E-parts.lv - Piegāde

Vecais stāsts par piegādi.. Sola piegādāt 1-2 darba dienu laikā, bet piegādā 4 darba dienu laikā..

Otrs variants: piegāde no 2 dienām. Tas jāsaprot tā: kaut kad būs: pēc nedēļas vai divām..

Veikli nostrādāja.. kamēr rakstīju šo sūdzību, tikmēr puiši jau labo mājaslapā rakstīto.

Tagad būs 10 dienu piegāde, nevis no 2 dienām.. Vismaz nedaudz godīguma - man sanāca 13 dienas..

Ja kas, PLĀNOTAIS PIEGĀDES LAIKS nav domāts tā, ka preci saņemsiet Jūs, bet tā tiks piegādāta uz viņu noliktavu!!!

J

A arturs 26.01.2011

Es jau, tā arī sapratu, ka tas viss ir fufelis, labāk samaksāt 2 lati vairāk un nopirkt veikalā to detaļu.
būtu gatavs pirkt no viņiem daļas, ja maksāt varētu, kad detaļu atved kurjeram, nevis kautkāds pārskaitījums un, tad gaidi, kā muļķis.

V Vasilijs 10.02.2011

Jebkurš veikals, kuram prece nav uz vietas, prasīs no jums priekšapmaksu.
Vienmēr ir izvele, ja grib lētāk, tad jāgaida (tas pats eBay). Gribi uzreiz - maksā vairāk.
E-parts, salidzīnot ar jebkuru citu veikalu ir vismaz ļoti ērts detaļu meklēšanai - tu vari piemeklēt vairākas detaļas, mierīgi pie datora. Nekur nav jābrauc, nevienam nav jāzvana, jāstasta savas mašīnas dati utt.

A Arturs.B 24.05.2014

Nu varbūt ar piegādi pieklibo, bet vismaz cenas ir apmierinošas un mājaslapa ļoti ērta, viegli atrast vajadzīgās detaļas, pat ja nezini kā viņas precīzi sauc blakus ir informatīvā bildīte, par to viņiem paldies.

Z zigitis 07.11.2017

baigi jau ērts tas katalogs,muļķības. nepareiza info un saprast ko sūtīt tur vispār nevar