www.sudzibas.lv Eco Baltia VIDE Neizvesti atkritumi

Eco Baltia Vide - Neizvesti atkritumi

Eco baltia vide ir vienkārši šausmīgs uzņēmums, nevienam neiesaku kļūt par klientu. Neizved atkritumus grafikā paredzētajās dienās, šmaucas par maksājumiem (saglabājiet visus čekus!) ja neaiznes un neparāda bankas izrakstu, tad liks maksāt vairākas reizes. Pa telefonu sazvanīt nav iespējams, ja izdodas tad konsultanti jūs aprunās rinķī apkārt, bet problēmu neatrisinās. Esam klienti kopš septembra. Trīs reizes no sešām atkritumi nav izvesti, katru reizi jābrauc uz klientu apkalpošanas centru, kur dāmīte ar žēlsirdīgu seju pateiks.. nu jā šoferītis itkā grafijā iz atzīmēji.. diemžēl atkritumi stāv kur stāvējuši.

Tiešām šausmīgs uzņēmums. Ja meklējat risinājumu par atkritumu apsaimniekošanu, nekādā gadījumā neizvēlaties viņus!

U ullalāā 20.03.2014

Absolūti piekrītu, nekādas organizētības un saprašanas, ko dara!
Kļūda kļūdas galā!
Mums kopš janvāra jau 3x mainījies izvešanas grafiks, bet izskatās, ka atkal būs jāzvana, jo pēc grafika vajadzētu izvest 24.03, bet mašīna jau bijusi 17.03, redzēsim, ja 24.03 atkritumi nebūs izvesti, tad es kādu smagi nolamāšu.
Trakākais, ka nav citas atkritumu izvešanas firmas- monopols, tāpēc dara, ko grib, bet ja tā turpināsies, līgumu lauzīšu!

S Seona 20.03.2014

Varbūt ir vērts pameklēt ? Uzņēmumi ir arī bez Eco Baltija.

P pikiņa 07.05.2014

Arī mēs esam iekrituši šajās lamatās, jo Ādažu pagasts izvēlējies šo firmu uz 5 gadiem un pēc jaunā likuma, neviena cita firma pagasta teritorijā nedrīkst darboties.
Līgumi ir noslēgti no 1.05.2014., taču konteineri vēl nav piegādāti .Daudzās vietās pagastā atkritumi mētājas pa zemi. Arī pie mūsu mājām. Firmai stingra prasība, lai viss būtu iesiets maisiņos, tagad tos plucina vārnas un suņi, bet par to, ka nav atkritumi maisiņos uzliks papildmaksu.
Konsultanti nav sazvanāmi, arī uz e-pastiem neviens neatbild.Visi konsultantu telefoni un info. ir par maksu.Jāmaksā par visu to laiku kamēr tev autom.atbildētājs laipni lūdz pagaidīt, minūtes 5 viens un tas pats teksts un, tad aizņemts signāls.
Bēdīgākais tas, ka līgumā ir punkts, ka konteineri jāpiegādā līdz 5.05., ja nav piegādāti jāziņo, pretējā gadījumā tiks uzskatīts ka kont.ir piegādāti!!!Absurds, bet kam lai ziņo, ja uz zvaniem un e-pastiem neviens neatbild???

G GaC 18.08.2014

Nu jau arī pusgadu esmu šo klients! Par atkritumu izvešanu laikā itkā nevar sūdzēties, viss ok, bet nu sazvanīt šos tiešām nav iespējams! Taču nu mani pārsteidz pēdējais rēķins - atsūtīja tādu kā avansa rēķinu par 6 mēnešiem uz priekšu!!! Vispār viņiem ir tiesības tādu prasīt apmaksāt! Vai kā ierasts - visi apmaksās un rīt vairs nebūs pat viņu mājaslapa???

R rudzuks 02.10.2014

Salaspils novada dome arī iepirka Eco baltia Vide SIA.
Cienījamie šā SIA dalībnieki, paskatieties, kas notiek jūsu SIA.
1) informatīvie tālruņi nav sazvanāmi
2) meitenes čivina, kad paceļ klausuli, daudz un pa tukšo. Varētu runāt kodolīgi un īsi.
3) līgumu slēgšana - tagad jau notiek ar kurjera starpniecību, elektroniski, SIA EBV ir kārtība, ka klientam jāiet pie jums 2 reizes - aiznesot līgumu un tad saņemot parakstītu savu eksemplāru.
4) darba laiki 9-00 līdz 17-00. Divas reizes atprasamies no darba, lai noslēgtu līgumu. Super.
5) sazināties un teikt savu viedokli var tikai ar meitenēm, kas sēž pie info tālruņiem... Vai vadība zin kas tur notiek?
6)līgumu varot slēgt arī cita persona, nevis īpašnieks... kā tad SIA EBV var slēgt līgumu ar personu, kurai nav pierādāmas tiesības uz šo īpašumu?
Kurā vietā jums ir klients? Un tā jūs cerat ilgi eksistēt šai tirgū?

