www.sudzibas.lv ELKOR neadekvātais ELKOR

ELKOR - neadekvātais ELKOR

vēstule elkoram :)))

vakar no rīta puses zvanīju uz interneta veikala ELKOR tālruni 67070767 un interesējos par šo preci: http://www.elkor.lv/lat/elektronika/datori/monitori/samsung-s23c650d.html pēc vairāku minūšu boksterēšanas lauzītā latviešu valodā man teicās stundas laikā atzvanīt. kad bija pagājusi visa diena un man neviens neatzvanīja, zvanīju vēlreiz. solījāt tūlīt atzvanīt. tā arī vakar neatzvanījāt. toties šodien 11:21 saņēmu zvanu no tālruņa 20040767 kur sieviete lauzītā latviešu valodā stāstīja, ka esat pazaudējuši kaut kādu lapiņu un vai es neatceros cipariņu vai kādu kodiņu! 11:51 es zvanīju uz šo numuru, bet man neviens necēla un līdz šim brīdim nav pārzvanījis... jūsu kantoris ir vienkārši smieklīgs! ja nu pēkšņi arī iepriekš norādītais links uz preci nestrādā, tad nosūtu jums preces aprakstu:
Monitors SAMSUNG S23C650D
Ražotāja kods LS23C65UDS
Cena:119,99 Ls

mans tālruņa numurs ir: ..................! veiksmi darbā! ar nepacietību gaidīšu jūsu zvanu!

V viktor2601 10.10.2013

Tas tomērv ir interneta veikals, nevis telafona veikals. Un jāraksta laikam uz e-pastu jautājumi. Es ļoti saprotu internetveikala darbiniekus. Visus zvanus fiziski nav iespējams apstrādāt.

L laimiņa nāk 26.05.2016

Tad nevajag solīt to ko nevar izdarīt!

D devochka_bomba 04.10.2016

ELKOR GIFT SHOP -БОГДАН ТАМ САМЫЙ ЛУЧШИЙ И ПРОСТО ЗОЛОТО. ЛЮБИТЕ ЕГО И ЦЕНИТЕ ОН СУПЕР :-*

D devochka_bomba 04.10.2016

A Aleksandrs S 15.08.2017
Битый экран

Купили 15.08.2017 в Elkor Plaza телевизор Samsung. Получили на складе, привезли домой. Стали распоковывать, а он с битым экраном. Отвезли назад. Стали намекать что мы повредили. Разочарованы. Ждём ответа с Елкора.