www.sudzibas.lv Eastcon neprofesionāla prezentācijas vadītāja

Eastcon - neprofesionāla prezentācijas vadītāja

Ar ģimeni esmu bijusi uz ļoti daudzām Eastcon prezentācijām. Pāris nedēļas atpakaļ bijām uz prezentāciju "Vannas" Liepājas rajona Durbē. Vienmēr esam labi pavadījuši laiku kopā ar draugiem, labi atpūtušies, prezentācijas vadītājas vienmēr bijušas tik superīgas, ka vienmēr aizgājām gan uz, gan no prezentācijas ar ļoti labu garastāvokli. Taču šajā reizē jau ar aizbraukšanu mūs sagaidīja vilšanās - prezentācijas vadītāja ( Aina vārdā) bija ar ļoti nelaipnu attieksmi un pat uzbrūkoši rupja, izsacīja visādus pārmetumus. Pat radās jautājums, vai viņa vispār maz māk strādāt ar cilvēkiem.

Diemžēl mums ir tagad radusies liela vilšanās un šis gadījums mums noteikti paliks sliktā atmiņā ļoti ilgi! Katrā ziņā nevienam nenovēlam tādu attieksmi!

J juris 16.06.2009

No ko var teikt par to suudziibu, ja pashiem ir slikts garastaavoklis, tad nevajad to liet virsuu izplatiitajam. par Ainu varu teikt tikai to labaako, un esmu daudz ko no vinjas nopircis. Nekaadu pretenziju. Taa tik turpinaat!

R RuditeTalsuraj 17.06.2009

Ko var rakstīt tādas muļķības, arī mēs esam apmeklēuši daudz dažadas prezentācijas, bet kad noklausījāmies, cik frofesionāli, zinoši Aina to darīja, neuzbāzīgi, tā vien gribas dziedāt slavas dziesmu, protams no mūsu draugiem arī pasūtīja, tā saucamo ''burbuļvannu'', lai viņai veicas arī turpmāk...

K kristine 03.02.2010

pilniigi piekriitu par sho sievieti! Kad bijaam uz prezentaaciju un atteicaamies pirkt preci vinja pat paarmeta par pustdienaam-mees esot firmai radiijushi zaudeejumus! Atteicaas dot viziitkarti un pat apvainojaas!

I Inga 01.06.2010

Visu cieņu firmai, precei, taču par Ainas vadīto prezentāciju, ko apmeklēju vakar, Jelgavā-neko labu pateikt nvaru.JĀ-ZINOŠA viņa ir, tikai problēma tajā, ka "apstrādā cilvēkus", vārdiski apvaino un sarunas laikā izsmej.Uzbrūkoša un patiesībā rupja, jo pat uz to, ka mūsu atbilde bija-Jā, vanna laba un viss ir lieliski, taču mēs nevēlamies iegādāties patlaban-viņa palika nikna, apvainojās, uzdeva jautājumu-kāpēc tad es šeit esmu, ja jums neko nevajag?Kāds pāris(mēs bijām vairāki cilvēki)jautāja vai var nopirkt atsevišķu iekārtu, uz to Ainas Kundze sāka nevisai klusā balsī un nikni lamāties, pateica-paldies, visu labu-man vēl ir jāstrādā šovakar!
-ja reiz aicina uz "prezentāciju", tad kāpēc tiek sejā bāzti līgumi, teikts, ka uz banku iet nevajag, jo bankas termināls ir viņai uz vietas...apsmiets, ja saka, ka nav naudas, un patiesībā-ne jau šī vanna mūs izārstēs no kaitēm...Ir primārākas lietas, kas ir nepieciešamas, ja cilvēkam nav naudas īsti pārtikas produktiem, tad kāda runa var iet par šo vannu?Mūs aicināja-mēs ieradāmies, taču rezultātā jutāmies vainīgi(bet kāpēc gan??), ka šī kundze ir iztērējusi laiku sev tikai.un piedodiet-vakariņas...-neba nu ar mīlestību taisītas, ja reiz aicinat cilvēkus, tātad-klājat galdu!vecāka gadagājuma cilvēkiem uzbrūkoši jāsaka, -kā nav naudas? nekad nav? Kundze vārdā Aina-ja lasat-atbildat uz jautājumu-vai tiešām mīlat savu darbu?vai strādājat tikai tādēļ, lai nopelnītu un aprietu cilvēkus ?visu cieņu :)

T tvmeistars... 01.06.2010

JAUNUMS! Ieraksti savu mīļāko TV raidījumu USB
flešatmiņā. Virzemes Digitālā TV jau tagad!5 bezmaksas kanāli bez abonēšanas.

