www.sudzibas.lv Edgars Agenduns Krāpšana ar nodomu

Edgars Agenduns - Krāpšana ar nodomu

Viss sākās ar to, kad pirms pāris mēnešiem darbā pieņēma jaunu kolēģi, Latvieti - Edgaru Agendunu. Kā jau latvieši sadraudzējāmies un vienmēr bijām izpalīdzīgi savā starpā, sēdējām pie viena galda un ēdām, runājām par dzīvi, lai nu kā būtu, oktobra mēnesī Edgars palūdza vai nevarētu aizņemties mazliet naudas, jo pietrūkst īrei 100£, Ko pēc solījuma atdot arī viņam aizdevu, pienāk laiks naudu atdot un sākās visādi izdomājumi, draudzene esot jaunu dīvānu nopirkusi, naudas nēesot un viņam tik ļoti kauns, tad pēc nedēļas teica ,kad būs pēc nedēļas un tā 2 nedēļas no vietas ,bet naudu atguvu, jo priekšnieks latvietis piezvanīja un pateica, kad tā nav īsti glīti. Paiet kāds laiks un viņš man palīdzēja, veda uz darbu un palīdzēja sadzīviskajās lietās ,ik pa laikam, pa 25 aizņēmās un atdot solījās nākam mēnes kopā 100£, līdz 2015. gada 24. datumā Ziemassvētkos Edgars man raudādams zvana un lūdzas vai es lūdzu, lūdzu nevarot aizdot viņam naudu ,jo aģentūra nav pārskaitījusi par šo nedēļu algu (iepriekš bija gadījumi, kad jau iepriekš aģentūra naudu pārskaita nedaudz vēlāk tapēc kad uzticība man viņam bija , ticēju.. diemžēl) teica ,kad jāiet ciemos pie radiem bet nav par ko dāvanas nopirkt. Izlūdzās man ,lai pārskaitu tik pat cik saņem pa nedēļu un kad ieskaitīs atdos uzreiz atpakaļ , ja saņemšot tajā pašā dienā uzreiz atdošot 240£ ( pārskaitīju caur banku ir izraksts kā pierādījums) . Uzticējos un aizdevu , bet uzreiz pēc tam sāku domāt kad 340£ diezgan liela summa, bet nu nekas dabūšu atpakaļ, drīz. Paiet diena, nedēļa prasu kad būs nauda? Atbilde bija nākam nedēļ , veda viņš mūs 5 kolēģus katru dienu no darba uz mājām tapēc arī tāda veida uzticība man bija. Paiet laiks (2-3 nedēļas) nu jau februāra sākums un es jau UZSTĀJĪGI prasu atpakaļ savu naudu. Edgars sāk slimot un vēl pēdējo nedēļu atnākot uz darbu redzu kad pie viņa iet vairāki kolēģi ,bet uzmanību tam nepievērsu līdz izdzirdēju kad viņš ir parādā vēl kādam. Pēdējā dienā, kad Edgaru redzēju viņš atnāca uz darbu un pirmajā darba stundā paziņoja kad viņam mirusi vecmāte, atprasījās no darba ātrāk. Paiet nedēļa, divas Edgara darbā nav nu es savā sulā vāros jo saprotu kad esmu aptīrīts. Līdz pie manis pienāk kolēģis un jautā vai Edgars no manis nav naudu aizņēmies? Es izskaidroju savu situāciju un pasaku kad esmu 340£ aizdevis viņam, kā izrādās viņš no visiem latviešiem aizņēmies pamatīgas naudas summas lielākā 700£ kopā ap 2000£ un uz ziņām vairāk neatbild nevienam , facebook atrodas visu laiku. Tagad atskatoties protams uzticējos par daudz un iekritu ,pats vainīgs ,bet brīdinu citus lai vairs ar kādu tas nenotiktu. Pievienoju viņa foto un pierādījumu par pārskaitījumu.

T

T TomsG 20.09.2017

Ir pagājis jau vairāk nekā gads ar pusi bet cilvēks neceļ klausuli, un pilnībā ignorē cilvēkus no kuriem sazadzies naudu. Pievienoju Cilvēka Fotogrāfiju .