www.sudzibas.lv Elejas Veronika Elejas Veronika ir krāpniece!

Elejas Veronika - Elejas Veronika ir krāpniece!

Biju pie šitās mādams Lielvardē... Tāda rinda tur...-bet galvenais, ka jāsez visiem aukstā, mitrā telpā-no tā vien var saslimt, ja sez tur, jāgaida tur 3-4 stundas. Man bija šada tāda problema ar veselibu, bet ši, uzreiz liek izpildīt kaut kādu vingrinājumu mugurai (kā man stastija vina pilnigi visiem to liek izdarīt; pilnigi visiem saka, ka jums ir skolioze vai līka mugura. Un atkal-visiem liek noliekties uz atpakalu uz vinas kaulaino plaukstu.)-man pec tam 4nedelas vel mugura sāpeja pec tās "dziednieces"-maukas. Ari problēmu manu ar veselību vina neatrisināja. Tāpat, kā VISIEM!!! Ari manam pazinam vina nepalidzēja!) Vinai sejā ir rakstīts, ka ELEJAS VERONIKA ir KRĀPNIECE! 5Ls-it kā nav daudz, bet vinai dienā ir 20-30cilveki=5X30=150Ls dienā!!! Pec visa šitā tā krople gribēja, lai es atnāku vel uz 2,3 konsultācijām... Ja jau tu nevari palidzet uzreiz-tad ej prom! Baigā "dziedzniece"! Jā-par vinas "ārstešanu"-izrakstija man vitaminus un iztaisit analizes!!! Smieklīgi! To man vareja izrakstit ari gimenes ārsts!!! Citiem vina nopluc tur pat sētā kaut kādus ziedus-tēejinai-tas nekas, ka no koka lidz šosejai ir kādi 50m! Un ka ziedi pilni ar svinu! Nekādas burvju spējas kā citi stāstija vinai nav-vienkārši vina ir no gimenes arsta krēsla padzītā neveiksminiece, kas tagad megina to kompenset šādā veidā! Karoče-vina ir pilnīgs fufelis! Neterejiet ar vinu savu laiku un naudu!!! Ja zinat kādu kam vina ir palidzējusi-uzrakstiet to interesei-bet diez vai tā bus taisnība!!!

U

Z zemfira 07.08.2013

es ari veletos aizbraukt pie vinas taga izlasiju visus komentarus un redzu ka tomer cilveki ir vairak par veroniku un vel mes neviens neesam tiesigi citu cilveku kritizet un sodit jo mums cilvekiem nav dota tada vara no DIEVA un ja vinai ir tadas spejas tad kurs vinu ta kritize labumu sava dzive lai negaida un kas atiecas uz finaciem es ta vizmas domaju ka nau pasule tadas sumas naudas zime kas butu dargaka par musu visu veselibu ja vina tik tiesam ir cilvekiem palidzejusi ar savam spejam kas vinai ir dotas un ja vina tik tiesam ticiga lai DIEVS VINU SVETI cilveki es varu jums dot vienu padomu bet ka jus vinu uztversiet lai paliek uz jusu sirdsapzinu ticiet DIEVAM LUDZIET MUSU KUNGAM jo patreiz mes dzivojam loti baisigaja un drausmiga gadsimta 21 .kas tices tam bus viss lai DIEVS juss sveti visus un novelu vairak saprasanas cilvekiem viens otram un miers lai jusu sirdi valda .

S smīkņa 07.08.2013

Škic, sektant!

J Jane Eyre 22.05.2014

Nevajag nolamāt cilvēku!!! Par ELEJAS VERONIKU runā visādi... pati esmu dzirdējusi, jo dzīvoju netālu no ELEJAS. Neticu arī tam, kas rakstīts komentāros, ka ELEJAS VERONIKA izārstēja vēzi. Mīļie cilvēki, - vēzi nevar neviens dziednieks izārstēt, vēža ārstniecībā ir nepieciešamas medicīniskās manipulācijas ( BEZ TĀM NU NEKĀDĪGI NEVAR IZTIKT!!!) Protams, pēc daktera un stacionāra apmeklējuma var doties pie VERAS vai vēl pie kāda. Bet no sākuma ir jāizdara viss, ko paredz onkoloģisko slimnieku ārstēšanas protokols. Ticībai un pozitīvām emocijām ir ļoti liels spēks, tāpēc esiet visi veseli, bet ja diagnoze ir nopietna nevajag uzreiz meklēt palīdzību pie VERAS, bet dodieties uz ĀRSTNIECĪBAS IESTĀDI PIE SPECIĀLISTIEM.