Kvalificēts TV meistars pielāgos Jūsu esošo televizoru vai datoru jaunās virzemes Digitālās TV bezmaksas programmu uztveršanai.
*Skaties bezmaksas jauno DIGITĀLO TV arī savā padomju laika ražojuma TV!!!
*Konsultācijas par Virszemes Digitālo TV.
*Uzstādīsim jauno DIGITĀLĀS TV dekoderi arī uz Jūsu televizora, gan jaunā ražojuma TV, gan arī vecā laika padomju ražojuma TV.
*Noregulēsim/pielāgosim esošo istabas vai āra TV antenu.
*Maksā tikai vienreizēju maksu par TV dekorera uzstādīšanu.
Un nemaksā ikmēneša abonēšanas maksu.
Skaties jauno virzemes Digitalo TV bez maksas jau tagad!

*Zvani jau tūlīt, izsauc TV meistaru savās mājās.
Tālrunis informācijai: 29662955
____________________________
Digitālā TV jau tagad visā Latvijā!
Tel: 29662955

Jauna domubiedru grupa Digitālās TV faniem:

I I. 02.11.2010

Šovakar bijām uz vannu prezentaiju Otaņķos; arī mums prezentāciju vadīja sieviete vārdā Aina. Gaumīgi ģērbusies, skaistiem gēla nagiem, taču tik neaudzināta, rupja, nepieklājīga un izsmejīgi uzbrūkoša, ka bail. Prezentācijas beigās bija ļoti nepatīkama sajūta. Kad atteicos lapā ierakstīt savu personas kodu un parakstīties, palika dusmīga. Viņa ļoti nievājoši runāja ar uzaicinātajiem zemniekiem un ļoti 'nolika' jauniešus. Cilvēki, ar kuriem pēc tam runāju, teica, ka jutušies pazemoti. Nepatīkama pieredze; nevienam neiesaku apmeklēt šīs prezentācijas.

N N. 12.01.2011

Pilnigi piekritu!!! Bijam uz EASTKON prezentaciju Rīgā - kad teicu ka nepatik prece, atteicos pirkt, prezentacijas vaditaja parmeta, ka nerupejos par berna veselibu! Neiesaku apmeklet šis prezentacijas.

J Jes 29.01.2011

Pilnīgi pie krītu visam sliktām atsauksmēm par prezentācija vadītāju Ainu Spēku. Sieviete bez morāles. Biju Kuldīgā un vannas prezentāciju. pēc vakariņu paēšanas un cenas noskaidrošanas vairs nebija izturama attieksme, piecēlamies un gājām prom. Sākumā jau nebija laipna sagaidīšana, bet nodomājām, ka cilvēkam slikta diena, bet vēlāk pilnīgi noniecināja cilvēkus kuri nevar atļauties iegādāties šo preci. No sirds ieteiktu viņai mainīt attieksmi pret klientu, jo no viņas pat negribēju iegādāties sejas kreemu, kurš man ļoti patika. Aina - tā turēt !!! :D

č ČangalsPleška 29.01.2011

Aina vannā mazgājās, gari pupi karājās.

K Kristīne 22.05.2011

Ne tikai Aina, bet arī Iveta ir ļoti nejauka, neprofesionāla prezentācijas vadītāja.Tas, ka cilvēks nevar atļauties nopirkt gaisa attīrīšanas iekārtu par 500Ls, viņa mūs nogānīja kā tādus mazus bērnus, palika dusmīga, nelaipna-vārdu sakot, pretīga.Tās laimētās pusdienas bija kaut kas riebīgs un parasti rīsi, prasts vistas gabaliņš ar diviem kauliem, ka nezini kā apēst un salāti bez eļļas vai majonēzes.Neiesaku iet uz tādām prezentācijām, jo vilšanās ir liela un garastāvoklis arī zem nulles.Prezentācija notika restorānā "Ugunsdzēsējs", apkalpojošais personāls galīgi garām.

U umka 08.10.2011

EASTCON preces ir pilnīgi mēsli kurus ražo Kinā un pārdod par lielu naudu! Paskatieties analogu preci internetā, tā maksā 3* lētāk, neesiet muļķi un neuzķerieties uz lētajām vakariņām!

