www.sudzibas.lv Eastcon Prezentācija

Eastcon - Prezentācija

Uzmanību, esošie un potenciālie uzņēmuma EASTCON klenti!

No uzņēmuma EASTCON saņēmām uzaicinājumu 2012.gada 25.februāra plkst. 15:00 ierasties Latviešu biedrības namā (Merķeļa ielā 13) uz šī uzņēmuma rīkotu pasākumu. Pie ieejas sagaidīšot Alvis...Ieradāmies 14:55. Mūs neviens nesagaidīja līdz plkst. 15:00, pēc tam devāmies meklēt pasākuma norises vietu. Atradām durvis, pie kurām pieklauvējot, vēlējāmies paziņot par savu ierašanos. Jaunais cilvēks, ieraugot mūs durvīs, skaļi uzkliedza: "GAIDIET!" Plkst. 15:15 atkal izrādījām interesi par pasākumu, atkārtojās šī pati frāze: "GAIDIET!" Mēs - četri pieauguši cilvēki, nesagaidot nekādu rīcību no organizētāju puses, pēc 5 minūtēm, atverot durvis, lai paziņotu, ka dodamies prom, jaunais cilvēks pakratīja pirkstu. 15:25 mēs atstājām Latviešu biedrības namu, joprojām nesagaidot nekādu rīcību no orgaizētāju puses. UZSKATĀM, KA TĀ IR KLAJA NECIEŅA PRET JEBKURU CILVĒKU, TOSTARP' EASTCON KLIENTIEM UN POTENCIĀLAJIEM KLIENTIEM, KĀ ARĪ NERĒĶINĀŠANĀS AR IKVIENA TIK DĀRGO LAIKU!!! Varbūt šim uzņēmumam vajag tomēr izvēlēties tādus darbiniekus, kuriem pieklājības normas un cieņa pret jebkuru cilvēku nav sveša lieta, pretējā gadījumā ir nepatīkami, ka Jūsu uzņēmuma pārstāvji ar smaidu sejā mēģina piesaistīt klientus!

Vīlušies EASTCON klienti un potenciālie klienti