www.sudzibas.lv ELKOR pārdevēji/apsardze

Elkor Plaza - pārdevēji/apsardze

Kauns par elkor plaza pārdevējiem un apsardzi, pārdevēji uzskata cilvēkus, kas paņēmUši vairāk par 5 drēbēm mērīšanai pielaikošanas kabīnēs ir zagļi, kauns par elkor sporta pārdevējiem, portams, tas, ka pielaikošanas kabīnēs ir novietne pielaikotajām drēbēm, to pārdevēji nemana. Mērīju ar brāli sporta legingus kābīnēs, visu ko ienesām kabīnēs, izskarinājām uz pielaikoto drēbju novietnes, ejot arā no elkora mums piesējās apsardze, kas protams nerunā valsts valodā, atvainojiet elkors vadība, mani senči šajā zemē dzīvo gadu simteņus, šī ir mana Zeme, latviešu Zeme, es diemžēl nepārvaldu krievu valodu, jo tomēr es dzīvoju eiropas savienībā, man nav jāpārvalda okupāciju seku valoda, protu pietiekami valodas, bet tā ir klaja neceņa un diskriminācija pret valsti, valodu un mani, ir iestādes, kur droši varu doties, lai rakstītu nopietnu sūdzību, un tā ir liela necieņas izrādīšana, ja pret mani vēršas krievu, ķīniešu valodās, šeit nav Krievijas federācija ! + apsardze nespēja argumentēt savu aizsturēšanas iemeslu, ļoti nekompetenti cilvēki, kas ļoti, ļoti zemā līmenī dara savu darbu, bez formas tērpa, bez dokumentiem ko uzrādīt, beigās minot to, ka pārdevējs ir teicis, ka neēsam no kabīnes iznesUši bikese, lai gan, mēs viņas nolikām uz pielaiko to drēbju novietnes, kas atrodas kabīnēs, kamerās perfekti visu var redzēt, ja būtu lielie zagļi, pīkstuļi aiz mums kabīnēs mētātos, pats ļoti labi zinu apsardzes darbu, nerunājot par pakalpojuma sniedzējiem, tātad, cilvēks, latvietis ierodoties šajā iestādē, ir zaglis, kam jārunā krievu aziātu valodā, kauns! Kauns! Kauns!

S Sergej Sergeevic 23.02.2015

Каунс тебе за незнание истории. Мои сенчи тут так же сотни лет жили, но я в отличии от вас знаю оба языка и эта тема меня не волнует. Вы лучше за своей собакой говно уберите на прогулке, больше пользы будет "Европеец".

D dаrbiniecexxx 23.02.2015

Tautieši latvieši! Dodamies uz ielām protestēt pret krieviem! Prom viņus no Latvijas! Tad būs mums tik labi kā Ukrainā - miers un svētlaime, bez tās sūda Krievijas!

S Sergej Sergeevic 23.02.2015

Диагноз понятен.

P Peņa Elpa 25.02.2015

Sergej!Kauns Jums un tādiem kas izliekas par Krievijas Federācijas "piederošajiem"!
Suņu kakas aiz sevis nesavāc "krieviski" runājošie(pļavniekos).Pats esmu cilvēkiem par to aizrādījis, bet man nelaipni atbild...nu kā jau "krieveļi".

Par autora sūdzību:
Kauns apsargiem, bet uzskatu, ka jāzin arī tā pati krievu valoda(vismaz pamats)...tas jau tevi cilvēku padarīs gudrāku.Katrā ziņā...tev nav jāatbild svešvalodā, bet to, ka saproti viņu...tev pašam nāk par labu. :)

Hmm...grūti pat pateikt kas te ir dzīvojis simtiem gadu.Bet katrā ziņā šī zeme ir LATVIJAS zeme.TAGAD!Takā krieviski runājošie kas nespēj sadzīvot ar apkārtējiem lai meklē sev vietu citur!Problēma LV ir nabadzīgie krievi jo viņi vienmēr būs neapmierināti!

Jauku Dienu!!! :)

A atvars 27.02.2015

Auroram: ja apsargs būtu latvietis, tu rakstītu sūdzību šajā portālā?

A atvars 27.02.2015

darbiniecexxx, iedomājies uz pāris sekundēm, ir krievu runājošā ģimene, tas senči šajā zemē dzīvo 400 gadus. senči piedalījās valsts attīstība, karā u.c. ģimene runā latviski, bet tomēr tā ir krievu runājošā ģimene. ka tu domā, tev ir tiesības teikt lai tie brauktu prom? šī ģimene arī mīl latviju, uzskata par savo dzimto valsti. kur viņiem braukt? viņi piedzima šeit, un viņu omes arī piedzima šeit. domājiet plašāk, latvieši.

