Pēdējie jautājumi

(Pirms 29 minūtēm)
remeks servis
(Pirms 29 minūtēm)
Aleksandrs Rodionovs
(Pirms 1 stundas 45 minūtēm)
Baiba Pommere
(Pirms 2 stundām 8 minūtēm)
Tēvu Marijāņu Kongregācija
(Pirms 4 stundām 28 minūtēm)
Starptautiska Cidesco Rigas kosmetikas skola
(Pirms 5 stundām 16 minūtēm)
xdental

Publicēja: Mārtiņš nosūtīt e-pastu Jun 20, 2008
Piedāvātā prece
Informācija par kompāniju:
EASTCON
Eastcon prot pārliecināt, bet kas saistīts ar visu pārējo... Mani vecāki iegādājās ļoti jauku, ļoti dārgu virtuves komplektu (panna, katls). Cena tiešam bija iespaidīga, bet nu priekš laba taču nav žēl. Katlu joprojām lietojam un viss ir ok. Bet panna ... :) Respektīvi - atbrauc konsultants uz mazpilsētiņu, visu nodemonstrē, stāsta visādus brīnumus, viss izskatās skaisti, visu var darīt ar šiem traukiem, būtībā vispār nav jāievēro nekādi noteikumi un trauki kalpos mūžīgi. Un galvenais ka pasaka - mūža garantija, nu ok, tas tā... Paiet pusotrs gads, un ak vai panna sāk "raut klāt", pie kuras pat pārkarsēts piens demonstrācijas laikā nebija nekas :) Nu lūk zvanam uz Eastcon, tur laipnā sarunā sarunājam ka šoferīts drīzumā iebrauks pakaļ pannai. šofers iebrauc un laikam jau ar pieredzīti šai firmā saka: "Nu tur jau skaidri redzams ka ir gadījies brāķītis, ta kā viss būs kārtībā samainīs". Paiet oficiālās 10 dienas, atbildes nav, paiet 3 nedēļas atbildes nav. Zvanamies, nu protams tik sola, kā atbildes nav tā nav. Beigu beigās izdodas dabūt atbildi, ka panna nav brāķis, un mēs paši esam vainīgi ka pienācīgi nav kopta panna. BEt nu lietojām kā konsultants lika, utt. Nostāstot visu ko teica konsultants un šoferīts, atbild ka bez maz vai mēs visu to esam sagudrojuši utt. Beigās viņi saka ka ja mēs gribam varam sūtīt uz ekspertīzi, laikam vācijā, bet par ekspertīzi būšot mums jāmaksā. Labi, mums pietiek, griežamies patērētājos, tur noskaidrojam - ja prece ir pārdota LV, tātad ekspertīze arī jātaisa LV. NU tur atkal iet dikti ilgi lai vispār dabūtu kādu atbildi no eastcon... Protams beigās atmetām ar roku... Nopirkām veikalā no dārgā gala "Tefal" firmas pannu, kura kalpo un vēl acīmredzo vēl ilgi kalpos. Pa to Eastcon trauku summu mums būtu sanākušas vairākas "Tefal" pannas kuras kalpo daudz ilgāk.
Varbūt arī panna sabojājās mūsu vainas pēc, bet Tad EASTCON - iemāciet konsultantiem pareizi konsultēt, nevis stāstīt pēdējās muļķības... Un mūsu 3 mūsu paziņām kuri arī iegādājās šo produkciju šīs pannas sabojājās, kuram pēc 2 gadu garantijas kuram ātrāk.
Nekad mūžā vairs... Jūs esat pievīluši 3 cilvēku uzticības, kuri tālāk saviem paziņām nodod šo informāciju, kā rezultātā jūs arvien vairāk zaudējat klientus.

