www.sudzibas.lv Elejas Veronika Elejas Veronika ir krāpniece!

Elejas Veronika - Elejas Veronika ir krāpniece!

Biju pie šitās mādams Lielvardē... Tāda rinda tur...-bet galvenais, ka jāsez visiem aukstā, mitrā telpā-no tā vien var saslimt, ja sez tur, jāgaida tur 3-4 stundas. Man bija šada tāda problema ar veselibu, bet ši, uzreiz liek izpildīt kaut kādu vingrinājumu mugurai (kā man stastija vina pilnigi visiem to liek izdarīt; pilnigi visiem saka, ka jums ir skolioze vai līka mugura. Un atkal-visiem liek noliekties uz atpakalu uz vinas kaulaino plaukstu.)-man pec tam 4nedelas vel mugura sāpeja pec tās "dziednieces"-maukas. Ari problēmu manu ar veselību vina neatrisināja. Tāpat, kā VISIEM!!! Ari manam pazinam vina nepalidzēja!) Vinai sejā ir rakstīts, ka ELEJAS VERONIKA ir KRĀPNIECE! 5Ls-it kā nav daudz, bet vinai dienā ir 20-30cilveki=5X30=150Ls dienā!!! Pec visa šitā tā krople gribēja, lai es atnāku vel uz 2,3 konsultācijām... Ja jau tu nevari palidzet uzreiz-tad ej prom! Baigā "dziedzniece"! Jā-par vinas "ārstešanu"-izrakstija man vitaminus un iztaisit analizes!!! Smieklīgi! To man vareja izrakstit ari gimenes ārsts!!! Citiem vina nopluc tur pat sētā kaut kādus ziedus-tēejinai-tas nekas, ka no koka lidz šosejai ir kādi 50m! Un ka ziedi pilni ar svinu! Nekādas burvju spējas kā citi stāstija vinai nav-vienkārši vina ir no gimenes arsta krēsla padzītā neveiksminiece, kas tagad megina to kompenset šādā veidā! Karoče-vina ir pilnīgs fufelis! Neterejiet ar vinu savu laiku un naudu!!! Ja zinat kādu kam vina ir palidzējusi-uzrakstiet to interesei-bet diez vai tā bus taisnība!!!

U

K Kira 01.03.2007

Ludzu palidziet, ka var atrast Veroniku: kadas pilsetas viņa pieņem? kadas dienas? un var but ir kads [slēpt]@inbox.lv

J jurists 04.03.2007

Elejas veronika pieņem pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās, piektdienās no pl.20.00 līdz beidzamajam klientam. nedrīkst lietot alkoholu 10 dienas pirms braucat pie viņas, citādi nepieņems, jo viņa visu redz un pasaka acīs, būs lieks brauciens.Viņa ir vienīgā, kura neprasa naudu, bet palīdz!

G gundega 07.03.2007

Veronika ir labs cilvēks, tikai ar saviem principiem uz ko viņai ir visas tiesības.Nav viņas pienākums visiem palīdzēt.Tā ir viņas labdarība, enerģija un laiks.Cilvēki,protieties to novērtēt!

D dfg 16.03.2007

Vina prasa par to naudu 5-10 Ls!!!

K Kristīne 21.05.2007

Blēņas. Ne jau naudas dēļ viņa to dara. Cenrādis nekur nav izlikts. Tie ir ZIEDOJUMI nevis samaksa. Un kā jau mēs visi zinām, tad viņai ir spējas ne tik daudz dziedināt, cik diagnosticēt. Un tas nav maz. Ja viņa var palīdzēt tad palīdz, ja ne, tad tā arī saka. Tas viņai nav ne hobijs ne izprieca, bet gan Dieva dāvana, kuru viņa izmanto lai palīdzētu tādiem nejēgām kā raksta autors. Sevi viņa nereklamē- cilvēki paši par viņu nodod cits citam ziņu, tāpēc jau nekur tā īsti nav atrodama info par pieņemšanas vietu, laiku, cenu, viņas nr. Ja Veronika raksta autoram kaut ko netīkamu acīs pateica, tas nenozīmē, ka viņa jāzākā internetā. Ja ir kāds šarlatāns, tad tā ir Ilze Jansone ar savu Salveo pulveri.