U umka 08.10.2011

Z ziii 02.08.2012

Arī mana ģimene tika uzaicināta uz pērļu vannu prezentāciju Koknesē. Visi priecīgi aizgājām, taču sagaidīšana jau likās aizdomīga, jo k-dze gados (AINA) bija nenormāli uzvilkta, dusmīga utt. Nodomājām, ka varbūt tālāk viss būs labi, kad pajautājām aptuveni cik ilgi pasākums tiek plānots, viņa gandrīz mūs sāka lamāt, ko mēs vispār iedomājamies, vai gribam lai viņa visu pastāsta 30 min laikā, utt. Nu labi, atvainojāmies par jautājumu apsēdāmies, viņa sāka aprakstīt prodokciju, viss bija jauki un skaisti, protams, ar dažām riebīgām piebildēm starplaikos, par to ka kāds nav ierakstījis attiecīgajā lapā savu personas kodu vai tālruni. Līdz pašās beigās viņa gandrīz vai spieda iegādāties viņas preci, izvilka no somas savus itkā noslēgtos līgumus, sāka vicināt un klaigāt vai tad mēs iedomājamies, ka viņa slikti strādājot?! Kaut kāds murgs!!! Pērļu vanna tiešām likās laba un noderīga, taču visi klātesošie cilvēki kā viens atzinās, ka ņemot vērā šobrīd esošo ekonomisko situāciju, diemžēl pagaidām to iegādāties nevar! Likās Aina pilnīgi uzprāgs! Tas bija drausmīgi, nebija vairs izturams, mēs vienkārši piecēlāmies un aizgājām! Kā nav kauna vispār tādus pārdevējus pie klientiem laist? Vai tiešām firma savus darbiniekus nepārbauda un neievāc nekādu informāciju? Kauns un negods! Tādi cilvēki strādāt ar klinetiem nevar!

N natiņa 30.08.2012

Neuztraucies, ja Tevi aprunā - nav jau Tava vaina, ka par Tevi nespēj nedomāt...
***********
Nav jālien kā kamielim caur adatas aci,
Lai censtos kādam pierādīt, ka kamielis neesi.
Ka iedomu savu radītu daudztēlu murgos,
Viņš ziloni redz, kur mušas pat nav...

Vienmēr kāds pleķi uz balta papīra redzēs,
Pilienu darvas par mucu milzīgu taisīs,
No ēnas baidīsies, kas mīt viņā pašā,
Slēpjot kompleksus savus, aprunās citus.

Tiem neinteresē patiesība, vien iedomas savas,
Un sagādā baudu kluso telefonu spēles,
Ar pārliecību milzīgu par kamieli nosauks,
Ja neesi tai barā, intrigām atbalstu nesniedz.

Nav jēgas censties kādam pierādīt pretējo,
Tam paskaidrojumus vajag tikai priekš augsnes,
Lai varētu atkal jaunas baumas, intrigas radīt,
No kurām tas barojas, kā vampīrs no citiem.

Reizēm dzirdot no malas kāds kamielis esi,
Vairs īsti pat nezini - raudāt vai smiet,
Tāpat Tevi vienmēr par kamieli pataisīs,
Vārnas knābs acīs un suņi pakaļ ries.

A Alise13 15.12.2012

Arī es pēc šīm prezentācijām jūtos pazemota. Viņi prot tik pārliecinoši un viltīgi aicināt, ka es atkal iekritu, kaut jau telefona sarunā teicu, ka neko neplānotu nevēlos pirkt. Nē, nē, pasarg' dies', nekas nebūšot jāpērk, bet beigās tiešā diezgan agresīvi izskanēja vārds "šodien! Jums jāizlemj šodien", un, ja mēs to nedarām, tad esam bezatbildīgi indivīdi, kas nevēlas!!! investēt savā veselībā, bet mēs tur bijām 6 pensionāri, kas nevar atļauties investēt, piemēram, endoprotezēšanā. Trakākais, ka tas notiek ļoti uzbāzīgi. Bet tagad nu gan es atceros šīs firmas nosaukumu un vairs neuzķeršos. Veselīgu Jauno gadu!

A Anda B 04.01.2013

Biju uz Ek prezentāciju pirmo un protams - arī pēdējo reizi... Pasniedz 2 cietas piparkūkas un 1/5glāzes karstvīna, bet skalo smadzenes 1, 5h. Kad piecēlos un devos uz izeju, man uzbļāva.Labi, ka nepiekritu kaut ko pirkt, tiešām citur tā pati prece ir kvalitatīvāka un lētāka.