Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 9 minūtēm)
Gaiļezers Stacionārs
(Pirms 4 stundām 36 minūtēm)
Rīgas Dzemdību Nams
(Pirms 8 stundām 44 minūtēm)
Rīgas Namu Pārvaldnieks
(Pirms 10 stundām 45 minūtēm)
Domino Sushi
(Pirms 13 stundām 36 minūtēm)
ZIP
(Pirms 16 stundām 39 minūtēm)
CSDD
(Pirms 17 stundām 42 minūtēm)
Mārtiņš Krauklis
(Pirms 17 stundām 43 minūtēm)
Darbs Ārzemēs
(Pirms 17 stundām 43 minūtēm)
www.1a.lv
(Pirms 18 stundām 1 minūtes)
Job Center

Sliktākais reitings

CSDD (-2)
Choco (-1)
BIGBANK (-1)
MAYA (-1)

Populārākās sūdzības

CSDD (6)
Evisit (3)

Turies tālāk

MTTC (2)
Simba (2)
ELKOR (1)
MAXIMA (1)

Sūdzība par Eastcon

Lasīt visas sūdzības par Eastcon

Eastcon

Publicēja: Mārtiņš nosūtīt e-pastu Jun 20, 2008
Piedāvātā prece
Informācija par kompāniju:
Eastcon
Rīga
Eastcon prot pārliecināt, bet kas saistīts ar visu pārējo... Mani vecāki iegādājās ļoti jauku, ļoti dārgu virtuves komplektu (panna, katls). Cena tiešam bija iespaidīga, bet nu priekš laba taču nav žēl. Katlu joprojām lietojam un viss ir ok. Bet panna ... :) Respektīvi - atbrauc konsultants uz mazpilsētiņu, visu nodemonstrē, stāsta visādus brīnumus, viss izskatās skaisti, visu var darīt ar šiem traukiem, būtībā vispār nav jāievēro nekādi noteikumi un trauki kalpos mūžīgi. Un galvenais ka pasaka - mūža garantija, nu ok, tas tā... Paiet pusotrs gads, un ak vai panna sāk "raut klāt", pie kuras pat pārkarsēts piens demonstrācijas laikā nebija nekas :) Nu lūk zvanam uz Eastcon, tur laipnā sarunā sarunājam ka šoferīts drīzumā iebrauks pakaļ pannai. šofers iebrauc un laikam jau ar pieredzīti šai firmā saka: "Nu tur jau skaidri redzams ka ir gadījies brāķītis, ta kā viss būs kārtībā samainīs". Paiet oficiālās 10 dienas, atbildes nav, paiet 3 nedēļas atbildes nav. Zvanamies, nu protams tik sola, kā atbildes nav tā nav. Beigu beigās izdodas dabūt atbildi, ka panna nav brāķis, un mēs paši esam vainīgi ka pienācīgi nav kopta panna. BEt nu lietojām kā konsultants lika, utt. Nostāstot visu ko teica konsultants un šoferīts, atbild ka bez maz vai mēs visu to esam sagudrojuši utt. Beigās viņi saka ka ja mēs gribam varam sūtīt uz ekspertīzi, laikam vācijā, bet par ekspertīzi būšot mums jāmaksā. Labi, mums pietiek, griežamies patērētājos, tur noskaidrojam - ja prece ir pārdota LV, tātad ekspertīze arī jātaisa LV. NU tur atkal iet dikti ilgi lai vispār dabūtu kādu atbildi no eastcon... Protams beigās atmetām ar roku... Nopirkām veikalā no dārgā gala "Tefal" firmas pannu, kura kalpo un vēl acīmredzo vēl ilgi kalpos. Pa to Eastcon trauku summu mums būtu sanākušas vairākas "Tefal" pannas kuras kalpo daudz ilgāk.
Varbūt arī panna sabojājās mūsu vainas pēc, bet Tad EASTCON - iemāciet konsultantiem pareizi konsultēt, nevis stāstīt pēdējās muļķības... Un mūsu 3 mūsu paziņām kuri arī iegādājās šo produkciju šīs pannas sabojājās, kuram pēc 2 gadu garantijas kuram ātrāk.
Nekad mūžā vairs... Jūs esat pievīluši 3 cilvēku uzticības, kuri tālāk saviem paziņām nodod šo informāciju, kā rezultātā jūs arvien vairāk zaudējat klientus.