K Kristīne 21.05.2007

Jautājums raksta autoram- a ko tad Tu tur cerēji Elejā ieraudzīt- zīda tapetes, mohēra paklāju, kristāla lustras, Mikelandželo skulptūras stūros, Rembranta gleznas pie sienām karājamies? Varbūt vēl sekretāri, kas Tevi pierakstīs ?!Idiots! :D

Z Zane Ozola 16.01.2017

Piekritu Ritīgs.Man Veronika uzreiz pateica ko var izdarit arsts un kaviņa savu enerģiju manis dēļ neterēs un pie kadiem ārstiem griesties.UN tadejādi jau laikus sevi pasargāju no milzigām nepatikšnām.Varu tik pateikt viņai paldies parto ko viņa manis dēļ izdarīja.

R rita 29.12.2007

viena no nepatiikamaakajaam sievieteem kuru esmu satikusi!
kaa viens cilveeks kursh "ar dieva dotaam speejaam" var nosodiit citus? teikt kaa dziivot un pateikt ka nepaliidzees? ruugtums un pretiigas mieles veel joprojam....

V Vita 01.01.2008

Vai kāds varētu painformēt - kāda ir adrese Veronikai? Un vai iepriekš ir jāpiesakas un kādos laikos viņa pieņem? Atrakstiet, lūdzu, [slēpt]@inbox.lv

Un tiem, kas te vāvuļo ar tādiem vārdiem, ka nelabi paliek lasot - nu nevajag, nebrauciet, nemeklējiet palīdzību, ja neprotat to novērtēt.

S Sandra 14.01.2008

Mīļie atsūtiet vismaz aptuvenas koordinātes kā viņu Elejā atrast... lai nebūtu lieka braukāšana. Atrakstiet man uz mailu c.sandra#inbox.lv...paldies

L lorija 14.01.2008

Agraak biju meenessardziiga, staigaaju pa naktiim un neko no riita neatcereejos, veronika man paliidzeeja un tas murgs paargaaja!

L lia 16.01.2008

Es arī nesen biju pie šīs sievietes! Spējas viņai noteikti ir, tas ir neapšaubāmi, bet... Es vēlējos pārbaudīt savu veselību, jo bija šādas tādas problēmiņas... visā visumā viss bija kārtībā, un par to es viņai esmu ļoti pateicīga, jo vismaz sirds tagad mieriiga,ka viss kārtībā. (kāpēc negāju pie ārsta? ilgs, dārgs process, kur bieži vien izraksta padzert vitamīniņus ) Taču kā jau minēju ir liels "bet"... viņa diezgan interesējas,kas es esmu, no kurienes...pastāstiju par sevi...un tad man nācās klausīties tādus diezgan nepatīkamus pārmetumus par manu dzīves veidu(t.i dzīvot kopā ar vīrieti kurš nav mans vīrs, jo precēties, manuprāt esam par jaunu vēl) ... un sarunas laika izskanēja diezgan tādi nepatīkami komentāri, kas nemaz nebija patiesi..piemēram-"nevajag sēdēt augša līdz 3, tad arī mācībās ies labāk,savādāk tagad tada ne cepta, ne vārīta" bet es eju laicīgi gulēt un mācībās man iet ļoti labi... u.t.t

Visā visumā cienu šo kundzi un viņas spējas neapšaubu un daudziem viņa ir palīdzējusi , savā būtība viņa ir ļoti labs cilvēks, jo ļauns neko tādu nespētu darīt,bet arī šī cilvēka teiktais ir tāteikt "jāfiltrē", tie ir tikai viņas uzskati un tie nav jāpieņem, ja domā savādāk!

K Kristīne 24.01.2008

Man prieks, ka raksta autorei Veronika nespēja palīdzēt, jo tāds cilvēks ir pelnījis, lai viņš arī mocās visās savās slimībās. Lai tik iet vēl pie kāda ārsta vai dziednieces, un pēc tam visus nolamā ar vārdiem, kurus ir pelnījusi pati. Dievs visu redz un dzird, un par tādu naidu un ļaunumu sirdī viņs arī jums sūta slimības, no kurām iespējams tā arī nekad netiksiet vaļā. Un, ja tā arī būs tad jūs to būsiet pelnījusi. Lūdzat Dievu, lai jūsu grēki nav jāizcieš jūsu bērniem. Jūs esat drausmīgs, pretīgs un zemisks cilvēks.

