www.sudzibas.lv Edgars Puriņš Apšaubami darijumi

Edgars Puriņš - Apšaubami darijumi

Ja jus redzat so smaidigu seju ar pliku pauri un jums sis cilveks 'rekomende' noslegt ligumu nevis ar savu namu apsaimniekosanas kompaniju bet gan ar kadu citu firmu celtniecibas pakalpojumiem - padomajiet divreiz, vai ir verts risket.Mums sis darbonis sava laika ir ieteicis noslegt ligumu (aktivi reklameja, pat piedalijies tiksanas, apsekoja objektu) ar SIA Gateline (varti, metalkonstrukcijas), kuri pec avansa sanemsanas ir vienkarsi pazudusi (sakuma vairaku menesu garuma stastija pasakas, vienu kreativaku par otru - neesot elektribas ceha, konstrukcijas neesot atvestas no cinkosanas utml). Pagajis jau krietns laiks un nekadas zinas no viniem protams jau nav. Skaidrojums tam visam ir vienkarss - draugos feisbuka vinam ir tas pats SIA Gateline lidzipasnieks Edijs Kanders. Ta ka ja izdomasiet piekrist Edgara rekomendacijam, uzdodiet sev jautajumu - vai tik jus saja momenta neesat uz shemotaju/krapnieku (un vinu dailruniga reklametaja) aka?

W