Lasīt komentārus Veikali / Tirdzniecība

Komentāri

Mums ar dāvanu nedeva, bet solīja pa telefonu, ka būs.
Prezentācija nepatīkama un tie pāris cepumi un dažas konfektes lielam baram cilvēku uz galda izskatījās smieklīgi. Man ar tā šķiet, ka firma knapi velk dzīvību, bet gaida lai šiem tik maksā. Nepārliecinoši dārgas cenas, mistiskai sulasspiedei esot vērtība 300 ls, bet man tā šķita uz kādiem 20 ls ne vairāk.Es pie viņiem vairs neiešu.Stulbi tērēt laiku.
Komentēja: Apr 26, 2013
dzintruks

Eascon piedāvātais Tvaika gludeklis - -moderni saucās Gludināšanas sistēma galīgi garām!!!Gludeklis par 340 LS neatbilst tā kvalitātei...Prezentācijās savādāk izskatās, trūkumus neredz...Par tādu naudu zirgu var nopirkt...Riebjās ka iegrābāmies...Neiesaku nevienam ar Easconu ielaisties...
Komentēja: Sep 27, 2012
Solveiga

1. Mana sieva aizspildīja vienu anketu ORIGO, pēc mēneša zvana EASTCON pārstāvis un sarunājām 6 cilvēkus, atnāca Ādolfs ar visām savām pannām un krāsniņu. Karo4 rādīja cik tur tā vistiņa labi cepjās, viss ir super, pannas bez eļļas var cept olas un visu pārējo. Beigās dāvana lietussargs un dvielītis. Pierunāja tomēr mani uz līzinga paņemt, es pēc tam beigās atteicos, joiegāju sudzības.lv un sapratu ka šitais vecis nav tīrs. Un uzreiz atteicos no līzinga, jo tas vecis likās tāds aizdomīgs, visulaiku uzbāzās, lai nopērkam. Beigās viņš vēl prasīja lai sametam vismaz 5ls.
2. Brālis zvana man saka ka ir laimējis brīvpusdienas 6 personām, un dāvanas visiem būs, es aiz lieliem priekiem domājām ka riktīgi pieēdīsimies, izrādās bija EASTCON kārtējā prezentācija, šoreiz kautkādas segas no Jaunzēlandes prezentēja, porcijas iedeva katram tik maziņas un auksts ēdiens bija, es izgāju ārā aiz smiekliem, ka šitā bija kārtējā EASTCON prezentācija, es apēdu to mazo porciju, un izgāju ārā pa durvīm nemaz negribēju klausīties, kā viņa pārliecina cilvēkus un iemāna līzingos!
Komentēja: Sep 1, 2012
Kritizētājs

Mana draudzene arī bija vinnējusi Eastcon prezentāciju un uzaicināja arī mani. Prezentēja visādas pannas, kastroļus un kārstā gaisa cirkulācijas krāsniņu. Prezentēšanās notika mājās pie draudzenes. Firmas pārstāve bija savu uzdevumu augstumos. Tiku pievārdota un uz līzinga nopirku komplektu-krāsniņu un pannu. Kopā ar līzingu un visiem % sanāca 400Ls. Pirms tam nebiju interesējusies par tādām uzpariktēm. Liels bija mans izbrīns, kad ieraudzīju identiskas krāsniņas Prizma un citos veikalos par 30 Ls. Mēģināju cept kēksu.No virspuses sadega, iekšpuse jēla. Ierīce laikam vairāk domāta ābolu žāvēšanai.Tā cepšana sanāca pēc 2 nedēļām, kad preci vairs atpakaļ neņem. Liels ir mans sarūgtinājums par neadekvāti lielo cenu par šo augļu žāvētāju un maizīšu sildītāju, par pašas uzķeršanos uz šīs firmas, patiesībā naudas izmānītāju sektas makšķeres. Tagad noliku preci kaktā un maksāju līzingu par tukšu gaisu. Neko nepadarīsi, par pašas muļķību jāmaksā augsta cena.
Vēlos brīdināt līdzcilvēkus ar maziem ienākumiem neiekrist šīs firmas vārdotāju valgos.
Komentēja: May 1, 2012
Agra Liepkalne

tIKAI NEIEKRITAT UZ PERLU VANNAM, JO STIPRI LĒTĀKAS VAR IEGADĀTIES PAR 50 LS
Komentēja: Apr 29, 2011 Jusis nosūtīt e-pastu