L lilija 31.01.2008

Man ir jautājums tiem ELEJAS VERONIKAS AIZSTĀVJIEM- vai Jums par šo slavināšu kaut kas tiek, vai arī,- jūs vienkārši esiet aitu bars, kurš miepilsoniski seko pūlim?
Mana mamma arī bija saklausījusies brīnumlietas par ELEJAS VERONIKU un mēs devāmies uz Siguldu,cerībā, ka varbūt šī tiešām ir lieliska dziedniece.
Par ilgajām gaidīšanas stundām- vispār bez komentāriem. Pati jau it kā tāda gaiša ,un, no malas jau neko sliktu nepateiksi.
BET, vajadzēja tikai man tikt pie viņas iekšā- tad tik sākās visādi brīnumu.....pirmkārt, viņa man "piešuva" neskaitāmus abortus, kurus es it kā esmu taisījusi. Tas bija kaut kas...ja ņem vērā, ka nekas tamlīdzīgs man NEKAD nav bijis, pat grūtniecības -ne. Vēl jo vairāk, es vienmēr esmu piekopusi tikai "drošu" dzimumdzīvi!!!!! Tad, kad pateicu, ka tā nav taisnība, šī sāka nervozēt , lika rokas un jautāja, kas mani uztrauc. Es teicu, ka it kā jau nekas, tāpat atnācu....beigās vienīgais, ko viņa man varēja pateikt bija tas, ka dzimumdzīvi esmu dzīvojusi ( "ļoooooti brīnumainas un pārdabiskas spējas" to pateikt par cilvēku, kuram ir 28 gadi!!!) , protams, mugura, tas jau vienmēr ir labs "jājamzirdziņš". ....

Bet ,ar to vēl viss nebeidzās, tad iekšā gāja mana mamma, kura vēl nebija paspējusi durvis aiztaisīt, kad Elejas Veronika viņai jautāja: "Cik gadus Jūs jau dzerat?" Nu vai ziniet, SLAVĒTĀJI, paskatoties uz manu mammu nu tur nekādi nevar ieraudzīt alkoholiķi, ar, vai- bez spējām !!!!!! Alkohols nu galīgi nav "dzeramais ūdens" mūsu ģimenē! To lietojam tikai svētkos, vai kādos atsevišķos gadījumos.

Viņai nav vairāk spēju, kā jebkuram citam, padzīvojušam un pieredzi uzkrājušam cilvēkam! Vienkārši, ir cilvēki, kuri savas problēmas paši viņai pastāsta un viņa no tā visa safantazē ( tā dara lielākā daļa "dziednieku" un "pareģu"). Tad jums "saborē" viss kaut ko iekšā un jūs, zemapziņā sākat tam ticēt un tā arī notiek.
Bet pamēģiniet kādreiz aiziet pie dziednieka vai pareģa un PATURĒT MUTI CIET. Redzēsiet, ka 1-2 stundu laika vietā, no jums "atbrīvosies" jau pēc pāris minūtēm.

ĻOTI ŽĒL, ka pret šādiem "dziedniekiem" un "pareģiem" vispār nav nekādu "ieroču". Kad es aizeju uz veikalu un nopērku preci, kura izrādās nederīga, es varu celt pretenzijas vai vismaz kaut kā cīnities. Bet šeit- tu principā samaksā naudu un nav nekādas garantijas, ka kaut ko esi ieguvis, turklāt, tev pat nav iespējas to pārbaudīt ( jo pareģo jau uz vairākiem gadiem uz priekšu).

Z Zane Ozola 16.01.2017

Muļķības .Kad es biju man viņa neko nejautāja. Ne no kurienes esmu un kas ir kas.Acīm redzot pati nenocieties un saki viņai visu stāstīt.Tas arī viņu sadusmoja. Jo viņai nepatīk ka iet pie viņas un sāk stāstīt man tas sāp un man ir tāda kaite.Kas attiecas uz alkaholu viņa spēj pateikt kurš to lieto un kurš nē. Jo cilvēks ar kuru biju kopā aizbraukusi pie viņas darbā pāris dienas atpakaļ bija svinējusi kolēģiem dzimšanas dienu un dzēra šampi un viņa to visu juta. Un viņa ar viņu nerunāja, bet palūdza atbraukt nākam reiz.