Lasīt komentārus Veikali / Tirdzniecība

Komentāri

domāju, ka firma ir negodīga, ja var gadiem lietot lēētticīgo naudu bez kādiem %, kad samaksāts par segām, tad tikai preci atdod. cenas ir pasakainas (krāpnieciskas), par 1000 samaksātajiem latiem piešķir labi ja 300 latu vērtu preci.iesaku tiesātie par krāpniecību...
Komentēja: Jun 21, 2008 K nosūtīt e-pastu

Aha, mums arī parādīja, pastāstīja nu un mēs nolēmām nopirkt šo trauku komplektu, bet uz kredīta, par ko gan konsultantei ģīmis izstiepās garš. Iemaksāju naudu, nelielu, bet tad pārdomāju, nu negribu vairs es tādus traukus par tādu naudu. Braucām pēc naudas-aha, nu redzēs, bet mums bija jāraksta atteikums un tagad jāgaida priekšnieces lēmums.Nu ko nākošnedēļ zvanīšu, interesēšos.
Komentēja: Jun 26, 2008
Jana

ko var gribēt, ja konsultantu apmācība notiek 6 mēnešus pēc tam, kad jau strādā, šito izjutu..! Pats biju apdrošināšanas galā, un ja godīgi, smagi nepatika ;p
Komentēja: Jul 9, 2008
andis

Nav taisnība par EASTCON traukiem.Panna ir vienkārši super.Lietojam vairākus gadus.Vistiņu, kotletes un visu pārējo cepam bez eļļas.Tāda ekonomija!Gāzi arī var noslēgt ātrāk, jo 10min.panna vēl cepas.Un par katlu es pat nesākšu runāt!Visa viņu produkcija ir ĻOTI LABA!
Komentēja: Aug 16, 2008 Inguna nosūtīt e-pastu

Jā, piekrītu par pannu, jau pēc nepilniem diviem gadiem tā sāka piedegt, bet mēs ļoti saudzīgi un pēc visiem noteikumiem rīkojāmies.
Kad sazinājos ar konsultantu, tad pateica, kad neesam pareizi rīkojušies, bet katls tiešām kalpo godam jau no 2002, gada.
Komentēja: Nov 6, 2008 Anna nosūtīt e-pastu

Piekrītu par sagām-ļoti sliktas.Jau kopš pirmās dienas no sagām regulāri nāk ārā pūka.Nu jau pagājuši divi gadi un segas vēl jo projām pūko.Līdz ar ko esmu iedzīvojusies alerģijā-naktī mostos jo nevaru paelpot.Nezinu, pat kur sūdzēties.Ļoti slikta kvalitāte.Negribu vairs neko dzirdēt par šo firmu.
Komentēja: Feb 1, 2009 Māra nosūtīt e-pastu

Kur var iegādāties sildelementu airJet gaisa tīrītājam, dzesētājam, sildītājam.
Komentēja: Mar 3, 2009 Marta Mežiele nosūtīt e-pastu

Piekrītu izteikumam par segām tiešām zema kvalitāte, jo segas lietoju jau 4 mēnešus un visu laiku no tām atdalās ļoti lielā daudzumā pūku.Lai gan šis komplekts domats lietot bez konverta un palagiem, taču vienīgā ispēja izvairīties no pūkošanā ir lietot atkal senos paņēmienus. Esmu iegādājusies arī vienu segu, ko izplatīja
MATHERM, un ši sega man nesagādā nekādas problēmas.
Komentēja: Mar 14, 2009 Sarta Saļkovska nosūtīt e-pastu

Labaak peerc preces www.atrisini.lv, kur shobriid visaam preceem atlaide -83% un cenas no 1 Ls!
www.atrisini.lv
Komentēja: Mar 14, 2009
atrisini

Es arī iegrābos Eastcon pannā. Tā nožēloju...žēl tās naudas. Mums arī nepagāja vairāk par divi gadi un panna riktīgi sāka raut klāt ēdienu, visparastāko olu cepot tā pierauj, ka paliek puse no olas, ko uzlikt uz šķīvja, pārējo skrāpē nost no pannas.
Ļaudis NEPĒRKIET EASTCON PRODUKCIJU...nožēlosiet.
Komentēja: May 29, 2009 Juris nosūtīt e-pastu