Mēs arī nopirkām segas un katlus.Segas ir ok, laikam netrāpijām uz brāķi, bet ar tiem katliem un pannu, man trūkst vārdu kā aprakstīt! Viss sākās ar piegādes dienu, kad mums dāvanā bija jābūt karstā gaisa katlam eastcon, bet tā kā ņēmām uz nomaksu, preci saņēmām pēc pusgada, tad mums atveda turbo 3000, tas ir pavisam vienkāršs bez jebkādām programmām.Kā man pa telefōnu paskaidroja, tagad būšot itkai tādi.Jau sajutos apkrāpta. Panna un katls nokalpoja aptuveni 2 gadus, piedega un katlam nonāca teflona klājums, kā man paskaidroja konsultante, gadās arī brāķis bet tā kā 2 gadu garantija bija beigusies- piedodiet nekā nevaram līdzēt.Labi.Nopirkām vēl vienu pannu-atkal 2 gadi ir pagājuši, panna ir piedegusi.Man ir tāda sajūta ka laikam par biežu to pannu lietoju, sanāk gandrīz katru dienu ko cept.Tā kā pīli lietoju ŗeti ( labi ja sanāk reizi mēnesī )tā kalpo labi.
Komentēja: Jan 23, 2011
inga

Es ar pievienojos šiem daudzajiem komentāriem par ''kolosālajiem '' virtuves traukiem, katls un pīle kalpo, vēl, bet panna pēc 1.5gada ir metama laukā, visu rauj klāt un pannas vidū paradās dādi kā burbulīši un atlec nost.Esmu šausmīgi vīlusies, jo kopu tieši tā kā konsultants stāstīja, karstu zem auksta ūdens.Nu neko darīt pati vainīga ka laidu pār slieksni šīs firmas konsultantu.
Komentēja: Nov 8, 2010 Rita nosūtīt e-pastu

Khm, khm..ļoti nepārliecinoši... Kristīnīt, vai nu Tu esi no Eastcon vai miljonāre, kurai nav ko darīt, kā vien rakāties pa sudzibas.lv arhīviem, jo visu- segas+spilvenus+katlus+pannas+nažus+krāsniņu ierindas cilvēkam nenopirkt. EASTCON, apmāciet savus darbiniekus argumentēt diskusijās tā, lai daudzmaz ticams ir ;)
Komentēja: Nov 7, 2010 Tā Nu Tas Ir nosūtīt e-pastu

Biju aizvakar EASTCON prezintacija, nu godigi gribu teikt - tas ir maksla pa tadu naudu iesmeret savu suda prece vajag makt :) Prezenteja perļa vannun (paklais ar caurumiem vannai) kura maksa 900 Ls, pa tadu naudu var nopirkt džakuzi :) Nezinu izejot no turienes bija stulba sajuta. Man žes cilvekus kurus viņi apstrada sava prezintacija, jo piedavata prece nemaksa tadu naudu!
Komentēja: Nov 6, 2010 Jana nosūtīt e-pastu

Manā virtuvē jau kādus gadus 7 ir EASTCON katliņš ( pirkām to trauku komplektu pa vairākiem kopā, lai iznāk lētāk, pēc tam sadalījām) It kā jau baigi dārgi. Protams, mūža garantija nav nevienam toverim, lai no kādiem brīnummateriāliem nebūtu gatavots. Sākumā lietoju ļoti, ļoti uzmanīgi, vēlāk - kā pagadās. Ir izdevies piededzināt, pie tam pamatīgi. ( uzliku šmorēties gaļu, izgāju no mājas uz 5 min, bet atgriezos pēc 3 stundām) Domāju - viss, jāmet ārā. Nē, izdevās iztīrīt - vairākas reizes atvārot, prātīgi izkasot. Protams, 7 gadu laikā katliņš ir pamatīgi nolietojies, bet nav tā, ka momentā visu pierauj klāt.Gatavojot viņā, lietoju taukvielas - mazāk, kā parastajos virtuves traukos. Pa reizei izmazgāju kārtīgi - ar Fairi, pēc tam ieeļōju( esot svarīgi, lai virsma neizžust, bet to es uzzināju pēc 3 gadu lietošanas). Šmorējot ribiņas, u.c. kaulus, vietām cietis titāna pārklājums. Tāds pat rezultāts būtu, ja ar dakšiņu urķētos pa grāpi ( vīrs dažrez tā dara). Trauki domāti ēdiena GATAVOŠANAI, ne uzglabāšanai, bet esmu slinka un gatavo ēdienu citā traukā nekratu, kad vajag, atsildu tajā pašā eastcon . Pirms gadiem 4 nopirku pannu, nu jau esmu gudrāka, apejos saudzīgāk ( nosacīti). Ir arī stikla vāks ar atveri tvaikam - ideāli, ja vāra kādas biezputras, plovu, tikai jāiemācās vāku no trauka noņemt tā.lai neapplaucētu rokas. Abus šos virtuves traukus lietoju praktiski katru dienu. Pirkumu nenožēloju, ja kādreiz uzlabosies materiālā situācija, meklēšu veidu, kā tikt vēl pie šiem traukiem.
p.s. segas man no MATHERM, jau 5 gadus. Pūkojas kā trakas, katru 3 dienu istaba ar putekļu sūcēju jāizsūc, arī palags jau izdilis caurspīdīgs. Mazgāt - ārprāts, pilnīgi atvaļinājums jāņem ( ķīmiskā tīrītava nedod nekādas garantijas) Neskatoties uz visām šīm neērtībām un nenormālo cenu, turpmāk pirkšu tikai merinvilnas gultas veļu, vai tas būs eastcon, vai matherm, vai kāda cita firma. Riebj iedomāties, ka vakarā būtu jālien aukstā gultā zem aukstas segas, brr..., merīnvilna dod siltuma sajūtu.
p.p.s. Karsts vāks ir ļoti trausls, ar to jāuzmanās. Nekādā gadījumā nevar likt karstu vāku uz aukstas virsmas, kaut avīzi pamet apakšā.
Komentēja: Oct 29, 2010
Inka

