www.sudzibas.lv Edgars Barons un Edmunds Kalniņš Precīzākais formulējums - zagļi

Edgars Barons un Edmunds Kalniņš - Precīzākais formulējums - zagļi

Šī pat nav sūdzība,bet faktu konstatējums.Edgars Barons no Jūrmalas (Priedaines),Edmunds Kalniņš saukts arī par Mundiņu no Limbažu puses.2.februārī šie džentlmeņi (neatvadījušies) no Wiganas(Anglija) aizbrauca ar,par kopējiem līdzekļiem pirktu automašīnu Volvo(V525DVM),aizmāršīgi paķerot līdz darbabiedru instrumentus(ap £500),piedodot savus parādus kreditoriem(£2200),nozogot kolēģu naudu(£900). Iespējamais ceļa mērķis Holande vai Latvija.Daudzi Anglijā strādājošie būtu ļoti pateicīgi par šo žurkulēnu atrašanās vietas nosaukšanu,jo ļoti vēlētos ar viņiem patērzēt.
Laikam lieki būtu piebilst,ka draudzēšanās ar šiem kadriem var samazināt Jūsu maciņa biezumu.Tiem kas dodas strādāt uz ārzemēm-Nebrīnieties,ka tiekat uzņemti vēsi(šādi kadri par to ir parūpējušies)

J janko777 16.04.2017

Zinu Edgara tagadējo dzīvesvietu. Sīkāk [slēpt]@inbox.lv

Kur tad vins dzivo tagad?