www.sudzibas.lv Elejas Veronika Elejas Veronika ir krāpniece!

Elejas Veronika - Elejas Veronika ir krāpniece!

Biju pie šitās mādams Lielvardē... Tāda rinda tur...-bet galvenais, ka jāsez visiem aukstā, mitrā telpā-no tā vien var saslimt, ja sez tur, jāgaida tur 3-4 stundas. Man bija šada tāda problema ar veselibu, bet ši, uzreiz liek izpildīt kaut kādu vingrinājumu mugurai (kā man stastija vina pilnigi visiem to liek izdarīt; pilnigi visiem saka, ka jums ir skolioze vai līka mugura. Un atkal-visiem liek noliekties uz atpakalu uz vinas kaulaino plaukstu.)-man pec tam 4nedelas vel mugura sāpeja pec tās "dziednieces"-maukas. Ari problēmu manu ar veselību vina neatrisināja. Tāpat, kā VISIEM!!! Ari manam pazinam vina nepalidzēja!) Vinai sejā ir rakstīts, ka ELEJAS VERONIKA ir KRĀPNIECE! 5Ls-it kā nav daudz, bet vinai dienā ir 20-30cilveki=5X30=150Ls dienā!!! Pec visa šitā tā krople gribēja, lai es atnāku vel uz 2,3 konsultācijām... Ja jau tu nevari palidzet uzreiz-tad ej prom! Baigā "dziedzniece"! Jā-par vinas "ārstešanu"-izrakstija man vitaminus un iztaisit analizes!!! Smieklīgi! To man vareja izrakstit ari gimenes ārsts!!! Citiem vina nopluc tur pat sētā kaut kādus ziedus-tēejinai-tas nekas, ka no koka lidz šosejai ir kādi 50m! Un ka ziedi pilni ar svinu! Nekādas burvju spējas kā citi stāstija vinai nav-vienkārši vina ir no gimenes arsta krēsla padzītā neveiksminiece, kas tagad megina to kompenset šādā veidā! Karoče-vina ir pilnīgs fufelis! Neterejiet ar vinu savu laiku un naudu!!! Ja zinat kādu kam vina ir palidzējusi-uzrakstiet to interesei-bet diez vai tā bus taisnība!!!

U

A Aigars 03.12.2008

Tak kurs var pateikt vina ir sarlotane jeb ista dziedniece, Vina ir izarstejusi kadu no culam, audzejiem, veza un vel visadam nopietnam slimibam.Atsaucaties kaut viens kuru Veronika ir piecelusi no naves gultas.

S Santa 07.12.2008

Elejas Veronika ir cilvēks, kas ir pierādījusi savas spējas uin ir palīdzējusi daudziem...Viņa nespieš nevienu braukt pie sevis...Es nesaprotu, kā tu tā vari rakstīt par cilvēku.Un tavs vārdu krājusm -parāda tavu vecumu!iesaku atvērt vārdnīcu un noskaidrot ko nozīme-"m..." pirms tu saki uz cilvēku kas ir gadiem vecāks par tevi...un protams, bez pamata!!!

L lasītājs 07.12.2008

Bībelē ir teikts, katram pēc viņa ticības. Cik stipra ir jūsu ticība ejot pie dziednieka, vai jūs ejiet pēc brīnuma? Jūs apvainojieties, ka Veronika ir rupja un nekorekta bet palasot rakstīto, vai esiet pelnījuši ko citu? Vai redzot jūsu melnās un lišķīgās dvēseles dziednieks var būt savādāks? ‘Vai domājat ka dziednieki to nezin, ka par katru kļūdu esiet gatavi viņus krustā piesist? Cik cilvēkus katrs no jums, kliedzēji, esiet izglābuši no nāves? Es domāju, ka ja vienu tad tas ir daudz viņa ir palīdzējusi simtiem. Redziet cik daudz jautājumu atbildiet uz viņiem un tad apmētājiet cilvēku ar akmeņiem. Manas domas ir, jo melnāka cilvēkam dvēsele, jo lielāks kliedzējs. Ir teikts, lai met akmeni pirmais tas, kurš ir bez grēka, jo savādāk viņš kā bumerangs atgriezīsies.

J Juris 08.12.2008

Piekrītu tam!

