www.sudzibas.lv Edgars Bubinskis Krāpšana,zagšana

AtrisinātaEdgars Bubinskis - Krāpšana,zagšana

Cilvēks, kas neatdod naudu apzog draugus, ļoti daudz melo. Stasta pilnas ausis. Saka, ka atdos, bet neatdod. Izslēdz telefonu ārā. Parādos līdz ausīm, kā arī dzīvo uz cita rēķina. Atkarīgs no azartspēlēm un nemaksā alimentus saviem bērniem. Aizbēg uz Somiju. Tādus cilvēkus vajag pārmācīt vai ieslodzīt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Optimiste 03.10.2016

Viss kārtībā

O

T TipTop 16.09.2016

Arī man viņš ir parādā naudu jau trīs mēnešus un katru reizi sola, ka pēc nedēļas būs gan pats, gan nauda. Tāpēc, ja kāds zin, kur viņš dzīvo vai kā ar viņu sazināties, tad būtu vēlams šeit to ierakstīt, lai var vismaz mantiskas lietas dabūt, jo šaubos, ka nauda viņam būs.

O Optimiste 24.09.2016

es laikam vienīgā zinu par viņu.šis ir somijā un man ir telefona nr utt :D

T TipTop 25.09.2016

Lūdzu esi tik laipna un iedod man vismaz viņa nr. Ja ne šeit, tad var arī personīgi man uzrakstīt un tur iemest nr. Vēlos ar puiku aprunāties.

O Optimiste 26.09.2016

Labāk privāti.facebook var

A Asdfghjkl 28.09.2016

Optimiste, kāpēc sūdzies par alimentiem? Tie taču tevi neietekmē. :)

O Optimiste 30.09.2016

Nav runa par alimentiem,bet gan naudu,kuru soli,bet nekur neredzu.Laikam jasavacas visiem kuriem esi parādā un ,tad var tiesā iesūdzēt un caur tiesu dabūt visu atpakaļ.plus vēl būs tev sabiedriskie darbi.

Bet kad domā atdot?

F Fuksija123 28.09.2016

Nevag ražot bērnus no katra kas pagadās pa rokai.

A Asdfghjkl 29.09.2016

Un kāda tev ir daļa gar bērniem? Nav tiesību viņus abus pīt šeit iekšā.

O Optimiste 30.09.2016

Edgar,nevajag melot tad.Tāpat viss skaidrs ar tevi,jo saki citam vienu un otram ko citu.

A Agita V 30.09.2016

Šī raksta autors - kā tevi sauktu?

A Asdfghjkl 30.09.2016

Arī mani interesē!

O Optimiste 01.10.2016

Publiski neatklasu vārdu.:D

A Asdfghjkl 01.10.2016

Tad vismaz privāti man atbildi. Es jau tev prasīju

A Asdfghjkl 30.09.2016

Optimiste, neuzrunā mani par edgaru, esmu daiļā dzimuma pārstāve.

A Asdfghjkl 01.10.2016

Es tā dzirdēju, ka raksta autore esot Alīna vārdā :)

S Sudzibas.lietotajs 01.10.2016

Arī man šis cilvēka ir parādā naudu. Centos viņu sadabūt rokās,bet katru reizi viņš tik atrunājas un saka,ka naudu atgriezīs. Ja ir iespēja varbūt Jūs arī man varētu atsūtīt viņa telefona numuru? Vismaz kaut kā viņu dabūtu pie dziesmas. Savādāk katru mēnesi klausījos,ka nauda būs, bet tad viņam algu vai nu neizmaksā vai banka kontu iesaldē. Vairs nav spēka klausīties. Tagad solīja, ka augustā atdos, jo aizbrauca pelnīt. Bet nu jau ir oktobris un nav ne ziņas, ne naudas, ne viņa paša.
Optimiste vai tiptop... palīdziet ar kontraktiem.

O Optimiste 01.10.2016

Varbūt varu facebook uzrakstīt jo publiski nebūtu labi

S Sudzibas.lietotajs 01.10.2016

Labi. Uzraksti man šeit privātā ziņā savus kontaktus,lai varam sazināties. Tā var? Es tiešām gribu viņu iesēdināt!

T TipTop 01.10.2016

Visbiežākās atbildes:
- Nauda ir kontā, bet no konta nevar pārskaitīt, jo bloķēts.
- Tiesa novilka alimentus
- Nauda būs nākamnedēļ
- Es Tev piezvanīšu, tad mēs satiksimies un es Tev visu atdošu.
- Neesmu Rīgā, atrodos mežā.
- Man maksā skaidrā naudā ( nelegāli )

O Optimiste 03.10.2016

Kā var izdzēst sūdzību???

T TipTop 03.10.2016

Kurā brīdī sūdzība ir atrisināta, ja naudas līdzekļus es vēl neesmu saņēmis?

R R. K. 06.10.2016

Es Edgaru pazīstu, normāls džeks. Interesanti par cik lielām summām iet runa?
Domāju, šāda vārda apķēzīšana publiski to visu neatsver Tā nav pareizi.

O Optimiste 08.10.2016

Man 450€ un vēl manai draudzenei ir parādā jau sen.un nezinu cik pārējiem parādā