www.sudzibas.lv Edgars Mucenieks Slikts instruktors

Edgars Mucenieks - Slikts instruktors

Nevienam neiesaku šo instruktoru. Profesionālajā jomā - kļūdas neizskaidro nemaz vai ilgu laiku pēc tam, kad situācija jau aizmirsusies. Neko pats nestāsta, informācija par pareizu braukšanu pašam jāvelk ārā. Pēc 6 reizēm sapratu, ka nav jēgas, lieka naudas izšķiešana. Par cilvēcīgo - ļoti nelaipns, nesveicinās un neatvadās. Mašīna un pats slikti ož.

A anetiite 29.07.2016

Super, esmu ļoti priecīga par šo sūdzību!!
Es pilnībā piekrītu!!!
Nu jau tiesības labu laiku kā kabatā, protams, ar cita instruktora palīdzību.
EDGARS MUCENIEKS - kā jau tika minēts, ne sveicinās, ne atsveicinās.
Kā zināms, katra braukšanas "stunda" jeb reize ir 1,5h = 90min. Pie viņa nobraucu četras reizes, bet ar to pilnībā pietika, lai saprastu, ka nebūs. Līdz braukšanas vietai (kaut kur Pārdaugavā) veda pats (jau 20minūtes nost no MANAS braukšanas 'stundas'). Mašīna oda nelāgi, riebīgi bija stūrei skārties, jo nebiju pārliecināta par paša cilvēka higiēnu t.i. elementāro roku mazgāšanu pēc tualetes apmeklējuma (starpcitu, braukšanas 'stundas' laikā, bet uz to pievēru acis, jo tā dara arī citi instruktori, vajadzības ir vajadzības).
Tātad, pirmā braukšanas stunda, ja nemaldos, 16.gada janvārī bija (lai būtu skaidrs, ka nav n-tos gadus veca sūdzība). Lika uzsākt, pabraukt 10 metrus, apstāties un atkal uzsākt. To visu jau sen pratu, jo nebija gluži pirmā reize pie stūres. Instruktoru, tas, protams, neinteresēja, viņam savs plāns, kurš, šķiet, domāts tiem, kam nedalec vispār. Pirmās četras reizes, kuras arī bija vienīgās četras reizes pie viņa, tālāk par 'uzsāc un apstājies' netiku. Kad uzdevu jautājumu par spoguļiem, kad jāskatās utt (CSDD uz to mēdz iegāzt), viņš atbildēja : "Nu jā, var tur paskatīties". VAR?! NOPIETNI? VAR????? Tā arī paskaidrojumus nepaņēmu, laikam saucās - iemācīsies braukt neskatoties spoguļos un pēc tam es tevi nelaidīšu pie eksāmena, kamēr nesāksi tajos skatīties.
Arī atpakaļ no Pārdaugavas uz Zinātņu akadēmiju, protams, veda viņš (vēl 15-20 minūtes nost). Ja 'stunda' sākās 12:00, tad pie Zinātņu akadēmijas bijām 13:15. Jautājums- kur ir manas atlikušās 15 minūtes, kuras varēju braukt pati??? Respektīvi, sarēķinot, 6 braukšanas reizes un viņš man parādā būs 20eur (standarta braukšanas cena).
Nomainīju instruktoru (protams, iedeva līdzvērtīgu, nelīdzsvarotu un naudas spiedēju, kurš sāka uz mani kliegt tikai tāpēc, ka biju braukusi pie cita instruktora, nevis visa mana nauda ieripojusi viņa kabatā.
Nomainīju autoskolu, citu instruktoru. Tas uzreiz man ļāva braukt pa pilsētu (protams, viņam arī savi pedāļi, var mani paregulēt). Ļoti atsaucīgs, jautrs, ar humoru.. Izbraucu savas reizes, pieteicos CSDD un ar pirmo reizi noliku! Žēl, ka viss tā notika, pretējā gadījumā tiesības noteikti būtu ieguvusi jau februārī nevis martā..