Paldies visām Domēm, kas iepērk (vai viņi Domes nopērk) šos pakalpojumu sniedzējus, kas pret klientiem jau līguma slēgšanas brīdī ir pavirši un vienaldzīgi.

L lēdija77 02.10.2014

Pilnībā nepiekrītu, man ir visslabākās atsauksmes, pirms tam biju citas firmas kliente, bet tagad esmu sajūsmā. Nav bijušas nekādas problēmas!

D Daugavas2 03.10.2014

Laba diena!
Lidz 01.10.14 Salaspili apkalpoja Ragn Sells. Liels paldies sa uznemuma darbiniekem par izciliem pakalpojumiem, par pakalpojumu sniegsanu pat arpus darba laika un brivdienas.
Sadarbibas sakums ar Eco Baltija ir vienkarsi sausmigs. Nekadas pretimnaksanas. Uznemums izmanto situaciju ka majas apsaimniekotajiem nav teisibas pasiem izveleties pakalpojumu veiceju, bet mes esam spiesti stradat ar so uznemumu.
Tada sajuta ka sis uznemums paliek attisita pagajusa gadsimta. Rekviziti liguma slegsanai nosutijam 24.09. Sanemam parakstitu ligumu 02.10. Atkritumi apsolija izvest 06-07.10.14. Laikam nevajag stastit ka izskatisies atkritumu laukums pie daudzivoklu majas ja atkritumi nav izvesti vairak ne ka nedelu. Pielikuma foto ka tas izskatas sobrid. A prieksa vel brivdienas un pirmdiena un otrdiena.

Zel ka sis uznemums izmanto situaciju ka mums nav tiesibas noslegt ligumu ar citu pakalpojumu sniedzeju...

R rudzuks 14.10.2014

Šodien ir 14.oktobris. Pilnā miskaste jau stāv no septembra beigām. Vakar saņēmu īsziņu, ka šodien (t.i. vakar) tikšot izvesti atkritumi. Gribēju šodien atbildēt, ka nav izvesti, taču uz to nevar atbildēt.
Līgumu atgrieza bez numura un atkritumu izvešanas grafika. Visi līgumi kaudzē mētājās veikalā - kā ir ar personas datu aizsardzību?

C circca 04.01.2015

Salaspils no 2014. gada oktobra ir noslēgusi līgumu ar Eco Baltia vide un 31.12.2014., bija jāizved atkritumi pēc grafika, bet tas netika izdarīts. 02.01.2015. brīnumaina kārtā izdevās sazvanīt Eco Baltia vide darbinieci kura pēc neilgas konsultēšanās paziņoja, ka atkritumi tiks izvesti 03.01.2015. Šodien ir 04.01.2015. atkritumi nav izvesti un nekādu ziņu no Eco Baltic vide neesmu saņēmis. Ar iepriekšējiem atkritumu savācējiem problēmu nebija. Secinājums ir viens, kam ir iespēja neslēdziet līgumu ar Eco Baltic vide, jo viņi līguma nosacījumus neievēros. Salaspils iedzīvotājus kurus skārusi Eco Baltia vide nolaidība un bezkaunīgā rīcība lūgums griezties Salaspils domē ar iesniegumu, mēģināsim kopā panākt labvēlīgu risinājumu.

