrodamas firmas, kuras ir drošas. Kaut gan..jāpiebilst, ka 100% drošas nav, jo vienu no tām daudzajām firmām atradu sudzibas.lv...Tā kā uzmanīgam jābūt jebkurā gadījumā..

B baisais 01.02.2009

Nu ar viņu ir cauri!Visi kam pretenzijas pret viņu ejiet uz policiju, pret viņu ir uzsākta lieta.

V Vala 08.02.2009

Elvis noīrēja dzīvokli uz dažām dienām, nesamaksāja par īri un nosvīda ar brand new plazmas TV padusē.

P Pupsiks 09.02.2009

Viņš aizņēmās portatīvos- salika lombardos, fotoaparātus, n-tos tūkstošus...u.t.t.

R Raitis 09.02.2009

Man, piemēram, Elvis Vasiļevskis ir parādā 7000, - Ls (septiņi tūkstoši latu) skaidrā naudā!!! Varbūt vēl kādam viņš ir parādā???

A aldis 10.02.2009

tas pideras Elvis Vasiļevskis man parādā ir 23 850 latus es viņu sameklēšu un nogalināšu

S sandis 10.02.2009

E. Vasiļevskis dzīvo Lubānā

B baiba 10.02.2009

vasils suukaa lohs bomzis plencis miikstais

V varkins 10.02.2009

Šodien 10.02.2009 redzēju Vasiļevski Lubānā...

E Edgars 10.02.2009

Elvis Vasiļevskis man ir parādā 4 santīmi viņš nelietis un jaaaa

L Laurish 11.02.2009

Man te tāds NAIVS jautājums - kādos gadījumos Jūs aizdodat cilvēkam 7000Ls skaidrā naudā. Es šādu summu aizdotu tikai savas šimenes locekļiem, pat ne draugiem. Kur nu vēl Vasiļevskim.
Tas nav uzbrauciens, bet tik tāds jautājums.

E elvis 11.02.2009

Vai kās nevēlas aizbraukt uz ārzemēm? Lēti iekārtoju :)

I ilze 16.02.2009

J Jānis 22.03.2009

Viņš tak ir riktīgi jāatdauza! Braucam uz Lubānu sist Elvi! Ja viņš kādam cenšas iestāstīt ka ir kruts muzikants pasākumos, tad neticat! Paņems avansu (parakstot parādzīmi) un noziepēsies! Un pasākums var tikt sabojāts! Ja lasi Elvi, tad zini, ka pasaule ir maza un gan jau tiksies vēl ar tiem, kurus esi piečakarējis! Ieteiktu tev iet uz mežu un tur dzīvot!

E Edza 04.05.2009

Varbūt kādam ir info kur to Elvi dabuut rokaa?varbuut kaadam ir tel nr.uz kuru vinju var sazvaniit?

: :) 25.05.2009

viņš ir maita - šizo precīzāk.Varat meklēt šo tipiņu Lubānā.Māte-Sandra Vasiļevska, tēvs Aldis Vasiļevskis...ir arī draugos...bet vētsuli uzrakstīt nevar, jo bloķēta pieeja nedraugiem...

I Ilze 25.05.2009

Nu gan te baigās ''raganu medības'' uzrīkotas! :D

B Borga 03.01.2010

Skat, kā Elvi slavina Lubānas ziņās! ;)
skatīt 2009.gada 22.numuru

R raimis 24.01.2010

bvle lohs jobnatais izdraza manu sievu pezu izplesa un nozaga manu ziguli pipele taads man ble ahujel skuuni nodedzinaja un sievai pezu ar
maukurs ble es vinam pipeli noskelsu
aaa suka bleeee pizda tev ir atdod mans serkocinus