www.sudzibas.lv ELVI Nekartība cenas,un ari plauktos

ELVI - Nekartība cenas,un ari plauktos

Sveicinati.Neesmu apmierinata ar Daugmales Elvi veikalu.Pirmam kartam jau par cenu neatbilstibu plauktos pieliktajam un pie kases.Tad par to kad pasuta maizi nepietiekama daudzuma,jo ap pieciem jau plaukti tuksi.Vaditajai vajadzetu vairak pasekot ka strada darbinieki pa zali aiz letes.U n savest veikalu kartiba,jo Daugmales centra tas ir vienigais veikals.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 21.09.2016

Labdien!

Paldies Jums par viedokli. Esam sazinājušies ar veikalu Daugmalē. Par cenu zīmju neatbilstību pie kases ir grūti komentēt, jo netiek minēts konkrēts datums vai produkts. Ja Jūs novērojat, ka cenas plauktā un kasē atšķiras, lūdzu, dariet to zināmu personālam, lai mēs varētu novērst kļūdu pēc iespējas ātrāk!
Runājot par maizi – maize vienmēr tiek pasūtīta pietiekamā daudzumā. Problēma, visticamāk, bija tajā, ka plaukti netika laicīgi papildināti – mums trūkst viena darbinieka. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ka arī darām zināmu, ka drīzumā plānojas veikala rekonstrukcija un pārmaiņas darba organizācijā – ceram maksimāli uzlabot gan izskatu, gan apkalpošanas kvalitāti un efektivitāti.

Ar cieņu,
ELVI. Par savējiem!