Z zemzare 22.05.2014

nesaku, ka krapniece, bet rupja gan ta Elejas Veronika, rupja sieviete . un par vēzi taisnība, var izārstēt iekaisumu VARBŪT, bet ne vēzi pie dziednieka, cik tādu ''ārstēto'' neaiziet, bet medicīna būtu varējusi vel ko glābt ..

B boriss55 13.07.2014

Milie cilveki Man majas ir gramata si sieviete reize ar tevu tika zem perkona abiem trapija vinai bija tikai 5 gadi un liekot vinus zarka vina piecelas ir pat fotogrfijas kur vina celas.bet tevs palika gulot vina mana gimene ir cilvekus no naves piecelusi uz kajam kad musu arsti teica ka gals busot vina pat pareizi noteica ko es domaju un pat ko es no rita edu un es esmu redzejis ka vina ar savam spejam apstadina masinu braucosu un tai pakal dzinas cele policija un jus neticesiet visiem bija soks kad vina piegaja pie ta viriesa un policisti vel nebija iedevusi trubina iepust ka vina jau pateica ka vins ir izdzderis 1, 3 promiles visi bija soka pasi policisti parbaudot visu par vinu pastasija un izdarija ta ka tam vecim strafi nevajadzeja maksat vina pateica ka vinam ir 3 berni nepilngadigi pats vecis kurs bija piedzeries bija soka tadel cilveki milie jus ticiet vina palidzes mani ari ir arstjusi no slimibas kur vienibas gatve man berniba pateica ka mant slimiba esot uz visu muzu 3 reizes atbraucot pie vinas mana slimibas vairs nebija un zales ko vina rakstija man loti palidzeja man no sapem un tos 20 ls man nebija zel ja vaidzetu es i 100ls maksatu jo zinaju to ka vina ir vieniga kas mani izarstes.

Q Qpwoei 29.10.2014

Kopā ar sievu veselības problēmu dēļ nelēmām apciemot šo kundzi, teikšu kā ir visai nepatīkams cilvēks.
Tuvāk pie lietas. Pirmkārt pierakstamies pa telefonu rindā uz 15.00 rindā- ierodoties uz vietas sanāk ka jāgaida vel kā minimums 2st. Tiekot beidzot iekšā kabinetā pretīm sēž visiem izslavētā Veronika, izjautā par problēmām utt. Iesaka dzert kautkādas zāļu tējas. Ar to arī viss beidzas, izejot ārā jāsamaksā 30Ls. Sākumā nodomājam ka štrunts jo vēlamies sasniegt vēlamo mērķi.
Nākamā vizīte ierodamies pēc mēneša, atkal viss ierastajā stilā 2-3st uzgaidāmajā telpā. Ieejot pie veronikas šī dusmīga uzrunā ka viņai nepatīk sievas džinsi, redziet jostasvieta pārāk zema utt. Viss vizītes laiks paiet klausoties muļķības par itāļu homoseksuāļu D&G uzspiesto apģērbu.
Noteikti izklausās marazms bet līdzīgi bija katru reizi. Šādi muļķīgi naudu iztērējām 6 vizītēs kas katra izmaksāja 30 Ls. Protams ka tagad atceroties liekās kur prāts bija jo vajadzīgo rezultātu nesasniedzām.
Piemirsu pateikt par ārstēšanu.
Vizīšu apmeklējumi
1. Dzert zāļu tēju
2. Dzert vitamīnus
3. Atkal dzert zāļu tēju+ vizītes laikā pasilda ar rokām muguru
4. Dzert zāļu tējas un vitamīnus + muguras sildīšana ar rokām
5. Tagad pats labākais, iesaka mēnesi ar sievu gulēt atsevišķās gultās
6. Vizītes laikā saprotam ka tās visas ir tādas muļķības ko viņa te dara.

Sliktākais ir tas ka sākumā vel vecomammu pierunāju viņu apmeklēt, protams ka rezultāta nebija nekāda.

Morāle ir vienkārša- apmeklējiet speciālistus baltos halātos kas kautko zina par ārstēšanu.

E elīna... 17.03.2015

Dziednieks arī nevar palīdzēt, ja pats/i netici ! Tur nevar aiziet un teikt- esmu slims/a un izārstē mani !
Tu nenoticēji un tev arī nepalīdzēja . Kur tik pretīgi cilvēki var būt, kā jūs kas te slikti izsakaties !

