www.sudzibas.lv E Skārdnieks SIA Nekvalitatīvs darbs

E Skārdnieks SIA - Nekvalitatīvs darbs

Pasūtīju privātmājai valcprofila jumta uzstādīšanu. Rezultātā nācās nomainīt daļu jumta. Skārdnieki neiestrādāja ventilācijas kanālus, sāka veidoties kondensāts, kā rezultātā tika bojāts gan jumta siltinājums gan iekšējā apdare. Pēc šo bojājumu konstatēšanas tika veikta papildus izpēte - nekvalitatīvais darbs izpaudās gan ūdens noteksistēmā (netika veikta hidroizolācija), gan brantmūros, kuriem netika izveidots slīpums, nokrišņu ūdens tecēja uz fasādi, gan difuzoros, kuru salaiduma vietās ar jumta netika veikta hidroizolācija, gan pašu darbinieku paviršība bojājot pašu jumta segumu uzstādīšanas laikā. Papildus, jumts netika pareizi stiprināts ēkas flangos, un vējā grabēja, nācās nenomainītās komponentes pieskrūvēt ar ranila skrūvēm. Ja vēlaties sev radīt problēmas, izvēlieties šī kompāniju, kas savu vainu līdz pēdējam centīsies noliegt.

Papildināts hazardx 05.09.2016

Uzņēmums atrodas: Ventspils, Lāčplēša iela 5, LV-3601

H

J Juris447 13.09.2016

Piekrītu, piedāvā zemu cenu, bet izpildījums vairāk kā nožēlojams

S SiK 09.11.2016

Nezinu, kā jūsu gadījumā, bet man šī firma mainīju valcprofila jumtu pirms trim gadiem un man nav nekādu problēmu ar jumtu. SIA E Skārdnieks izvēlējos pēc kaimiņa rekomendācijas un vairāku citu personu atsauksmēm. Esmu apmierināts ar viņu darbu.

P pozitivi 11.12.2016

Pirms gada izsaucu, atbrauca, ātri uzlika jumtu, iedeva garantiju 5 gadus. Viss o.k.