mhgm..
varbut Jums tiesam kads brakis.. :D bet nu man patik EASTCON :)
ari pasutijam katlu, pannu komplektu + vel nazus, karsta tvaika krasninu.. mums viss skaisti un elemtari kalpo :) un laicins ari jau diezgan ilgs pagajis :) varbut tiesam nemakat jedzigi kopt?

un par segam.. kadel man nekadas pukas nenak no segas? Pat no spilveniem ne..
jau 3. ziema ar sim segam :) un es esmu loti, loti apmieirnata :)
Komentēja: Oct 20, 2010 Kristine nosūtīt e-pastu

Kā zināms Eastkon firma aicina uz prezentācijām. Mani gadu atpakaļ kātējo reizi atkal aicināja. Es pēc pārdomu brīža piekritu, bet tajā dienā atgajījas neparedzēts gadījums, kad tā īsti nevarēja tikt. Zvanīju uz Eastkon un teicu, ka mēs nevaram ierasties, bet pretī tika sagaidīta ļoti nelaipna attieksme-kā jūs tā u.t.t. Beigās aizbrauca 2 cilvēki. Vispirms tika solīta pārsteiguma dāvana, bet ierodoties uz prezentāciju nekā tāda nebija.
Tad vēl pāris gadus iegādājos tvaicējamo katlu un tam līdzi bija paredzēta dāvana-spilvens, bet tā vēl šodien to neesmu sagaidījusi. Tad konsultante aizmirst, tad viņai mašīna neiet, tad vēl bija nezin kādi iemesli. TĀPĒC PRET ŠO FIRMU MAN RADUŠĀS ANTIPĀTIJAS
Komentēja: Sep 11, 2010 Vija nosūtīt e-pastu

Es ar šajos sūdos iegrāpos! Ja katls un pīle vēl kalpo, tad panna ar visu pareizo kopšanu tikai pusgadu kalpoja!
Pirmais kas atteicaas bija vaaks, kuru es paņēmu rokās, un rokturis vien palika man rokā, jo neplīstošais vāks sašķīda tā ka maz nelikās. Panna ar visu kopšanu jau rāva klāt pēc 2iem mēnešiem. Kad satiku to konsultantu, sadevu pa šito joku pa joblu, un pateicu lai nečakarē citus.
Tam lemesim vārds bija Ādolfs, smieklīgi, un pats viņš arī smieklīgs:D
Komentēja: Jul 26, 2010 Andrejs nosūtīt e-pastu

Jā, mani vecāki ari nopirka to katlu komplektu.Un protams, ka panna nokalpoja tikai gadu un abi pārejie katli knapi 2 gadi.Viss ko gatavo piedeg.Loti, loti slikta kvalitate un nekam nederigi, dargi hlami.
Komentēja: Jul 26, 2010 Mara nosūtīt e-pastu

Ā, :) atvainojos, vēl pie tā paša! :) Par to "kruto" pannas vāku... Tas tur savācot visus tvaikus, neuzkarst, ir triecienizturīgs, galu galā - NASSA... :) Manas domas, nekas tur nav... Ticiet man, es valdos, lai mani pirksti neuzrakstītu ko parupjāku... :D
Vāka rokturis neuzkarst??? :D Muļķības!!! Izlgāk cepot gaļu tas sakarst tā, ka to var nocelt un uzcelt tikai ar virtuves cimdu...
Tas ir grūti kopjams, bet, nu tas tā, Eastcon par to visdrīzāk nezinās teikt...
Tas ir triecienizturīgs??? Muļķības!!! Es nerunāju, ka tam vajadzētu izturēt āmura sitienus... Manas domas - ar laiku materiāls nogurst (kā jau visi termiskie materiāli, skat. - Materiālu pretestības kurss)... Pēc ~ nepilnu 3 gadu lietošanas (panna jau sen guļ mēslainē, skat. iepriekšējo komentu!), mazgājot vāku "piedzindzināju" pie flīžu sienas... Uzradās plaisiņa, apmēram 1 cm... Žēl, bet riskēju vēl vāku lietot... Pagāja ~ 2 mēneši, mazgājot vāku tas tieši šorīt ar pamatīgu brakšķi saplaisāja viss vienās plaisās... Labi, ka neizjuka rokās... :):( Nu tā... :)
Komentēja: May 4, 2010 Gabriels nosūtīt e-pastu

Manas domas par Eastcon produkciju, kuru paši, savā ģimenē bijām iegādājušies! Nekad vairs! :) Man jau zvanīja, liekas, dažas reizes... Kad atšuvu, pēdējā reizē pat tā parupjāk, likās mierā...
Esam ar Eastcon produkciju "ieberzušies" divas reizes, paši vainīgi, bet, nu, nekāpsim vairs trešo reizi uz tā paša grābekļa! :)
Nevarētu jau teikt, ka viss, ko iegādājāmies ir pēdējais mēsls, bet palielam...
Pirmajā reizē mūs pārliecināja, iegādājāmies pannu, to kruto vāku, katlus, sautējamo katlu. Katli, sautējamais katls, tie ir ok, paretam izmantojam, liekas, paldies Dievam, tiem nav ne vainas. Panna... :) Tai deva "mūža garantiju"... Mūža garantija bija precīzi Eastcon dokumentāli piedāvātai pannas garantijai - 2 gadi + 1 mēnesis... Protams, Eastcon būs arguments, ka panna tika nepareizi "ekspluatēta", bet kas ir nepareizi... Ja pēc izmantošanas pannā uzsildi ūdeni, to nolej, izmazgā, nokaltē un saeļļo ar eļļu... Vai tas ir kas nepareizs? :) Panna tiešām nevainojami, kā Kalašņikovs, kalpoja uz papīra solītos divus gadus, cepām gaļu, olas, visu ko, akurāti, nedaudz lietojos taukvielas... Pagāja 2 gadi, vēl dažas dienas, panna sāka piedegt... Vairāk un vairāk... Kopumā bija pagājuši 2 gadi un ~mēnesis, panna piedega tā, ka omleti bija, gandrīz, ar špakteļlāpstiņu jāskrāpē nost... :):( Tad pannu izsviedām laukā... Ā, vēl pieminēšu, ka tas viss komplekts maksāja lietota III golfiņa cenā... :) Neko darīt, paši vainīgi... :):):)
Otrs, pa starpai mūs apvārdoja un iegādājāmies Air Jet gaisa mitrinātāju/filtru, sildītāju, tas arī notikās uz tādu bik eiforiju... :):):) Paši vainīgi kārtējo X... :) Prezentācijā rādīja, ka gaiss attīrās tiktāl, ka "dubļi tekot pa filtra sieniņu"... :) Nezinu, lietojam (ļoti reti) to agregātu, bet dubļus, pat ne mazāko netīrumiņu neesam redzējuši... Toties, pēc precīzi pēc 2 gadiem (tikko beidzās garantija) sāka tecēt ūdens tvertnīte... :) Pie katra ieslēgšanas, uz grīdas uzradās peļķīte, vēlāk jau peļķe, beigās nācās un nākas likt apakšā bļodu... Izstādē nejauši uzdūrāmies Eastcon jaunajam Air Jet piedāvājumam... Ar sievu nosmaidījām, joka pēc paprasījām, vai netecēs tvertne, ka mums iepriekšējam modelim tek... :) Uz to mums piedāvāja, kā jau "veciem klientiem" iegādāties jauno Air Jet filtru ar 5 % atlaidi... :D Sorry! Nevajag!!! :) Mēs tad labāk vēdinām dzīvokli biežāk, efekts tāds pats! :) ;)
No otras puses, cik dzirdēts, mani draugi ir iegādājušies segas, toas zemūdens masāžas pričendālus, šie par tiem ir sajūsmā... :) Lai gan, tās pašas segas, 5 reizes lētāk, var iegādāties citur... Visu labu! :) ;)
Komentēja: May 4, 2010 Gabriels nosūtīt e-pastu

