L Linda 03.04.2009

Paldies :) pie manis vakar arī bija prezentētājs... apstiprinājāt manas aizdomas.

L lauma 10.04.2009

Vīramāte iegādājās dārgu Eastcon pannu, kurai apmēram pēc pusgada pārklājums nonāca nost, ēdiens ķeras klāt pie pannas, praktiski var mest to laukā.

J Juris Ronis 25.05.2009

Nav taisniba, Eastcon piedava labu preci, un par kvalitati man nav nekadas saubas. Pasam ir vairaki produkti, tai skaita ari katli, pannas utt., nekadas problemas :)
cilveki pasi ir vainigi ja vinu pannai vai katlam saak naakt parklajums nost, jo nepareizi tos eksplote..un tad vaino firmu..
Eastcon segas SUPER :)

J juris 29.05.2009

Eastcon pannas ir sūds pēdējais. Nožēloju to naudu, ko atdevu par pannu, kura "kalpo mūžīgi". Pannu pēc diviem gadiem ir jāmet ārā...ēdienu rauj klāt kā traka.
Tagad ienīstamo sarakstā ir arī Jūsu firma Eastcon. Neiesaku nevienam izmest naudu, kura nav maza par šādu brāķi.

A Arnis 29.05.2009

panna kalpoja3 menesus.segas tiesaam labas.domaaju ka firmai buutu sis pannas jaapmaina, lai saglabaatu klientus.

š šeherezade 29.05.2009

Bet vai tad traukiem nav mūža garantija, kā viņi sludina???Ja ne gluži mūža, tad n-tie gadi gan, tad kur problēma pieprasīt preces apmaiņu???

C Cepējs 27.07.2009

Pannas un katli ir OK! Ja nejēdz elementāru mazgāšanu izdarīt (karsta panna zem auksta ūdens), tad jau nav brīnums ka Latvija ir nolaista zemāk par grunti. Pats lietoju jau 7 gadus, ideāli, kā jaunas, iesaku arī citiem. Par mūža garantiju gan jāsmejas, cik tad tas ir un attiecībā uz ko. Ir nu gan sviestaini cilvēki.

K Kviesis 22.09.2009

Mīļā Tauta, piecirst tos sludinātāja vārdus, ka pannai mūža garantija. Nevienai precei garantija nav ilgāka par 2 gadiem, ja vien līgumā nav ierakstīts citādi. Visi strīdi caur LV tiesām utt, kur termins 'mūža garantija' = '2 gadi' un Āmen baznīcā!
Ja arī perdeļo par mūža garantiju, sakiet, lai līguma nosacījumos ieraksta kaut tos pašus 10 gadus, tas jau būs daudz ... Reklāmas triks, nekas vairāk.
Jo šie pūšļotāji vairāk cenšas pārliecināt, jo mazāka vēlme klausīties. Pasakat paldies par prezentāciju un ejat prom! :)

M Mrx 11.04.2011

Nezinu kada kvalitate bet parstave varda (Aina)Kuldiga pat uz mums 2viem pariem pat savu kontakttalruni neatstaja lai izdomatu Perles vannu pirkt jo mes uz reizi newarejam panemt beigas tikai uzbraucieni un divus pasa sakuma ar visiem berniem izmeta ara jo tas nau bernu pasakums bet mus ka brinumus neizmeta jo mums mazie bija 1 gau veci un nebija kur atstat

M Mrx 11.04.2011

Mes pa 1n kolet neuzkeramies mes kotleti apedam :D nebija naudas

L lija 12.12.2015

Es ari varu taisit prezentaciju un paradit kadas davanas pasniedz-plauktā nostāvejis galdauts kam virspuse un malas izbalejušas.Man kauns par tādu dāvanu.Auksta telpā un uz vienu kafijas tasiti-droši varat apmeklēt! Zēl vel nav bildite