E Elizabetee 02.12.2015

Ļoti rupja sieviete, viņa sievietes savās pieņemšanās sauka tieši tāpat, par prostitūtām un mauķelēm, loti nesimpātisks cilvēks, un par liekšanos atpakaļ arī taisnība, to metodi pielieto visiem. Spējas zūd tad, ja cilveks ar nicinājumu izturas pret līdzcilvēkiem, un viņa tā izturas, un nekāda baznīcas uzcelšana to neatlīdzinās.

L ligitta18@inbox,lv 09.01.2016

Lūdzu uz kādu telefonu jāzvana Kandavā,lai pierakstītos pie Veronikas.

B Benjamin Tracy 04.02.2016

Ārstnieciskā no HIV-AIDS, mans vārds ir Benjamin Tracy es galvu par šo DR. Aluebor kas varētu kādreiz saņemt savu HIV-AIDS izārstēt ar savu dziedinošo burvestību, es esmu mēģinājis gandrīz visu, bet es could'nt atrast risinājumu par manu slimību, par spīti visiem šiem notiek ar mani, es vienmēr tērēt daudz nopirkt HIV narkotikas no slimnīcas un ņemot dažas vairākus medikamentus, bet ne atbrīvot, līdz kādu dienu man bija tikai pārlūko internetu, kad es nāk pāri lielu amatu! Michelle! kas patiesi teica, ka viņa bijusi diagnosticēt ar HIV, un tika izdziedināta ka pašā nedēļā, izmantojot palīdzību no šiem lieliskajiem spēcīgu dziedināšanas burvestību ārstu, dažkārt es tiešām brīnos, kāpēc cilvēki viņu sauc DR Aluebor i nekad zināju, ka tas viss tāpēc, ka liels un perfektu darbu ka viņš ir darījis, ko izraisa tas viss. tāpēc es ātri sazinājās ar viņu, un viņš jautājiet man dažus jautājumus, un viņš teica, ka lieta man nekad aizmirst, ka ikviens, kas sazinājās ar viņu vienmēr kļūst viņa dziedināšanu tikai 6 stundas pēc darot visu viņš lūgt jums to darīt, tāpēc es biju pārsteigts visu laiku es dzirdēju, ka no viņa, tāpēc es darīju visu tikai, lai redzētu, ka tajā pašā dienā, kurā viņš teica, man būs sadzijusi, visu spēks, kas mani pa kreisi pirms skriešanās atpakaļ un man kļūst ļoti spēcīgi un veselīgi, tas slimība gandrīz nogalina savu dzīvi visiem, jo ​​par mani, tāpēc es devos uz slimnīcu, lai sniegtu galīgo pārbaudi uz slimību, un ārsts teica, es esmu HIV negatīvs, es esmu ļoti pārsteigts un priecīgs par dziedināšanu DR Aluebor deva man no seno daļas Āfrikas, jūs varat e-pastu viņam tagad par savu dziedināšanas pārāk, un es apsolu, ka tas strādā ātri, tūlīt, mana situācija was.you var e-pastu [slēpt]@gmail.com

E Edwards Simone 10.03.2016

Sveiki Es esmu Edward Simone Uzvārds, es esmu, kas liecību par Dr Ben liels augu tirgotājs, viņš ir izārstēt visiem slimību veidiem, viņš dziedināja manu HIV slimību, lai gan es devos caur citu tīmekļa vietni, es redzēju dažādus pārskatus atšķirīgs herbalists, man bija kā: "Daudzi cilvēki, kuriem ir HIV ārstēšanu, kāpēc cilvēki joprojām cieš," Es domāju, es esmu Dr ben pa e-pastu, es neticēju viņam tik daudz, es tikai gribēju pamēģināt, viņš nosūtīja atbildēja manu e-pastu, un kādu informāciju par nepieciešamā mani, tad es, viņš sagatavoja savu izārstēt un nosūtīja tos uz mani caur UPS kurjeru kompānija, viņi man teica, ka tur 3-4 dienas pirms es take'll saņemt, 3 dienas vēlāk, es saņēmu paketi, un es sāku lietot zāles, kā noteikts ar viņu, pēc 7 dienu laikā no zāles, es devos uz pārbaudes-up iepakojuma, man tika testēts HIV negatīvs ... Es ATBALSTU ikviens, ka tas palīdzēs, ja jums ir nopietni, jums ir sadzijušas !!! sazināties par viņu: [slēpt]@gmail.com vai WhatsApp +2348144631509,

Ziniet, es neesmu dziedniece ucc bet varu pateikt vienu- tas ja cilvekam ir speks, nenozime ka spes palidzet visiem. Otrkart isti dziednieki nedz gaisreki nedrikst par savu darbu prasit nedz naudu, nedz kada cita veida samaksu. Ja cilveks gribes, pats dos vai naudu vai graudu. Es pati nodarbojos ar zilesanu un uzskatu ka tas ir greks prasit samaksu par to. Ja kadam ir kadi jautajumi, rakstat uz epastu [slēpt]@inbox.lv

A Ative4 07.01.2017

Iesaku visiem, kas tic!!! Jo palīdz, spējas IR!!! Pasaka visu!!! Es gadu staigāju pa ārsta kabinetiem, daudz naudu iztērēju, bet te dažās minūtēs pasaka visu. Un 30e par vizīti ir ļoti simboliski, jo tā informācija ir ĻOTI vērtīga!!!!

