www.sudzibas.lv Edan Drausmīgs internets

Edan - Drausmīgs internets

Lūdzu nekad neņemiet šo internetu. Esmu guvusi mācību uz mūžu. Labāk samaksāt vairāk un saņemt kvalitatīvus pakalpojumus. Kad pārvācos no cita mitekļa, mūsu māja bija pieejams tikai Edan vai Baltcom internets. Protams Edan bija zemākā cena tāpēc izvēlējāmies to. Pēc mēneša secinājām, ka tā bija milzīga kļūda. Problēma bija, ka paņēmām līgumu uz ilgāku laiku un nevarēju atteikties bez soda naudas. Nācās paciest mūžīgos interneta pārrāvumus un pazušanu. Cik nav zvanīts un teikts par to - bez jēgas. Galu galā neizturēju, kad internets pazuda brīdi, kad man bija jāreģistrējas lidojumam. Es zvanīju, uztaisīju traci - kāpēc, kad pazūd internets nekad nepaziņo klientiem. Pa visu laiku bija atsūtīta viena izziņa par remonta darbiem. Man to operatoru attieksme riebjas : "Mēs tak neko nevaram izdarīt, tas pārrāvums notika pāris minūtes atpakaļ". Protams,es nosēdēju vismaz 30 min gaidot, kad parādīsies internets. Tad vēl runā ar mani krieviski - tas vienalga, ka izvēlējos runāt latviešu valodā uzspiežot taustiņu 1. Nekādu atlaidi neesmu saņēmusi par tām dienām, kad internets pazūd uz veselu dienu. Palika mēnesis, līdz līguma beigām un es ar lielāko baudu atteikšos no šī nekam nederīga interneta provaideri. Kauns cilvēkiem, kas strādā šajā uzņēmumā!!!!!

M Mierinsh 25.02.2015

traki, es gan nesuudzos par savu operatoru bet arii esmu piedzivojis shadas problemas savva laikaa

T trakotais 02.03.2015

murgs