Hator 27.02.2015

САлют дОлбОежАм!!!
darbiniecexxx - Во всех нормальных магазинах в примерочную можно отнести только 5 вещей ! Или предварительно предупредить продавца и никаких проблем! Так к слову (они фром тех кто из села приперся) вещи оставляют в примерочной а не тащат обратно развешивать!
Плохо конечно что пытались объяснить на русском, но то насколько это зацепило улыбает=))) Охранник делал свою роботу, а если Вы не знаете как себя вести в магазине ваши проблемы=))
Sergej Sergeevic - какие в ...опу сенчи? какие собаки? ... =)))) dаrbiniecexxx- куда ты там пойдёшь? дома за компом только можете чаться!

Очередная хреномотина В ЧЁМ СУТЬ ЖАЛОБЫ ??? а то начали за отношение к не особо умным клиентам а закончили за русский язык и рурских!

D darbiniecexxx 12.03.2015

krievu ģimene, kas 400 gadus dzīvoja šeit, meli, krtējā krievu okupantu propoganda, jūs mēsli, Eu Krievu sūdi, kas ir krievs, krievs ir baltieši/somugri/mongoļu/baltkrievu krustojums, kas runā slāvu valodā, ģenētiski pierādīts, Baltu kultūra eksistēja tad, kad Krievija un krievu valoda, nācija neeksistēja, ne velti Lietuviešu valodu(baltu valoda) uzskatāma par vecāko Eiropas valodu!!! Eu okupanti, kas ir Vācbaltieši??? Nebūtu krievu sātans ielīdis mūsu zemē, cik skaista būtu Latvija, mūsu kultūra un skaistā rietumnieciskā vācu kultūra, vācieši šeit 1000 gadu dzivojuši, tā kā, jūs senās krievu ģimenes, kas šeit dzīvo 400 gadus ir totāls fufelis, 1918 gadā, lielākā minoritāte Latvijā bija vācieši, ne krievi, krievi ļoti, ļooooti mazā skaitā šeit ir dzīvojuši, vienīgi PSRS laikā nelikumīgi izmeta no mājām, saimniecībām Latviešus, ar visām ģimenēm apšava, un iepirdinājās svešās mājās!! Krievi, šī zeme nav jūsu, šeit neviens jaunietis jūsu valodā nerunās, mēs jūs ar ASV, mūsu brāļiem vāciešiem, kuri palīdzēja un attīstīja Latviešu valodu un mūsu nācijas identitāte cēla, lai gan, Latviešu valoda pirmatnēja skanēja tajā laikā, kad jūs krievi neeksistējāt, mēs jūs visus idzīsim no šīs zemes!!! kā jums nav kauna rakstīt, ka Krievi palīdzēja mūsu valsti dibināt, mēsli tādi, jūs tieši okupējāt mūs un ieviesām russifikāciju, iznīcinājām manu tautu. Lasiet vēsturi, Krieviem šajā zemē nav vietas, jūs esat slāvi, ne baltieši!!!Lasieties prom no manas zemes, šeit vieta ir Vāciešiem, kas mūsu pagānu tautu veda pie kristietības un palīdzēja kļūt par vienu no ekoņomiski spēcīgākajām valstīm piem 2 pasaules kara, kad ielīdi krievs un tagad dirš, ka šeit dzīvojis nez cik gadus, jūs pērtiķi, lielākā daļa(90% ) esat nelikumīgi šajā valstī!!!

V Veroniqque 13.03.2015

Reāli nav iespējams jau lasīt šādus komentārus/rakstus, beigu beigās no tā ka latvietis zinās krievu valodu un mācēs arī tajā atbildēt nav nekas slikts, kā arī ja krievs mācēs latviešu valodu un mācēs tajā atbildēt. Priekš kam vajadzīga naida kurināšana, jau tā cilvēki kā suņi - gatavi mesties viens otram virsū pat par vismazāko sīkumu (un nav te valoda kurā cilvēks runā noteicošais faktors, tie ir gan latvieši, gan krievi). Pati esmu krieviete, dzimusi un augusi LV, ir LV pilsonība, nav problēmu runāt latviski, angliski, krieviski. Ja man prasīs kaut ko angliski es neiešu bļaut pa puspasauli ka te ir Latvija un jārunā latviski. Iemācīsimies cienīt viens otru! Labāk būtu ar mūsu "foršo latviešu" valdību tikuši galā beidzot.

