www.sudzibas.lv ELVI Slikts serviss un krāpšana.

ELVI - Slikts serviss un krāpšana.

Jau ir apnicis tas , ka cenas ,kas uzrādītas pie produktiem neatbilst cenām pie kases ,nemaz nerunājot par to ka cenas ir saliktas sazin kur un viena uz otras ,ka pašam jārakņājas un jāmeklē ,kura pie kāda produkta,citi produkti vispār ir bez cenām ! Un pārdevējas vnk sēž un dzer kafiju!
Tad pie gaļas produktiem un kūkām pārdevēja ar blondiem matiem strādā bez cepures ar vaļā matiem, kas lido pa gaisu un kad iegādājos visu iepakojumu cīsiņus tie tika nosvērti no jauna ar visu iepakojumu, līdz ar to tiku apšmaukta un maksāju vairāk nekā vajadzētu!
Lai arī tas nav veikals Rīgas centrā, tā pat vēlētos, lai tas ir pēc visiem standartiem. Un viss tiek ievērots. Ļoti ceru un pārmaiņām, kad nākam reiz tur iepirkšos.

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 15.02.2016

Labdien!
Liels paldies par Jūsu vēstuli, tas ļauj mums uzlabot apkalpošanas kvalitāti veikalos ELVI.
Esam sazinājušies ar veikalu ELVI Daugmalē un ar veikala vadību, kā arī kolektīvu pārrrunājuši šos jautājumus. Turpmāk veikalā cītīgāk tiks sekots līdzi cenu atbilstībai, kā arī apkalpošanas kvalitātei un standartiem, lai tie atbilstu labās prakses piemēriem.
Ļoti atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām. Aicinām, ja tas ir iespējams, konstatētās nepilnības arī ziņot veikala administrācijai, kas problēmjautājumus ļaus risināt operatīvāk.

Cieņā
ELVI - par Savējiem!

A AGr 31.05.2016

Jā, norādīto cenu neatbilstība ELVI tīklam ir jau mūžsena problēma, kas visticamāk nav nolaidības kļūme, bet apzināta krāpšanas stratēģija. Jau vairāk kā 5 gadus šim veikalam eju ar līkumu, kopš sanāca saskarties ar līdzīgām cenu nesakritībām (un ne vienu reizi vien). Apnika, ka nevaru produktus nopirkt par norādīto cenu, un ka pie kases tamdēļ visu laiku no attiecīgajiem produktiem jāatsakās, tāpēc nolēmu ELVI veikalus vairs vispār neapmeklēt. Redzams, ka joprojām nekas nav mainījies, kas tikai norāda uz to, ka vai nu uzņēmums nespēj mācīties no savām kļūdām un sakārtot sistēmu (mazticamais variants) vai tā ir apzināta krāpšanas shēma, kas veiksmīgi darbojas jau kopš veikala pirmsākumiem (ticamākais variants, ņemot vērā, ka ELVI Latvijā darbojas jau pietiekami ilgu laiku).