A arci123 27.01.2017

Dieva vārds saka: Bet, kad jums sacīs: "Jums jāprasa zīlniekiem un pareģiem, kas muld un čukst," - tad atsakait: "Vai tad tautai nav jāgriežas pie sava Dieva? Jeb vai tai ar jautājumiem par dzīvajiem jāgriežas pie mirušajiem?
Jāturas pie bauslības un liecības! Ja nē, tad runātam vārdam neausīs rīta gaisma!" (Bībele, Jesajas grāmata 8:19-20) Dziedināšana no Dieva notiek draudzē, Jēzus Kristus vārdā - tādi gadījumi ir aprakstīti Bībelē, Jaunajā Derīibā. Ja Veronikas baznīca atzīst reinkarnāciju - tad tā nav kristietība. Un, kā cilvēkiem nolemts vienreiz mirt, bet pēc tam tiesa.(Bībele, Ebrējiem 9:27) Cilvēkam vajag atnākt pašam pie dzīvā Dieva - pieņemt Jēzu Kristu kā savu Glābēju, izsūdzēt grēkus, piedot tiem, kam nepiedots, un jāiet regulāri kristiešu draudzē. Tad caur ticību Dieva vārdam viņš saņems savu dziedināšanu NO DIEVA. Bet cilvēkiem jau negribās savu grēcīigo dzīivesveidu mainīt, bet brīnumus vajag! Tad arī iet pie dziedniecēm, kuru dziedināšana nav no Dieva. Dziedināšana no Dieva atšķiras no dziedināšanas ne no DIeva ar to, ka Dievs neko par to nepaņem nost no cilvēka dzīves, bet velns gan paņem. Mans personiskais piemērs: vecmamma gāja pie dziednieces, palīdzēja, bet pēc neilga laika saslima ar kaulu vēzi, pa 7 mokošiem gadiem samazinājās augumā un nomira jauna (56 gados). Tajā pašā laikā vectēva māsa arī bija pie dziednieces, nodzīivoja daudz ilgāk, bet dēls tajā pašā gadā tika traktora motorā un dabuja galu. Nelaimes gadījums, palika sieva ar diviem maziem bērniem, neuzcelta māja - dzīve tikai sākās. Es vēlāk atnācu uz draudzi un uzzināju Dieva patiesīibu. Kāpēc ebrēji neiet pie dziedniecēm, bet visprogresīivākā tauta. Vienkārši daudz lasa Bībele un pilda to, kas tajā teikts. Iesaku arī latviešiem darīt tā pat, pašiem personīgi, tad arī lāstu un slimību būs mazāk.

M Madara 01.02.2018

Bijām ar mazo pie viñas. Krāpniece viennozīmīgi. Man esot bijušas hlamīdijas un olnīcu apsaldējums, kas man savu mūžu nav bijis. Un mazais naktīs slikti guł, jo gułot uz āderes. Kad pateicu, ka tas ir arī pie omēm, tad sāka domāt citu versiju.
Noteikti neiesaku.

C critical thinker 04.03.2018

aizbraukt pie tās vecenes un kārtīgi parunāt.

kāpēc, Madara, vispār braucāt, nesaprotu.

J James Ava 20.09.2018

I can’t believe this is really true I never believe there is cure to this hsv 2 because all the hospital have told me there is no cure to it, few months ago I saw this man email DR.AZIEGBE on internet from a testimony share by someone who he help with his herbal cure I contact his email and ask for his help also, that is how he inform me about the cure process and this man sent me a herbal medicine which I took according to the way he instructed for 2 week I can’t believe when I go for test my result come out negative i am so happy to share this to the world there is real cure to herpes you can also contact DR.AZIEGBE through his email now [slēpt]@GMAIL.COM and also WhatsApp him +2349035465208. or my assistant text me +1 (601) 452-8622 or email: [slēpt]@GMAIL.COM...

Pegija 14.04.2019