Un par pašu sūdzību, veikalos parasti pie pielaikošanas kabīnēm ir uzrakstīts "Lūdzam pielaikošanas kabīnēs vairāk par "tik un tik" mantām/drēbēm neienest". Tā ir veikala politika un tā arī būtu jāciena.

A atvars 21.03.2015

Klausies tu tizlā darbiniece, man ir augstākā izglītība vēsturē un uz doto brīdi man ir liela interese par cilvēka antropoloģiju. Slāvu tauta pastāvēja vēl tad, kad Latviju parklāja tikai meži, un tikai somugri ik pa brīdi ciemojās Latvijas krastos. Kas ir latvietis? Latvietis ir gļēvulis, kas tikai māk runāt aiz muguras. Latvietis ir Vācijas padauza. Tu zini cik daudz latviešu sievietes tika izvarotas ar vāciešu palīdzību. Man stāstīja mana vecmāte ( tīrā latviete) kura dzīvoja Bauskā. Tu zini cik ilgi Latvija bija vāciešu pakļautībā, vēl pirms kara. Tajos laikos latvietis vispār nevarēja pat normālā darba strādāt. Latvietis nevarēja iet uz normālo veikalu, un bāru. Latvieši visu savu mūžu bija vērgi. Palasi vēsturi, šo visu nebiju es izdomājis. Kāpēc biju runājis par tiem 400 gadiem? Man ir krievu runājošā sieva, cik mēs zinām pēc arhīviem, viņas talāis radinieks atbrauca Latvijā kā pasniedzējs ~ 1675 gadā, viņš apprecēja latvieti un galu galām manas sievas ģimenē runā gan latviski, gan krieviski. Māte ārsts, tētis pasniedzējs LU universitātē. Un tagad tu, kaut kāda kasiere no laukiem liksi manai sievai braukt uz Krieviju? Kaut vai viņas dzimtene ir te, viņa neko nezina par Krieviju, tikai runā slāvu valodā? Tu esi ļoti dumja. Ja tev ir kaut kādas problēmas, aizbrauc uz Maskavas ielu un pamēģini izteikt savas domas par krieviem. Domāju tu nožēlosi. :)

Latviešu tautas 21.03.2015

A ko darīt ja istie latvieši negrib stradat veikalos, sez Seima vai mazga naktspodus īrijas un vācijas? Pagaidiet vel kadus 5 gadus: busit spiesti slīmnīcas ar ārstiem un māsiņam no Indijas un Pakistana angliski rūnāt!!! DEBILU NāCIJA...
Pastalu tauta!

Jūms nav te nekadas tiesibas!

Te viss pieder zviedriem, vaciešiem, amerikaņiem.

TIKAI NE LATVIEŠIEM!

Tu zini kas carā laikā uz rīgas krogiem bija rakstīts?

'"Suņiem un latviešiem ieeja krogā AIZLIEGTA!"

Latviešu tautas 21.03.2015

Эти гибриды забыли что Ливонию царь Пётр купил у шведского короля в 1721 году! ЛИВОНИЯ - ЭТО РУССКАЯ ЗЕМЛЯ!

A atvars 21.03.2015

Vladlat, у меня высшее историческое образование, я всё это знаю. Но латышню, хотя я сам являюсь латышом, не переубедить. Большинство (80%) не знают истории, не знают как плохо было латышам во времена преобладания немцев на территории Латвии. Действительно, их не пускали в пабы, рестораны, различные лавки. И после этого они прославляют немцев? Вот за что я борюсь, за то чтобы Латвия знала истинную историю. Мне смешные высказывания этой сумасшедшой. Я ведь она то же говорит своим детям, родне, подругам. Невежество несёт.

Latviešu tautas 22.03.2015

А ещё они забыли что во времена немецких баронов было "право первой ночи": это когда немецкий барон по праву хозяина лишал невинности невесту батрака. Они забыли что латыш - это гибридная личность в плане того что генетически латыш - это немец, русский, скандинав (Ливония была под властью шведов и датчан), очень большой % еврейской и кавказской (помните как лет 25 нашли кавказский ген у латышей?) крови, есть % и среднеазиатской крови - латышские дефки ОЧЕНЬ любили перепихнуться с солдатами Советской Армии с Кавказа и Средней Азии. Ещё лет 30 назад среди латышских женщин был проведён анонимный опрос, и на вопрос "Отец Вашего ребёнка Ваш муж?" 2/3 латышек ответили "Нет". Вопросы есть?..

Пару лет назад один национально-озабоченный депутат Сейма летел из Риги в Дублин. Так он возмутился что в самолёте во время посадки в аэропорту Дублина латышский ребёнок закричал "MAMA! MĒS ESAM MĀJĀS!"