Eastconam ir labas preces, kurām ir nepieciešama elementārā kopšana. Piemēram - pannas mazgā karstas zem auksta ūdens, bet nē, vajag kaut ko izdomāt pa savam. Traukiem nāk lietošanas instrukcija, kur skaidri un gaiši viss ir uzrakstīts. Kas jūs, analfabēti? Lietoju pannu, katlu un pīli jau 5 gadus - nekādu problēmu. Lietošana - super, kopšana - ELEMENTĀRA. Ko Jūs te ņaudat, salaižat dēlī mantu un vainojat firmu. Nu ja nejēdzat karstu pannu pēc cepšanas palikt zem auksta ūdens, tad pērciet DĀRGĀS Rimi vai Maxima pannas, kur no Jums nodīrā desmit ādas un Jūs par to vēl priecājaties. Latviešu tuvredzība, nolaidība un iedomība vienkārši ir apbrīnojama. Nav jau brīnums ka ārzemnieki mūs uzskata par 3 pasaules valsti un tupu tautu, kas neko neprot kā citu labā strādāt - vergu tauta paliek vergu tauta. NOŽĒLOJAMI
Komentēja: Jul 27, 2009 Labais nosūtīt e-pastu

Komentēja: Labais 27-07-2009
Nu ja nejēdzat karstu pannu pēc cepšanas palikt zem auksta ūdens, tad pērciet DĀRGĀS Rimi vai Maxima pannas...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nu, nu! Te laikam kāds ar fiziku nedraudzējas. Šis ir īsākais ceļš, lai sabeigtu cietmetāla pannu ar teflona pārklājumu. Teflonam tieši 'nepatīk' straujas temp. maiņas. Tad nu vien jātic, ka tas pārklājums ir nanotehnoloģijas, jo pagaidām nekas labāks par teflonu un tā modifikācijām nav dzirdēts.
P.S. Pasūtījām MATHERM pilno trauku komplektu, redzēs, kāds būs sanācis :). Lielas cerības uz solīto kvalitāti nelolojam, jo prezentācija bija iedvesmojoša, taču kļūdaina (man kā apveltītam ar nelielām zināšanām fizikā).
Komentēja: Sep 22, 2009 Kviesis nosūtīt e-pastu

Es pievienojos. Nepērciet pannu ar super vāku. Vākam jau pirmajā nedēļā atkrita rokturis. Zvanīju, lai nomaina, pateica, ka es pati vainīga un vāku nemainīs. Tā es viņu neesmu lietojusi nevienu dienu. Panna kalpoja kādu laiku, bet tad sāka raut visu klāt. Nemaz necentos interesēties, vai nomainīs brāķi.
Vēl par spilveniem- nu nekam neder. Formu zaudēja, ar laiku ir tā, ka puse no spilvena izskatās tukša- spilvena iekšējais pildījums ir kaut kā mainījies. Vienreiz jau man mainīja šos spilvenus un paši darbinieki izteicās, ka brāķa spilvenu ir pilnas noliktavs
Vienīgais, kas man patīk ir sega, tikai īsti nezinu kā mājas apstākļos lai iztīra, jo tur ir iečurājis sunīts :))))
Komentēja: Jan 24, 2010 Liesma nosūtīt e-pastu

Nu man arī šī firma nepatīk, Itkā biju laimējusi prezentāciju, sākumā piekritu, bet kad sapratu ka noteikto cilvēku skaitu nesavākšu es atteicos, nu tad tik nāca gandrīz piecstāvīgie no konsultanta, pēc tam vēl viņa navarēja nomierināties un sūtīja aizskarošas īsziņas, žēl, ka tās kundzītes vārdu neatceros. Fui, Fui!!!
Komentēja: Feb 22, 2010
ome