L lena 11.02.2008

Pirms daudziem gadiem es ar biju pie viņas, man bij kādi gadi 14. Man bij aizkavējušās mēnešreizes un viņa man pateica ka es esmu stāvoklī. Šķiet es sāku raudāt, jo man pat puiša nebij... un dzimumattiecību ar ne. Sapratusi, ka man tādu nav viņa mums ar mammu sāka stāstīt, ka es esmu stāvoklī no sava tēva jo lietojam vienu dvieli... man vēl tagad rakstot vēderā viss sagriežas un ne vienam nenovēlu ko tādu piedzīvot. Ar šito man bij jādzīvo kādu laiku līdz tās mēnešreizes beidzot sākās, šķiet vecāki ar bija šokā jo pie ārsta tā i nepaspēja aizvest lai pārliecinātos vai taisnība :( brrr...

I ina 11.02.2008

Ludzu atsutiet kadas koordinates, telefonu, adresi uz [slēpt]@inbox.lv

D Diāna 11.02.2008

Šodien biju pie Veronikas ... Manas emocijas - tikai negatīvas. Aizbraucu ar elpas trūkumu, astmas, limfmezglu un mandeļu vainu. Ne par vienu no šīm lietām viņa man neko nepastāstīja. Rupji mani pazemoja, kā arī manu draugu. Zemtekstā viņa mani nosauca par vieglas uzvedības sievieti, jo teica, ka es nespējot atteikt, un ka tik apakšā kādam pagulties. Kad pateicu, ka man ir bijis tikai viens vīrietis, viņa izskatījās ablomējusies. Un tad viņa teica, ka viņš esot mani pametis. Kad pateicu, ka nē, ka viņš man ir patstāvīgs draugs, arī tad viņai pēkšņi vairs nebija ko teikt ... Tur sēžot un klausoties, gandrīz sāku raudāt, jo viņa mani nepamatoti apvainoja. Samaksāju 15ls, bet nepaliku gudrāka ne par mata tiesu, tikai tagad zinu, ka esmu mauka, man ir līkas kājas, vīrieši par mani smejas un visas problēmas man ir no tā, ka nevalkāju svārkus un jostas. Jūtos patiešām slikti, jo kāda gan viņai daļa? Kad pajautāju, kas tad man īsti kaišs, viņa man neatbildēja. Viņas izturēšanās bija ĻOTI rupja un riebīga. Jūtos apkrāpta, jo es viņai nejautāju, ko viņa par mani domā. Tikai gribēju zināt, kas man kaišs. Pirmoreiz redzu dziednieci, kura nedziedina, tikai apvaino un uzraksta kaut kādus bērniem domātus sīrupiņus. Esmu ļoti vīlusies viņā, jo biju domājusi, ka viņa patiešām var man palīdzēt ... Laikam maldījos ...

D Diāna 11.02.2008

Te sākumā lasīju, ka cilvēks saka - "Jautājums raksta autoram- a ko tad Tu tur cerēji Elejā ieraudzīt- zīda tapetes, mohēra paklāju, kristāla lustras, Mikelandželo skulptūras stūros, Rembranta gleznas pie sienām karājamies? Varbūt vēl sekretāri, kas Tevi pierakstīs ?! Idiots! :D"

Jā, viņai ir sekretāre, kas pieraksta cilvēkus. Un tas jau nu arī neko diži labu par viņu neliecina.

M Mairis 27.02.2008

Kāda atšķirība, var palīdzēt vai nevar. Tas lai paliek to ziņā kas pie viņas brauc, vai arī nebrauc. Bet nevienam nav dotas tiesības par otru izteiktoes tādiem vērdiem. Tas vienkārši norāda uz šās sūdzības autora (pilnīga jefiņa) intelektuālo līmeni, vai drīzāk pat garīgu slimību.

E eva 03.03.2008

Kur tas laiks, kad biju turp aizbraukusi. Viņa mani īsti neuzklausījusi sāka runāt baigās aplamības, uzticību man neiedvesa pilnīgi nekādu!

L Līga 04.03.2008

Nu lai kādam viņa ir palīdzējusi, tad man 16. gadīgam skuķim pateica, ka manas problēmas atrisināsies, ja mazāk lietošu alkoholu. Lieki teikt, ka tai laikā alko lietoju divreiz gadā - jāņos glāzi alu un jaunajā gadā - glāzi šampi. Ja nevar palīdzēt, lai tad ar saka, nevis dzen stulbu demogoģiju.