www.sudzibas.lv Ekomob Krāpšana

Ekomob.lv - Krāpšana

Uz telefona zvaniem bieži neatbild, bet kad atbild, sekretāre var tikai nodot informāciju tālāk, nevis jebko risināt. Neatzvana, epastus ignorē pilnībā, reālas fiziskas adreses viņiem nav. Par garantiju var aizmirst, izmanto strausa stratēģiju, cerot ka klients liksies mierā. Ieteiktu nepaslinkot un rakstīt iesniegumu Ptac. Biznesa klientiem ieteikums iet ar līkumu, jo reāli vienīgais variants ir tiesa.

A AGr 28.11.2018

Ko var gribēt no iestādījuma, kuram jau nosaukumā ir vārds mob (tulkojumā no angļu valodas - zagļu banda).

Ventilators 29.11.2018

atkārtošos.. pirms pirkuma i-veikalā apmeklē lursoft punkt elvē. :) Jau no tās informācijas, kas tur tagad ir, būtu radījušas šaubas vispār pirkt jebko.
Otra lieta, vnk pie piegādes nosacījumiem, ja nav fiziska veikala atrašānās vieta, kur izņemt preci, tad kāpēc pirkt kaut ko? 100% tas nav ne amazon ne ebay. Te tu šos nenoķersi uz ielas, bez fiziska pick up point vietas.

E Elizabete17 29.11.2018

No savas puses arī varu sniegt diemžēl negatīvu viedokli. Piekrītu par to, ka uz telefona zvaniem neceļ un neatzvana atpakaļ. Vēlējos aizvest datoru uz remontu, pagāja mēnesis kamēr normāli komunicēju ar viņiem dēļ tā, ka ignorē e-pastus un telefona zvanus.