R RAY 11.12.2008

Cilvēki mīļie:) Kino rādīšana un dzieniecība ir divas dažādas lietas:)Un svinības Rundāles pilī ...kas zin cik baznīcām naudas sanāk:)))Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu visiem:))

L Loreta 20.12.2008

Labdien. Biju pie Veronikas ar savu slimo dēlu( epilepsija), līdz konsultācijai ar Veroniku lēkmes bija 1x mēnesī, bet pēs diviem apmeklējumiem, lēkmes pieauga līdz 7 x katru dienu!!! Veronika teica ka ir puiku izārstējusi:(((

J Juris 21.12.2008

Tad labāk ejiet pie citiem ārstiem vai dziedniekiem! Izskatās, ka Elejas Veronikai prātā tikai nauda. Viņa laikam nepielika nekādas pūles, lai palīdzētu jūsu dēlam. Ārprāts! Interesanti, cik maksā pieņemšana pie viņas?

J Juris 21.12.2008

Labi, ka numuru nevarēja saskatīt, kad es lidoju pa ceļu!

I Imants 22.12.2008

Vienas un tās pašas lietas dažādiem civēkiem var izskatīties dažādi, tas atkarīgs no tā, vai šis cilvēks ir vai nav gatavs/ pelnījis ārstēšanu. Elejas Veronika strādā izcili pareizi, cenšoties ievirzīt cilvēku tādā dzīves un Dieva izpratnē, lai cilvēks pats arī sāktu savas lietas sakārtot. Par Elejas Veronikas metožu efektivitāti man šaubu nav- viņa tiešām palīdz cilvēkiem. Tomēr man vienmēr ir bijušas šaubas, vai dziedniekam ir jāpalīdz cilvēkam, kas saņem Dieva sodu, varbūt vispirms šim cilvēkam ir jāizlūdzas Dieva piedošana, žēlastība un jāveic zināmas apņemšanās nākotnei. Ir jāiemācās nevis prasīt un noliegt, bet lūgt. Visdziļākā cieņa Veronikas kundzei pienākas arī par uzcelto baznīcu.
P.S. Vai nav dīvaini, ka neviens no mūsdienu Latvijas miljonu-bagātajiem nav aizdomājies līdz baznīcas celšanai, kaut daudzviet Latvijā to vajadzētu, varbūt tas daļēji skaidro mūsu problēmas.

D Dace 22.12.2008

Lasot sūdzību varu tikai teikt, ja esi tik ļoti grēkojis neviens dziednieks tevi neatpestīs tevi no ļaunuma sirdī un dvēselē . Varu tikai pateikties Veronikai par dēla izglābšanu no kājas apputācijas, jo osteomelīts 4 gadu vecumā ir riebīga diagnoze kur slavenais kāju griezējs Ģīļa kungs teica kas ta puikam zem biksēm neredzēs, tagad manam dēlam 20, sporto un dzīvo pinvērtīgu dzīvi. Tikai noticot Veronikas padomam es varēju cīnīties ar ārstiem par kājas saglabāšanu un tāpat mūs viņa pieņēma bez rindas, jo tad dēlam pēc operācijas bija temperatūra, naudu neprasīja lai gan bija ziemassvētki es aizvedu klinģeri, tas tika izdalīts starp apmeklētājiem.Viņa ir tieša un to jau visi zin mēs maksājam arī par tēvu tēvu grēkiem, tāpēc pirms dodies vispār pie dziednieka attīri sevi gan no iekšienes gan ārēji un patiesi visiem palūdz piedošanu . Paldies Jums Veronika un esiet tikpat tieša un patiesa kā vienmēr, lai citi savas ambīcijas iesien mutautiņā.

J Juris 23.12.2008

Kā visi tie Veronikas noliedzēji zina, ko viņa prasa, vai ņem.Šaubos, ka tie lielie kliedzēji ir maz bijuši pie viņas.Viņi pat nezina, ka VERONIKA neņem maksu, bet ziedojumus, ko katrs cilvēks dod, pēc savām iespējām, pēc seansa iznākot. Ir pat kas neliek neko, jo viņi laikam uzskata, ka nav līdzēts.Tā varētu pamēģināt pie dakteriem! Aiziet uz pieņemšanu un pēc mierīgi mājās, domāju, nekas nesanāks, jo ir kartiņa, bet pie Veronikas mierīgi var, jo viņa jau nevienam neseko.Un vispār, nevajag nolikt citus, ja pats nezini kāds esi. Ir tāds smuks sakāmvārds:'' Cita acī skabargu redz, savā baļķi nevar ieraudzīt.''

I iveta 23.12.2008

Es biju pie vinas sa gada novembri un vina tiesam nenem ziedojumus, bet noteiktu maksu tas ir 15.lati.Pec vinas arstesanas nemaz ar nejutos labak.

J Juris 23.12.2008

Es gandrīz neietriecos lielā ātrumā viņas mājā, johaidī. Nākamreiz es būšu uzmanīgāks.

J Juris 23.12.2008

Cik es zinu, Elejas Veronika ir vienaldzīga pret visiem cilvēkiem. Es tur bieži gonkoju!

J Jānis Jansons 03.01.2009

jā, veronika ir krāpniece... arī man gadījās pasēdēt pieņemšanu gaidot pusdienu mašīnā pie viņas mājām elejā, bet tad sekoja vilšanās... viņai nav absolūti nekādu spēju, jo viņa sāka kauko murgot par muguru kura man sāp, lai arī muguras sāpes nekad dzīvē man nav bijušas... man sāpēja izrautā zoba vieta...
kad viņai to pateicu - atbilde:
ne jau veronika ārstē, dievs ārstē...
kā var atsaukties uz kauko tādu, kā vispār nav...
tātad tīrākā krāpšana, tikai nevienam nesaprotamu iemeslu dēļ viņa vēl nav nosēdināta tiesas zāles solā...iespējams ka savus ienākumus dala ar kaadu papiņu...

K Kristīne 07.01.2009

Ja viņa būtu krāpniece, tad pateicoties viņas dēļ tik daudz cilvēku nebūtu laimīgi.
Viņa nav krāpniece, jo arī es ar viņu esmu saskārusies.
Un viņa man palīdzēja būt laimīgai!!
Un šīs sūdzības veidotājs ar saviem vārdiem ir tik GUDRS!

G Ghia 08.01.2009

Ford - Mondeo(2.5i) Jelgava-Eleja. Kurš vēlas skrieties?

A Alla 20.01.2009

Autoram ir jaarstejas, pie tam pie psihiatra...turpiniet braukat pie neprofesionaliem, pec tam nevajag te zeloties

L Loreta 21.01.2009

Nesen rakstiju seit par mana dela problemu!
Manam delam (7.gadi) ir epilepsija, peec veronikas apmekleejuma kluva sliktak, lekmes sakas katru dienu un nakti!
Izraadiijaas zales, kuras vinna ieteica lietot ir stingri aizliegtas epilepsijas slimniekiem un berniem liidz 12 gadiem!
Zales saucas NOVO-PASSIT:
Lietosanas instrukcija:
PIRMS NOVO PASSIT® LIETOŠANAS

Nelietojiet Novo Passit® šādos gadījumos:
- ja Jums ir paaugstināta jutība pret aktīvajām vielām un/vai jebkuru no Novo Passit® palīgvielām;
- ja Jums ir muskuļu vājums (myasthenia gravis);
- ja Jums ir retas iedzimtas galaktozes nepanesības problēmas;
- ja Jūs ciešat no Lapp laktāzes nepietiekamības;
- ja Jums ir glikozes – galaktozes malabsorbcijas sindroms;
- ja Jums ir epilepsija;
- ja Jūs, vai Jūsu bērns ir jaunāks par 12 gadiem.

Visas sudzibas labaak rakstiit uz dziednieku asociaciju, lai aizliedz vinai kropllot cilveekus un izkraapt naudu!

katra zinna naudu ko vinna prasa par seansu nav ziedojums, ta ir konkreta maksa par kuru ceks netiek iedots!
(normals dziednieks no berniem naudu nennem, tas vien liecina, ka tante ir motiveta pelnit lielo rubli)

Katra zinna sanaak ari laba kriminallieta par naudas izkrapsanu plus izvairiisanaas no nodoklu nomaksas!

peec tam kad uzinaju ka vinna ir izrakstiijusi nepareizaas zales, noteikti grieziisos policija par krapsanos!!

paldies!

L Loreta 21.01.2009

Pienemsana notika Liepaaja poliklinikaa piektdienaas un pirms iet iekssa jasamaksaa bija 10ls, ja nee vareeji iet maajaas! Vai tad tas ir ziedojums???????????