Manas domas par Eastcon produkciju, kuru paši, savā ģimenē bijām iegādājušies! Nekad vairs! :) Man jau zvanīja, liekas, dažas reizes... Kad atšuvu, pēdējā reizē pat tā parupjāk, likās mierā...
Esam ar Eastcon produkciju "ieberzušies" divas reizes, paši vainīgi, bet, nu, nekāpsim vairs trešo reizi uz tā paša grābekļa! :)
Nevarētu jau teikt, ka viss, ko iegādājāmies ir pēdējais mēsls, bet palielam...
Pirmajā reizē mūs pārliecināja, iegādājāmies pannu, to kruto vāku, katlus, sautējamo katlu. Katli, sautējamais katls, tie ir ok, paretam izmantojam, liekas, paldies Dievam, tiem nav ne vainas. Panna... :) Tai deva "mūža garantiju"... Mūža garantija bija precīzi Eastcon dokumentāli piedāvātai pannas garantijai - 2 gadi + 1 mēnesis... Protams, Eastcon būs arguments, ka panna tika nepareizi "ekspluatēta", bet kas ir nepareizi... Ja pēc izmantošanas pannā uzsildi ūdeni, to nolej, izmazgā, nokaltē un saeļļo ar eļļu... Vai tas ir kas nepareizs? :) Panna tiešām nevainojami, kā Kalašņikovs, kalpoja uz papīra solītos divus gadus, cepām gaļu, olas, visu ko, akurāti, nedaudz lietojos taukvielas... Pagāja 2 gadi, vēl dažas dienas, panna sāka piedegt... Vairāk un vairāk... Kopumā bija pagājuši 2 gadi un ~mēnesis, panna piedega tā, ka omleti bija, gandrīz, ar špakteļlāpstiņu jāskrāpē nost... :):( Tad pannu izsviedām laukā... Ā, vēl pieminēšu, ka tas viss komplekts maksāja lietota III golfiņa cenā... :) Neko darīt, paši vainīgi... :):):)
Otrs, pa starpai mūs apvārdoja un iegādājāmies Air Jet gaisa mitrinātāju/filtru, sildītāju, tas arī notikās uz tādu bik eiforiju... :):):) Paši vainīgi kārtējo X... :) Prezentācijā rādīja, ka gaiss attīrās tiktāl, ka "dubļi tekot pa filtra sieniņu"... :) Nezinu, lietojam (ļoti reti) to agregātu, bet dubļus, pat ne mazāko netīrumiņu neesam redzējuši... Toties, pēc precīzi pēc 2 gadiem (tikko beidzās garantija) sāka tecēt ūdens tvertnīte... :) Pie katra ieslēgšanas, uz grīdas uzradās peļķīte, vēlāk jau peļķe, beigās nācās un nākas likt apakšā bļodu... Izstādē nejauši uzdūrāmies Eastcon jaunajam Air Jet piedāvājumam... Ar sievu nosmaidījām, joka pēc paprasījām, vai netecēs tvertne, ka mums iepriekšējam modelim tek... :) Uz to mums piedāvāja, kā jau "veciem klientiem" iegādāties jauno Air Jet filtru ar 5 % atlaidi... :D Sorry! Nevajag!!! :) Mēs tad labāk vēdinām dzīvokli biežāk, efekts tāds pats! :) ;)
No otras puses, cik dzirdēts, mani draugi ir iegādājušies segas, toas zemūdens masāžas pričendālus, šie par tiem ir sajūsmā... :) Lai gan, tās pašas segas, 5 reizes lētāk, var iegādāties citur... Visu labu! :) ;)
Komentēja: May 4, 2010 Gabriels nosūtīt e-pastu