Z zvērā 12.01.2015

Jau no 2013. gada jūnija esmu ECO baltia vide kliente. Līdz šim problēmu nebija, bet šomēnes, kaut kāds vājprāts. Atkritumu bija jaizved 05.01.2015. Neizveda. 07.01. sazvaniju, meitenīte man stāsta, ka masīna nav vārējusie piebraukt pie īpašuma, ka priekša esot bijis šķerslis. Kas nav taisnība. Uzrakstīju, lai informē par škērsli, kas traucēja izvest atkritumus. Beigās atrakstīja, ka kalns esot bijis slidens un šoferis baidījies braukt lejā. Solīja izvest 12.01.2015.. No rīta 12.01. viņiem uzzvanīju, teicu, ka situācīja nav mainījusies, joprojām slidens kalns. Atbildē saņēmu - ja nevarēs nobraukt atkritumus nevāks!! Es no sava īpašu esmu nodrošinājusi piekļuvi, lai viņi varētu izvest atkritumus, kalns ir pašvaldības zeme un viņi ar pašvaldību ir slēguši līgumu par pakalpojuma nodrošināšanu. Vai man būtu jāšķūrē sniegs no kalna un jakaisa kalns, lai nodoršinātu viņiem labus ceļa apstākļus? Nevienu gadu tas kalns nav kaisīts un šķūrēts ir tikai extremā situācīja. Kaut kādī idioti. Līgumus slēdz, bet pakalpojumu nesniedz. Pie īpašuma ir iespēja iebraukt no divām pusēm. Atrunājas, ka no kalna lejas nevar braukt, jo koka tiltam zīme 7 t. Vasarā tā zīme nevienu netraucē, brauc pāri kā lielie. Ja nevar piebrauk, tad galu gala nodrošini pakalpojumu, izkap no mašīnas un aizvelc to musoru tos 200 m. tev par to algu maksā. Cūkas, vnk cūkas. Sazvanīt nav iespējams, situācīja netiek risināta un atvainošanos nav ko gaidīt. Noaudzina tevi, ka tu esi vainīgs, ka nevar piebraukt. Pilsēta no sētām velk kaut vai kilometra attālumā, laukos vnk neko nedara. Atkritumu iepriekšējā izvešanas reize bija 22.12.2013. Maisi krājas, nav kur likt. Saka, lai lieku pie atkritumu tvertnes, par papildus maksu izvedīs???? Johaidi, kāda papildus maksa. Tu nepildi līguma nosacījumus un man tagad par to jāmaksā. Rīt maisus bagāžnieka un uz Tukuma nodaļu. Būšu nodrošinājusi viņiem piekļuvi pie atkritumiem. Nevienam viņus nenovēlu.

A Apac 18.04.2015

Saglabājiet visus iespējamos pierādījumus, ka Jums nav izvesti atkritumi pēc grafika. Foto, e-pasts, jebko! Jo man pēc gada atnāk rēķins ar mistisku parādu, kad es skaidri zinu, ka 2014.gada janvārī un februārī viņu bardaka un reformu dēļ man netika izvesti atkritumi! Un maļ vienu un to pašu, ka šoferītis atzīmējis, ka viņiem ir neapmaksāti 2 rēķini par janv un febr. Jā protams, ikmēneša rēķinus viņiem automātiski ģenerē sistēma, bet kā tad lai es viņus redzu un apstrīdu, ja man tos neizsniedz, bet viņi uz tiem cītīgi atsaucas - pēc gada!!! Man par 2014.gadu atsūtīja avansa rēķinu tikai augustā, kurā viss bija itkā kārtībā - pēc grafika aprēķināta summa par gadu, kuru arī apmaksāju. Un tagad hops - parāds vēl par divām reizēm! Šogad pēc 10x prasīšanas avansa rēķinu atsūtīja tikai aprīlī, kaut gan tas bija jau janvārī jāsaņem. Un? Kā man savu taisnību pierādīt?

J Jo-jo 08.08.2015

Lasu un domāju - nu gluži, kā pie mums ĀDAŽOS!!!
Par pagājušā gada nebūšanām nemaz nerakstīšu, tur sanāktu romāns trijos sējumos.Bet par šodien saņemto rēķinu gan pastāstīšu!
Pirms diviem mēnešiem saņēmu ECO BALTIA rēķinu un nomaksāju visu summu līdz pat gada beigām, nopūtos, ka vismaz šai ziņā nebūs nekādu problēmu.Bet izrādījās, ka nekā. Šodienas rēķinā man ir uzrēķināta naudas summa par PAPILDUS APJOMU!!
Secinu - ja miskastes vāku var aizvērt, apjoms ir parasts, bet, ja vāks miskastei ir palicis pusvirus - PAPILDUS APJOMS PAR KURU IEKASĒ NAUDU!!! LIELISKI!
Kādi vēl jaunumu mūs sagaida!!!
Paldies Ādažu domei !
Žēl, ka nevar izvēlēties iepriekšējo firmu!
P.S. Zvanīju un vēlējos pieteikt vienu papildus reisu, taču tas maksā 7, 50!!!Aptuveni tik liela ir pusgada maksa!ĀRPRĀTS!!!
Vai tiešām jāsāk piesārņot daba???

J Jo-jo 11.08.2015

Lūk, tāds izskatās mans " pārbāztais" konteiners par kuru iekasē papildus samaksu!
Kad piedāvāju savā konteinerā ievietot lielo melno atkritumu maisu, lai vismaz tā aizpildītu man paredzēto 240 l konteineru.Man kategoriski atteica!Kur taisnība???? Vai tiešām jāsauc palīgā " Bez Tabu" ?

I Irina Mihelovica 10.02.2016

Pilnīgi piekritam, šausmīgs uzņēmums, nevienam neieteicu sadarboties!