Latviešu tautas 22.03.2015

Кстати, у меня почти все друзья - латыши. А один даже по отцу эстонец...

Latviešu tautas 01.04.2015

Очень большое влияние на латвиешу валоду (латышский язык) оказали все те оккупанты, подготовив для них алфавит, правописание и книгопечатание. А латышские филологи через лет сто стали обильно придумывать «новые», расово верные слова. Например, «компьютер» — это «dators» (дословно «даточник»), rebooting = «atkārtotā sāknēšana»… Трамвай уже больше не tramvajs, а vienvadritnis (дословно: однопроводнокат), троллейбус, соответственно, — divvadritnis (двухпроводнокат) — впрочем, ни то, ни другое слово в обиходе анонимусу не встречается нигде. Это всё очень бесит чистокровных латышей, которые, вдруг, как оказалось, сами не знают «правильных» слов.

Латыши не гнушаются использовать и русские слова в общении между собой. Как правило, не мудрствуя лукаво, латыш берёт русское слово, добавляет в окончании -s и начинает использовать его в хвост и в гриву. Примеры таких слов: гонщикс, халявщикс, гадс, великс и т. д. Вся загадка в том, что в латышском языке окончание -s является окончанием именительного падежа мужского рода (других окончаний у этой категории существительных попросту нет), поэтому если -s туда не поставить, то слово по правилам латышского попросту не будет склоняться.

В силу отсутствия в латышском языке модального слова, выражающего приглашение к действию, активно используется русское «давай» без изменений. Но больше всего латышами любим русский мат, которым пользуются даже самые отпетые националисты. Мат также претерпевает некую стилистическую обработку, что добавляет ему особый шарм и национальный колорит. Например, расово верное слово «хуйня» латыши произносят с ударением на первый слог. Также есть тенденция окультуривать русский мат, пуская его в обиход. Так например, даже в самых интеллигентных кругах можно услышать возглас: «БЛЯвиенс!», — что в дословном переводе означает «крик».

Впервые понаехавших масквичей, которые наивно думают, что приехали, бл, "в Европу", отпугивают внезапно откровенно "южным" акцентом: "кто торт начал, тот и доедай, ДА?"

Также, демонстративно "не понимают" попытки русскоязычных, ёба, "лингвистов" представляться в стиле классического учебника "Meees kriiievs". Вердикт: садо-мазо-совки в клинически-неизлечимой стадии.

Ещё история про латышскую лингвистику: на заборах у них, несмотря на многолетнее "угнетение" (или благодаря ему) частенько встречается исконно-латвийский термин PIZDA. А сама история такова: в 198х году приехал спорт-отряд _лыжников_ из маасквы в латышское местечко Лайдзе на летние сборы и однажды решил сыграть в футбол с местной типа футбольной командой. Дали им фору в три гола, ибо те младше на год, но они всё равно просрали. Двенадцатилетний тогда автор этих строк с искренним дружелюбием попытался одному из участников команды соперников, подвернувшему ногу, помочь доковылять до травмпункта, но гордый сын полабских славян лишь прошипел "PASHOL NAHUI DA", предпочтя геройски ползти куда-то сам.

Latviešu tautas 01.04.2015

Конец 2008 года, страна в кризисе. Министр финансов Атис Слактерис был приглашён для дачи интервью по поводу ситуации в Латвии. Слактерис поначалу подналожил щебня в штаны, узнав, что давать интервью придётся не на латышском, а на английском, так как канал являлся Bloomberg TV, но согласился. В ходе интервью Атис продемонстрировал как свои бешеные умения в общении на английском, так и неумение владеть собой (всяческие заминки, дошло даже до того, что пока он отвечал, умудрился забыть вопрос, который ему задала журналистка), но сейчас не об этом. Журналистка ему задала вполне закономерный (учитывая происходящее в Латвии) вопрос:

- In your mind, how did we get to this point in Latvia, what happenned?
- ummm... I th... I think, err... Nothing special

Фраза нашла огромную популярность среди народа, считающего, что это самое «Nasing speshal»- «всего-то» систематические фэйлы властей. Также доставила фраза Слактериса:

- From my point of view, Latvia will be ready to ask a bit more. Hahahah... 2 m-mi... billion.
Вот такие в Латвии министры финансов

Latviešu tautas 02.04.2015

ууу

č Čupakabra 04.04.2015

Mauka vladlats visās sūdzībās piedalās. Laikam kremlis prēmiju izsniegs, iedos atsūkāt.