Ā, :) atvainojos, vēl pie tā paša! :) Par to "kruto" pannas vāku... Tas tur savācot visus tvaikus, neuzkarst, ir triecienizturīgs, galu galā - NASSA... :) Manas domas, nekas tur nav... Ticiet man, es valdos, lai mani pirksti neuzrakstītu ko parupjāku... :D
Vāka rokturis neuzkarst??? :D Muļķības!!! Izlgāk cepot gaļu tas sakarst tā, ka to var nocelt un uzcelt tikai ar virtuves cimdu...
Tas ir grūti kopjams, bet, nu tas tā, Eastcon par to visdrīzāk nezinās teikt...
Tas ir triecienizturīgs??? Muļķības!!! Es nerunāju, ka tam vajadzētu izturēt āmura sitienus... Manas domas - ar laiku materiāls nogurst (kā jau visi termiskie materiāli, skat. - Materiālu pretestības kurss)... Pēc ~ nepilnu 3 gadu lietošanas (panna jau sen guļ mēslainē, skat. iepriekšējo komentu!), mazgājot vāku "piedzindzināju" pie flīžu sienas... Uzradās plaisiņa, apmēram 1 cm... Žēl, bet riskēju vēl vāku lietot... Pagāja ~ 2 mēneši, mazgājot vāku tas tieši šorīt ar pamatīgu brakšķi saplaisāja viss vienās plaisās... Labi, ka neizjuka rokās... :):( Nu tā... :)
Komentēja: May 4, 2010 Gabriels nosūtīt e-pastu

Jā, mani vecāki ari nopirka to katlu komplektu.Un protams, ka panna nokalpoja tikai gadu un abi pārejie katli knapi 2 gadi.Viss ko gatavo piedeg.Loti, loti slikta kvalitate un nekam nederigi, dargi hlami.
Komentēja: Jul 26, 2010 Mara nosūtīt e-pastu

Es ar šajos sūdos iegrāpos! Ja katls un pīle vēl kalpo, tad panna ar visu pareizo kopšanu tikai pusgadu kalpoja!
Pirmais kas atteicaas bija vaaks, kuru es paņēmu rokās, un rokturis vien palika man rokā, jo neplīstošais vāks sašķīda tā ka maz nelikās. Panna ar visu kopšanu jau rāva klāt pēc 2iem mēnešiem. Kad satiku to konsultantu, sadevu pa šito joku pa joblu, un pateicu lai nečakarē citus.
Tam lemesim vārds bija Ādolfs, smieklīgi, un pats viņš arī smieklīgs:D
Komentēja: Jul 26, 2010 Andrejs nosūtīt e-pastu

Kā zināms Eastkon firma aicina uz prezentācijām. Mani gadu atpakaļ kātējo reizi atkal aicināja. Es pēc pārdomu brīža piekritu, bet tajā dienā atgajījas neparedzēts gadījums, kad tā īsti nevarēja tikt. Zvanīju uz Eastkon un teicu, ka mēs nevaram ierasties, bet pretī tika sagaidīta ļoti nelaipna attieksme-kā jūs tā u.t.t. Beigās aizbrauca 2 cilvēki. Vispirms tika solīta pārsteiguma dāvana, bet ierodoties uz prezentāciju nekā tāda nebija.
Tad vēl pāris gadus iegādājos tvaicējamo katlu un tam līdzi bija paredzēta dāvana-spilvens, bet tā vēl šodien to neesmu sagaidījusi. Tad konsultante aizmirst, tad viņai mašīna neiet, tad vēl bija nezin kādi iemesli. TĀPĒC PRET ŠO FIRMU MAN RADUŠĀS ANTIPĀTIJAS
Komentēja: Sep 11, 2010 Vija nosūtīt e-pastu

mhgm..
varbut Jums tiesam kads brakis.. :D bet nu man patik EASTCON :)
ari pasutijam katlu, pannu komplektu + vel nazus, karsta tvaika krasninu.. mums viss skaisti un elemtari kalpo :) un laicins ari jau diezgan ilgs pagajis :) varbut tiesam nemakat jedzigi kopt?

un par segam.. kadel man nekadas pukas nenak no segas? Pat no spilveniem ne..
jau 3. ziema ar sim segam :) un es esmu loti, loti apmieirnata :)
Komentēja: Oct 20, 2010 Kristine nosūtīt e-pastu

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu