www.sudzibas.lv ELVI обман покупателей

ELVI - обман покупателей

Сегодня закупался в этом магазине. Там была акция на молочные товары. Творог в 180грммовых упаковках по 0,69 евро. Кефир Limbazu piens 1 литр по 0,69 евро и 1,5 литра по 0,79 евро. Так было указана на полке. ФИГ! Оказалось что 1,5 литра по 1,57 евро! Вот так дурят нашего брата!

L lelde.stiebrina 06.04.2015

ELVI veikali nepārtraukti ar kaut ko izceļas. Pirmkārt jau ar augstām cenām. Dārzeņu un augļu stendā regulāri vairāku produktu izskats neatbilst cenai.
Kā nu ne? Ja tik daudz jāsponsorē dažādi pasākumi, šovi, raidījumi.

A andrej09 25.11.2015

ja segodnja kupil ekleri v gorode Pljavinjas.otkusil cutj nestosnila, kislie, vanjucie.a na srok godnasti ja obratil vnimanie v magazine bil narmaljnij.eta znacet prodavci sami klejut tam sto hatjat

L liliu 13.11.2016

PIEKRITU PAR AUGSTAJAM CENAM JĀ .ESU APMEKLEJUSI DAUDZUS ELVI VEIKALUS ,BET VIĻANOS TUR MEITENES GAN IR TIK MĪĻAS ,ATSAUCIGAS IT IPAŠI ALKOTLETA MEITENE.NAV AR DRUMU SEJU KAS SEZ KASE

L liliu 13.11.2016

aizmirsu vardiņu pierakstit LILITA