www.sudzibas.lv E.Reingolds Bukulti , Avotkalnu 16

E.Reingolds - Bukulti , Avotkalnu 16

Kapec tur it tik smagi dzivot, iret dzivojamo platibu???? Visi apvaino mani zagsana, bet pasi sevi neredz, pasi neko nedara, tikai apsudz mani un manu puisi. Mes nezogam!!! Tas saimnieks ir ari pilnigs mulkis, kurs sava dzive nav datoru redzejis.

I

L Laine 01.06.2009

ja jau uztraucies, tātad esi zaglene

. ....kl 01.06.2009

Jā! Un blakus esošai firmai tu ar savu puisi pa nakti lien pāri sētai un traktoriem skrūvē riteņus.

D devo4ka 01.06.2009

Kā tad, ka zog un abi divi zog!!!Es dzīvoju mazliet tālāk un man no kūtiņas šie abi nozaga vistiņu Raibīti, runci Renāru un zmei Gorinič...un vēl ripināja prom ari zelta oliņu, bet to pamaniju un atņēmu...Un saimnieks nav viss muļķis, bet īstens gudrinieks, viņš taču to dotoru izgudroja, vot tā, mīlīši!!!

ا اكتباللغه 16.09.2010

اكتاكتبوا باللغهبوا باللا كتباكتبوا باللغهوا بالا ااكتبوا باللغهكتب وا باللغهكتب وا باللغهلغهغه