Nu man arī šī firma nepatīk, Itkā biju laimējusi prezentāciju, sākumā piekritu, bet kad sapratu ka noteikto cilvēku skaitu nesavākšu es atteicos, nu tad tik nāca gandrīz piecstāvīgie no konsultanta, pēc tam vēl viņa navarēja nomierināties un sūtīja aizskarošas īsziņas, žēl, ka tās kundzītes vārdu neatceros. Fui, Fui!!!
Komentēja: Feb 22, 2010
ome

Es pievienojos. Nepērciet pannu ar super vāku. Vākam jau pirmajā nedēļā atkrita rokturis. Zvanīju, lai nomaina, pateica, ka es pati vainīga un vāku nemainīs. Tā es viņu neesmu lietojusi nevienu dienu. Panna kalpoja kādu laiku, bet tad sāka raut visu klāt. Nemaz necentos interesēties, vai nomainīs brāķi.
Vēl par spilveniem- nu nekam neder. Formu zaudēja, ar laiku ir tā, ka puse no spilvena izskatās tukša- spilvena iekšējais pildījums ir kaut kā mainījies. Vienreiz jau man mainīja šos spilvenus un paši darbinieki izteicās, ka brāķa spilvenu ir pilnas noliktavs
Vienīgais, kas man patīk ir sega, tikai īsti nezinu kā mājas apstākļos lai iztīra, jo tur ir iečurājis sunīts :))))
Komentēja: Jan 24, 2010 Liesma nosūtīt e-pastu

Komentēja: Labais 27-07-2009
Nu ja nejēdzat karstu pannu pēc cepšanas palikt zem auksta ūdens, tad pērciet DĀRGĀS Rimi vai Maxima pannas...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nu, nu! Te laikam kāds ar fiziku nedraudzējas. Šis ir īsākais ceļš, lai sabeigtu cietmetāla pannu ar teflona pārklājumu. Teflonam tieši 'nepatīk' straujas temp. maiņas. Tad nu vien jātic, ka tas pārklājums ir nanotehnoloģijas, jo pagaidām nekas labāks par teflonu un tā modifikācijām nav dzirdēts.
P.S. Pasūtījām MATHERM pilno trauku komplektu, redzēs, kāds būs sanācis :). Lielas cerības uz solīto kvalitāti nelolojam, jo prezentācija bija iedvesmojoša, taču kļūdaina (man kā apveltītam ar nelielām zināšanām fizikā).
Komentēja: Sep 22, 2009 Kviesis nosūtīt e-pastu

Eastconam ir labas preces, kurām ir nepieciešama elementārā kopšana. Piemēram - pannas mazgā karstas zem auksta ūdens, bet nē, vajag kaut ko izdomāt pa savam. Traukiem nāk lietošanas instrukcija, kur skaidri un gaiši viss ir uzrakstīts. Kas jūs, analfabēti? Lietoju pannu, katlu un pīli jau 5 gadus - nekādu problēmu. Lietošana - super, kopšana - ELEMENTĀRA. Ko Jūs te ņaudat, salaižat dēlī mantu un vainojat firmu. Nu ja nejēdzat karstu pannu pēc cepšanas palikt zem auksta ūdens, tad pērciet DĀRGĀS Rimi vai Maxima pannas, kur no Jums nodīrā desmit ādas un Jūs par to vēl priecājaties. Latviešu tuvredzība, nolaidība un iedomība vienkārši ir apbrīnojama. Nav jau brīnums ka ārzemnieki mūs uzskata par 3 pasaules valsti un tupu tautu, kas neko neprot kā citu labā strādāt - vergu tauta paliek vergu tauta. NOŽĒLOJAMI
Komentēja: Jul 27, 2009 Labais nosūtīt e-pastu

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  Gadumijā Rīga piedzīvo tūristu bumu
  Gadumijā Rīga piedzīvo tūristu bumu
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties