www.sudzibas.lv Egija Jevdokimova (IK "E.A.I.") Ļaunprātīga preču piesavināšanās

AtrisinātaEgija Jevdokimova (IK "E.A.I.") - Ļaunprātīga preču piesavināšanās

Egija Jevdokimova. 2012.gads. Sākumā likās jauka, uzticama meitene. Viņa mums piezvanīja un lūdza mūsu izstrādājumus savam jaunajam salonam - dāvanu studijai „Grieta”, kas atradās Druvas iela 5, Ogrē (t/c „Pārogre” - Domo lielveikala telpās, pie galvenās ieejas). Kādu gadu (vai vairāk) tas tur arī bija, bet 2013.gada vasarā tas no turienes pēkšņi pazuda, par ko Egija Jevdokimova (šobrīd saprotu, ka apzināti!) neinformēja.
IK "E.A.I" un tā īpašniece Egija Jevdokimova ir parādā vairākiem Latvijas amatniekiem un mazajiem ražotājiem, kas viņai nodeva savas preces uz realizāciju. Ir pamatotas aizdomas par viņas mērķtiecīgu ļaunprātīgu rīcību, lai neatgrieztu ne preci, ne arī naudu par pārdoto preci. Uzskatu, ka izmantojot savu pieeju precei, ļaunprātīgi izmantojot amatnieku uz mazo ražotāju uzticēšanos, Egija Jevdokimova ir piesavinājusies preces, kas tika nodotas viņai realizācijai, bet kas nebija un nav viņas īpašums. Šobrīd viņa apzināti slēpj savu un mūsu preču atrašanās vietu.
Esam lūguši palīdzību policijai un ceram, ka tiks ievieta kāda skaidrība.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2016

Šī situācija šobrīd ir atrisināta.
Atbildot uz mūsu iesniegumu, policija atrada un sazinājās ar Egiju Jevdokimovu. Viņa sāka ar mums komunicēt, atgrieza daļu no produktiem un šobrīd ir noslēgta vienošanās par atlikušās summas atmaksu pa daļām. Vienošanos Egija pilda atbildīgi un ceram, ka viss beigsies veiksmīgi. Viņas e-pasts: [slēpt]@inbox.lv
Vēlam Egijai izdošanos un veiksmi turpmākajā dzīvē, taču iesakām kārtīgāk apdomāt savus biznesa projektus!

Z zineta 08.05.2014

Man stāsts varētu teikt ir identisks. Viņa ( Egija Jevdokimova) paņēma preci un drošivien maksāt jau netaisījās pašā sākuma, jo uz maniem telefona zvaniem viņa neatbild. Lūdzu uzmanieties un neuzticieties šai personai.

E E-ezis 28.10.2014

ļoti līdzīga situācija. Pasūta preci i-veikalā un tā arī nesamaksā, sakot, ka draugs visu ir apmaksājis. Diemžēl, maksājuma uzdevumu neizdodas dabūt, jo draugs strādājot ārzemēs. Ieteikums- neuzticēties šai personai, lai arī telefoniski šķiet jauka un uzticama persona. Brīnos, ka uzrāda visiem vienu un to pašu e-pastu un telefonu, uz kuru ir arī sasniedzama! Varbūt nav tik ļaunprātīga, cik nepieredzējusi un naiva?

N nz9 13.11.2014

Mans stāsts ir arī līdzīgs, joprojām parādā diez gan lielu summu, un reāli neliekas ne ziņas, neiesaku nekādā veidā ar šo cilvēku saistīties, kopš šī atgadījuma uzzināju, ka viņa visu savu dzīvi ir tendēta apzagt cilvēkus, gan lielos nodarījumos, gan mazos, žēl ka nezināju pirms iesaistījos ar viņu kaut kādos darījumos, cilvēks tendēts uz krāpšanu. Pašlaik strādā skolā par skolotāju un bez izglītības, kādos mistiskos veidos viņai tas ir izdevies neviens nezina.. Nekādā gadījumā neaizdodiet naudu vai ko citu šim cilvēkam!

N nz9 13.11.2014