www.sudzibas.lv ECOLINES Slikts serviss, zādzība, vienaldzības kalngals

Ecolines - Slikts serviss, zādzība, vienaldzības kalngals

Nejauši atstaāju Ecolines autobusā ipadu mini. Neviens neatrada, neko negribēja zināt, izlikās par beigtiem! Zagłi, zagłi, zagłi- nozaga manu ipadu( mini) Ka vienmēr pazińoja, ka nozaga pasažieri, nevis personāls. Neticu nevienam vinu vārdam! Neuzticama kompānija, slikts serviss

P

L Lietotaajs 29.08.2017

Ja savas aizmāršības dēļ atstājāt, tad viņi nevar uzņemties atbildību par katru, kurš kaut ko aizmirst. Kur jums pierādījumi, ka tiešām neviens cits nepaņēma?

P Pucinja 29.08.2017

Saprotams, ka mazo algu kults liek rīkoties ne pēc godaprāta. Cimdi ari aizgaja turpat kur ipads

alergologs 29.08.2017

Ecolines nav vainīgs, ka izmētājat savas mantas. Gan jau kāds no pārējiem pasažieriem pievāca, cik tad tur daudz vajag. Un vispār ja tas ir īstais iPad, tad to var arī attālināti nobloķēt tā, ka garāmgājējs parastais atbloķēt nespēs.

P Pucinja 29.08.2017

Nedomāju, ka esat gaišregjis, tāpēc iesaku savas prātulas veltīt atbilstigākā virzienā. Ekologjiska linija ir mēsls nevis pārvadātājs

Oxo?

G Gohhinogami 29.08.2017