Eka Auto - Uzmetēji

Pieteikta bija mašīna, bija jābrauc pakaļ uz Pļavniekiem, kad nonācu galā, zvanot uz kontakttālruni man paziņoja, ka automašīna ir aizkavējusies lidostā, solījās atvest līdz mājām (Pārdaugavā). Zvanīju atkal norunātajā laikā, bet vēl joprojām ir aizkavēšanās, līdz beidzot vienā mirklī vairs neviens necēla. Zvanīju uz otru norādīto telefonu, solījās kolēģi sazvanīt un atzvanīt, bet nekā.

NEŅEMIET AUTO PIE VIŅIEM, NEVARĒSIET ZINĀT, VAI BŪS VAI NĒ (vismaz visa diena un plāni nebūs sačakarēti)!!!

T

T taspats 16.08.2013

MAN BIJA TĀDA PATI SITUĀCIJA.
Tikai man solīja piegādāt, bet teksts bija tāds pats un iznākums arī.
Finālā vēl manu numuru viņi nobloķēja, bet zvanot no cita numura necēla.
Otrs kolēģis aizbildinājās ka konkrētais auto nav viņa pārziņā.

IESAKU PĀRĒJIEM NEIELAISTIES AR ŠO KOMPĀNIJU.

B building4 01.05.2014

ja man ar so kantori divi gadi atpakal bija saskarsanas tad kad viniem vel nebija kantoris parasti smurguli kas uzmet cilvekus biju nemis no viniem auto kuram noplisa pakalejais tilts nauda bija samaksata auto savaca bet naudu apsolijas ka adgriezis nakosa diena ta ari ar galiem telefonu necel silti iesaku ar viniem neielaisties strada vini divata
sia eka auto krapnieni uzmeteji

X xXxXxXs 11.08.2014

Nesen bija darīšana ar šo kompāniju. Bijām ieplānojuši jaukas brīvdienas mājās. Ieradāmies norādītā vietā, bet mūsu noīrētā mašīnas vietā mūs sagaidīja cita. Ne to ko pasūtījām. Paziņoja tikai par to kādas 10 min iepriekš, it kā esot saplīsusi. Teica, kad pēc pāris dienām būs gatava, tā arī nesagaidījām viņu. Protams ne kas cits neatlika kā piekrist. Iemaksājām visu naudu kā bija sarunāts un depozītu 70 eur. Nododot mašīnu depozīts it kā tiks atgriest skaidrā naudā. Brīvdienas bija galā gribējām nodot mašīnu, zvanam neviens neatbild, pēc pāris reizēm tiek atbildēts uz mūsu zvanu. Es šobrīd neesmu Latvijā, nevaru saņemt mašīnu un neviens cits arī nav. Ik kā bija jāpiezvana diena iepriekš un jāpabrīdina. Bet saņemšanas aktā skaidri un gaiši tika ierakstīts saņemšanas un nodošanas datums. Cilvēks kas ar mums runāja teica, lai mašīnu noliekam ilgtermiņa stāvvietā un atslēgas arī atstājam tur. Prasījām par depozītu, mums atbildēja viss kārtībā pārskaitīs mums uz kontu. Pagājušas jau 3.nedēļas un nekāda ziņa nav. Uz zvaniem un īsziņām neatbild.
Tāpēc mīļie lūdzu uzmanieties no viņiem!

A arnis1941 25.11.2014

Man arī bija darīšana ar šo firmu, ļoti atsaucīgi puiši, izpalīdzīgi, gadījās, ka ne pasūtītā mašīna, bet piegādāja citu, bet saprotami, ka iepriekšējais klients mašīnu neatgrieza līgumā noteiktā laikā, saņemšanas laikā arī kāds klients interesējās par depozītu, bet dzirdēju, ka braucot iekūlies sodā un viens no puišiem skaidroja, ka, lai samaksā sodu, tad arī depozītu atgriezīs.Tā kā pirms vainot citus, jāpadomā kā paši klienti mēs izturamies pret nomas mašīnām un ievērojam atgriešanas laikus .